Clicks550
Wolnyczlowiek

Rosja, Ukraina i syndykat zbrodni Unii Rodzin i Klubu Buldingtona.

Rosja, Ukraina i syndykat zbrodni Unii Rodzin i Klubu Buldingtona.

Dlaczego na Ukrainę wysyłano tak chętnie Radka Sikorskiego?

Dziś ogłoszono, że UE nie będzie blokować nr SWIFT płatności dla systemu bankowego w Rosji. Oznacza to, że rosyjskie banki będą mogły działać w zwykły sposób, ale dalej myślą o własnym systemie płatności . Dziwne jest jednak to ,że własny system płatności tworzony jest przez ludzi z Visy i Mastercarda (Rockeffeler) !

W problemie Ukraińsko - Rosyjskim interesującą rolę odgrywa przyjaciel Radka Sikorskiego - David Cameron jako twórca prowokacyjnych pomysłów związanych z Ukrainą.

Obaj Panowie należą nie tylko do masońskiego Klubu Buldington ale również do o wiele większej i potężniejszej instytucji jaką jest syndykat zbrodni nazywany Unią Rodzin : Rothschild - Warburg - Cameron.

David Cameron, premier Wielkiej Brytanii, jest potomkiem faszysty króla Wilhelma IV.

Pradziadek Camerona, Emile Levita - niemiecki finansista, który uzyskał obywatelstwo brytyjskie w 1871 roku, był dyrektorem Royal Bank of India w Australia i Chinach, który pózniej w 1969r został przemianowany na Standard Chartered Bank .

Jeden z jego synów Emile Arthur Levitt, były makler; ożenił się z kuzynką z rodziny królewskiej, Steffi Cooper. Ewen Cameron, inny pradziadek, był szefem biura w London Bank w Hong Kongu i Szanghaju; grał kluczową rolę w organizowaniu pożyczek z ramienia rodziny Rothschildów w Japonii w czasie wojny rosyjsko-japońskiej.

Pradziadek, Ewen Allan Cameron, był partnerem Panmure Gordon i służył w korporacji Obligatariuszy Zagranicznych i Komisji chińskich Obligatariuszy (utworzone przez ówczesnego szefa Banku Anglii Montaguna Normana w listopadzie 1935r). Wielu krewnych Camerona było głównymi liderami w Panmure Gordon, w tym jego ojciec (starszy partner), dziadek i pradziadek.

Norman był bliskim przyjacielem prezydenta Rzeszy Hjalmara Schachta, który był zwolennikiem Hitlera i partii nazistowskiej, a w rządzie Hitlera piastował stanowisko prezes Banku Rzeszy i minister gospodarki. Tak więc, Schacht odegrał kluczową rolę w realizacji polityki Hitlera.

Rodzina Camerona była członkiem partnerstwa Anglo-niemieckiego i Banku Rozrachunków Międzynarodowych.

W sprawie roli Normana w przejęciu czeskiego złota dla nazistowskiego reżimu w marca 1939, możemy powiedzieć z pewnością, (opracowanie historyk David Blaazera), że Norman dostał zgodę na przeniesienie Czeskiego złota z Czechosłowacji do Banku Rozrachunków Międzynarodowych, dlatego, że Norman znał osobiście samego Hitlera.

Jesienią 1939 roku, dwa miesiące po wybuchu II wojny światowej, Norman osobiście dozorował przeniesienie Czeskiej złota do hitlerowskich Niemiec.

Sercem machiny wojennej Hitlera był chemiczny gigant IG Farben, którego amerykański oddział prowadzony był przez wspópracownika Rothschildów, Maxa Moritza Warburga. W 1938 roku, opuścił on Niemcy i udał się do Stanów Zjednoczonych na podstawie rozkazu wydanego mu przez Hjalmara Schachta. Jak widać wszyscy w tej grze znają się bardzo dobrze.

Otwarty w 1929 roku, odzial IG w Stany Zjednoczonych, został sfinansowany przez JP Morgan. Rodzina du Pont jest własnościcielem grupy motoryzacyjnej "General Motors" i w czasie wojny, aktywnie współpracowała z Niemcami. Do Pont zainwestowali w "Amerykański oddział IG"; z kolei kierownictwo "General Motors" zainwestowało w "I. G. Farben " w latach 1932/39, 30 milionów dolarów.

I. G. Farben było kołem napędowym ruchu nazistowskiego: w 1939 roku dało 90% wpływów walutowych i wyprodukowało 85% wszystkich produktów wojskowych i przemysłowych, niezbędnych do przygotowania Niemiec do wojny światowej.

Oficjalnie proces powstania grupy IG prowadzony był przez Carla Boscha i Carla Duisberga. W 1927 roku monopol został stworzony we Frankfurcie nad Menem na ziemiach należących do Rothschildów. Wzniesiono go za pieniądze Grupy Bankowej «Dillon, Read and Company», która była własnością Warburgów.

Paul Warburg, teoretyk Rezerwy Federalnej, w 1910 roku brał udział w tajnym spotkaniu największych bankowców na Jekyll Island, podczas spotkania została opracowana koncepcja Stanów Zjednoczonych pod przywódctwem FED-u, w 1912 roku, przedstawiono ją przed Kongresem Stanów Zjednoczonych w formie raportu, w dużej mierze opierał się on na idei Warburga.

W 1873 roku, Rothschildowie i przyjaciele nabywają akcje od Schiffa Kuhna firmy «Kuhn, Loeb & Co», co było możliwe dzięki temu, że nowy właściciel ożenił najstarsza córkę Teresę z współwłaścicielem «Kuhn, Loeb & Co» Solomonem Leibem. Jego córka, Frieda Schiff, z kolei wyszła za mąż za Felixa Warburga. I jego brat Paul Warburg poślubił Ninę , najmłodszą córkę Salomona Leybe.

Warburg sam wżenił się w rodzine Rothschildów jeszcze w 1814 roku, tak więc przedstawiciele Warburgów, Kuhn Loebów, Goldman Sachs, Schiffów i Rothschildów poślubiają siebie nawzajem tworząc jedną rodzinę bankową.

Cameron jest mistrzem Johna Osborne, przyjaciela Nathaniela Rothschilda, jedenego z najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Po mianowaniu Davida Camerona ten uczynił Osborne'a ministrem Skarbu. Osbourne znany jest z tego, że był przeciwko dalszej integracji Wielkiej Brytanii z Unią Europejską.

Osborne jak i Cameron zaprzyjaźnili się z Nathanielem Rothschildem na uniwersytecie, gdzie byli członkami masońskiego Bullingdon Clubu.

Wielu absolwentów klubu należy do Partii Konserwatywnej. Wśród nich znajdziemy David Cameron i burmistrza Londynu Borisa Johnsona.

Wielki poeta-filozof Heinrich Heine (syn bankiera), powiedział: "Pieniądze to Bóg naszych czasów, a Rothschild jest jego prorokiem".

"Dajcie mi prawo do wydawania i kontrolowania pieniądzy danego kraju, a mnie absolutnie nie będzie obchodzić, kto sprawuje i wydaje owe prawa" - to zdanie zostało wypowiedziane na początku XIX wieku, przez Mayera Amschela Rothschilda.

Jego potomkowie wiernie spełnili życzenie pradziadka. Dziś potomkowie Rothschildów dyktują co będzie z Rezerwą Federalną i z finansowaniem USA. Ten stan rzeczy dotyczy także Wielkiej Brytanii i Francji.

Ukraina : Rothschildowie są bezpośrednio związani z Poroszenkom.

W sierpniu Poroszenko zaczął sprzedawać firmy przez spółki należące do Rothschildów. Za transakcje odpowiadała firma Rothschild & Cie Giovanni Salvetti. Stan konta Poroszenki szacowany jest na $ 1,3 miliarda USD.

Dziś rodzina Rothschildów ma duży apetyt na Rosję.

Jak wiecie, oligarcha Chodorkowski został aresztowany w 2003 roku. Został oskarżony o uchylanie się od zapłacenia podatku w wysokości 1 mld dolarów. Prokuratorzy próbowali zatrzymać działalność spółki, tak że Chodorkowski nie mógł sprzedać swoich akcji partnerom zagranicznym.

Chodorkowski jest właścicielem 59,5% akcji "Jukosu" (chociaż niektóre źródła podają, że kontroluje 100% akcji przez partnera biznesowego Platona Lebiediewa).

Okazało się, że Chodorkowski przeniósł prawo do obrotu akcjami tuż przed aresztowaniem. Najprawdopodobniej prawo do obrotu akcjami posiada Jacob Rothschild. Jest to syn Victora Rothschilda który opuścił formę Jacob N. M. Rothschild & Sons w roku 1981, kiedy to kontrola nad bankiem została przejęta przez jego kuzynkę Evelyn. Majątek Jakuba szacowany jest na 400 milionów funtów.

Chodorkowski i Rothschild zawarli umowę powierniczą, kiedy Chodorkowski zdał sobie sprawę, że stoi przed faktem aresztowania i ewentualnego dziesięcioletniego pobyt w więzieniu.

Akcje zostały przeniesione do grupy "Menatep", otwartej na Gibraltarze. Najwyraźniej Chodorkowski miał ambicje polityczne, które mogli pomóc mu zrealizować Rothschildowie. Jest możliwe, że chcieli zastąpić marionetkę Putina na bardziej im przychylnego Chodorkowskiego.

Chodorkowski aktywnie wspierał polityków opozycji, a następnie pod jego kontrolą znalazło się około 200 członków parlamentu. Aresztowanie położyło kres jego ambicji politycznej i próbie "Rothschildów", przejącia kontroli nad krajem.

«Sunday Times»:. «Rothschild, nowy rząd w Rosji"

Organizatorami funduszu "Otwarta Rosja" były Lord Rothschild i Michaił Chodorkowski. Prezesem Zarządu "Otwarta Rosja" był Michaił Chodorkowski. Członkami Zarządu byli Henry Kissinger i Jacob Rothschild.

Zarząd Otwartej Rosji:

1.Michaił Chodorkowski był człowiekiem, który przygotowywał się do roli prezydenta Federacji Rosyjskiej, Rothschildowie opanowali jego konsorcjum dla ustanowienia chaosu w kraju i jego upadku oraz chcieli za pomocą armii Stanów Zjednoczonych przejąć kontrolę nad gospodarką i struktura wojskową Rosji - zaplanowano analogiczny plan jaki wykonał dla nich Poroszenko na Ukrainie.

Chodorkowski został zatrzymany przez Władimira Putina, kiedy okazało się, że przygotowuje się on do przeniesienia wszystkich swoich pól naftowych w ręce kapitału zagranicznego.

2.Urodzony w Bawarii Heinz Alfred Kissinger. Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego Stanów Zjednoczonych w latach 1969 - 1975 lat oraz Sekretarz Stanu w latach 1973/77 kolega laureata Pokojowej Nagrody Obamy jest inicjatorem wielu wojen. Ukrywa się przed Międzynarodowym Trybunałem Wojskowym za operację "Condor", podczas której doprowadziły do licznych zbrodni wojennych , odpowiada także za juntę w Chile i Argentynie, odpowiada za bombardowania Kambodży, za wsparcie inwazji tureckiej i ludobójstwa na Cyprze w 1974 roku.

3.Artur Hartman. Ambasador w ZSRR 1981 - 1987 roku, w czasie gdy Ronald Reagan i Michaił Gorbaczow decydowali o rozpadzie ZSRR.

4. Jacob Rothschild. W listopadzie 2003, Sunday Times doniósł, że właścicielem dużego pakietu akcji "Jukosu" stał się jeden z Rothschildów. Według gazety, Chodorkowski i Jacob Rothschild jakiś czas temu zawarli umowę o współpracy,która wejdzie w życie automatycznie po aresztowaniu Chodorkowskiego. Internet jest pełen plotek o przynależności Rothschildów do tajnych organizacji masońskich takich jak "B'nai B'rith", "All-Seeing Eye of Zion" lub "Gnostycy Lucyfera".

5. Michał Piotrowski - dyrektor Państwowego Ermitażu. 03 października 2009 w Waszyngtonie odbył się wieczór poświęcony kulturze i przyjaźni między narodami. Otrzymał on nagrodę imienia Woodrowa Wilsona. Każdego roku Instytut Kennan w Woodrow Wilson Center honoruje tym zaszczytem dwie osoby. Jedną - za osiągnięcia kulturalne i społeczne, i drugą za osiągnięcia w dziedzinie biznesu .Piotrowski staje się sługą Rothschildów. Piotrowski ponosi odpowiedzialność za zniknięcie eksponatów o wartości 130 milionów rubli z Ermitażu w sierpniu 2008. Według policji z Petersburga, kradzież została zlecona przez prywatnych kolekcjonerów. W 2009, zdarzyła się podobna sytuacja , a w całość zamieszani byli rozkochani w antykach Rotschildowie...

Szczególnie interesujące są działania Otwartej Rosji:

1. Wspieranie międzynarodowej idei zrozumienia i tolerancji - Program edukacyjny.

2. Wspólne wartości - rozprzestrzenianie wartości uniwersalnych. Nie widać w tym nic złego jednak jest to część planu "Dulles" czyli rozmycia wartości kulturalnych Rosji , można to ująć słowami Nikity Michałkowa, "dzwoni wulgarność" ,są to idee mające stworzyć podwaliny zepsutego "liberalnego społeczeństwa" i krwawej amerykańskiej "demokracji" ! Rothschildowie i ich wspólne wartości! (Ten sam proces dotknął USA, dotyka teraz Polskę)

3. Propagacja fachowej wiedzy - rozwój międzynarodowego doświadczenia. Jak zawsze ogólnikowo i tak aby dopasować temat do dowolnych działań.

4. Wspieranie przyszłych liderów .Tak, syndykat lubi tworzyć marionetki na potrzeby swoich działań - patrz fundacja Batorego. Na Ukrainie liderem był Petro Poroszenko, nawołujący do nienawiści między obywatelami kraju.

Pożyczki od Rothschildów i JP Morgan, uczyniły z Ukrainy poddanego im Wasala . Proste metody przejęcia przez system!

Chodorkowski został przygotowany do roli lidera jutra, który swoimi dekretami oddałby władze nad Rosją Rothschildom. Takim liderami konkurencji (Rockeffelerów) jest w Rosji Putin ,a w USA byli nimi Bush senior i junior.

Po zniszczeniu Chodorkowskiego , Rotchildowie planują promocje Prochorowa i Nawalnego, ale na razie bezskutecznie.

5. Technologia - wpływ technologii na środowisko społeczne (!!!). Jesteśmy pewni, że chodzi tutaj o powszechnie stosowaną przez Syndykat na świecie i w Rosji wpływu technologii na psychologię całych narodów przez wojny informacyjnej.

Widzicie sami jak Rosjanie postrzegają ukraińskich braci. Psychoza i nienawiść mogą być opracowane poprzez wpływ dezinformacji na psychologię spostrzegania rzeczywistości.

6. Niwelowanie różnic kulturowych. W prawidłowej transkrypcji oznacza to zacieranie kultury narodowej, a następnie zacieranie i utrata tożsamości narodowej . Chodzi tu o walkę z ruchami narodowymi ... Ta sama metoda jaką obecnie dostrzegamy w Polsce, przez fałszywe ruchy narodowe dzielące społeczenstwo na bardzo małe bezradne grupy!

Reasumując.

Obecna sytuacja Rosji i Ukrainy to zderzenie dwóch masońskich wpływów, których działanie ma na celu podział społeczny i wprowadzenie elementów dezinformacji i deprawacji ...

Zderzenie Wielkiego Wschodu i B'n'B , Rothschildów i Rockeffelerów w pozornej wojnie to gra ,którą od wieków prowadzą Ci sami bohaterowie ... Ofiarami są narody , korporacje i składające siebie w ofierze wojsko ...

Radosław Sikorski członek Buldington Club , przyjaciel Camerona i Rothschilda reprezentował ich interesy na Ukrainie , reprezentuje także ich interesy w Polsce ... Przeciwko Polakom i przeciwko Polsce ... Czyniąc Polskę bezbronną - trybunał stanu dla zdrajcy to mało !

Strzeżcie się także Kaczyńskiego reprezentującego interesy B'n'B i Rothschildów w Polsce z tej samej kasy rozmywany jest ruch religijny i patriotyczny ... Po drugiej stronie pozornej barykady stoi rodzina Rockeffelerów finansująca inną formę deprawacji
m.in

. poprzez seksualizacje i deprawacje moralną - Ruch Palikota, PO, SLD...

Pamiętajcie Putin to zabawka Rockeffelerów , Obama to zabawka Rothschildów. Teoretycznie trwa między nimi wojna ,ale obaj są członkami loży nadrzędnej - Wielka Loża. Dezinformacja wpływa na wasze postrzeganie danej postaci ... Niektórzy z was uważają nawet ,że Putin walczy z nwo , ale kosztem kogo - Ukrainy i Polski, kosztem państw ,które B'n'B i Wielki Wschód zawsze spisują na pokazowe straty !

Liga Świata

Więcej:


newspaper.hvs.pl/iv-rzesza-banks…

newspaper.hvs.pl/dynastie-kredyt…

newspaper.hvs.pl/radoslaw-sikors…