Мова
Перегляди
19
uk.news

Повторне порушення - кардинал провів євхаристію для гомосексуалістів

13 січня Вестмінстерський кардинал Вінсент Ніколс провів євхаристію для гомосексуалістів, організовану представниками організації "LGBT Catholics Westminster" (ЛГБТ-католики Вестмінстера).

Ніколс робить подібне порушення не в перший раз. Ще в травні 2015 року він провів євхаристію відповідно до правил нового обряду для представників тієї ж самої групи.

Богослужіння для геїв проводяться в Лондоні починаючи з 1999 року, не дивлячись на те, що католики виступають проти подібних заходів, які підтримуються представниками архиєпархії.

За інформацією IndCatholicNews.com від 16 січня, після проведення богослужіння Ніколс заявив, що участь представників "LGBT Catholics Westminster" (ЛГБТ-католики Вестмінстера) в богослужінні - "це важлива ознака залучення і привітності", а також можливість "створення комфортних умов для представників цієї спільноти в стінах церкви ". Насправді, представники "LGBT Catholics Westminster" (ЛГБТ-католики Вестмінстера) просувають одностатеві відносини, які однозначно відносяться до смертних гріхів відповідно до Біблії.

Ніколс давно прославився як єретик. Проте, Бенедикт XVI призначив його в Вестмінстер, добре розуміючи, що рано чи пізно він стане кардиналом.

Зображення: Vincent Nichols, © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-SA, #newsAkqrslwkzr