Valoda
Skatījumi
40
lv.news

Kardināls Kafarra "cieta briesmīgi", pateicoties pāvestam Franciskam

Nezināms bijušais žurnālists, kas ir katolis, raksta Marko Tosati blogā (6. janvārī), ka kardināls Karlo Kafarra, kas ir viens no četriem "Dubia" kardināliem, "cieta briesmīgi", jo pāvests Francisks nebija uzskatījis, ka kardināls ir pelnījis viņa atbildi.

Bijušais žurnālists piebilst: "Paviršais Bergolio, kurš pa telefonu zvana pa labi un pa kreisi, kuru intervē kā aktieri, kas parādās prelātu dzimšanas dienās un kurš nevilcinās ar pildspalvu un papīru, lai sodītu kardinālu Robertu Saru, nekad neatrada pusstundu, lai runātu ar vīru, kurš visaugstākajā mērā bija tādu personību godāts kā Jānis Pāvils II un Benedikts XVI."

Kad Francisks apmeklēja Karpi 2017. gada aprīlī, Francisks apskāva Kafarru fotogrāfu. Bijušais žurnālists raksta: "Ar sāpēm Kafarra man teica, ka pāvests uz visu dienu aizbēga no viņa: viņš bija gudri apbruņojies ar šo fotogrāfiju."

Bijušā žurnālista komentāri: "Cik grūti ir mīlēt savu tuvāko, kad viņš ir tuvu, un cik viegli ir mīlēt migrantus, ārzemniekus no tālienes, kad tērzē no balkona vai pontificē lidmašīnā!"

Attēls: Carlo Caffarra, © Maurizio Lupi, CC BY, #newsIktfuaohpp
Rakstīt komentāru