Clicks103
olek19801
3

Red. Michalkiewicz demaskuje zdradę!

Tajne rozmowy MSZ z Departamentem Stanu USA nad ustawą 447 JUST

migawki

15 kwietnia 2019 roku Korona Cierniowa została ocalona z pożaru Katedry Notre Dame.
Przedstawiciele obu skrzydeł Ptaszyska Kłamstwa Smoleńskiego już dziewięć lat zarzucają sobie nawzajem Kłamstwa. Słusznie. A Prawda, zamknięta w sejfach wielu państw i „służb”, w tym Polski, żyje. I czeka. Na wyzwolenie.
Mater Gratiarum, Custos Poloniae, ora pro nobis.

Natykamy się na coraz więcej Spraw, zwycięstwo w których wymaga jako czynnika niezbędnego Modlitwy i Postu. To dobrze. To już Zderzenie.
Jak knują przez wieki całe, by wprowadzić nam TOTALNY POSTĘP. Twarze Władcy
Polonijne Radio Chrystusa Króla zachęca do Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę
17.04.19 Opole – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę


W Y S Z U K I W A R K A

Tajne rozmowy MSZ z Departamentem Stanu USA nad ustawą 447 JUST

Wpisał: Stanisław Michalkiewicz
16.04.2019.

Tajne rozmowy MSZ z Departamentem Stanu USA nad ustawą 447 JUST
Red. Michalkiewicz demaskuje zdradę!

macgregor.neon24.pl/post/148509,red-mich…

Sprawa najwyższej wagi!
Informacja podana na pejsie przez red. SM:
Oto notatka polskiego MSZ z rozmowy nad ustawą 447 JUST z Departamentem Stanu USA! - Stanisław Michalkiewicz cytuje i omawia notatkę sporządzoną z rozmowy, z 25 października 2018 roku, pełnomocnika ministra SZ ds. kontaktów z diasporą żydowską Jacka Chodorowicza ze swoim odpowiednikiem z p. Thomasem Yazdgerdim, specjalnym posłannikiem Departamentu Stanu USA ds. Holokaustu, potwierdzającą tok tajnych umów między rządami Polski i Stanów Zjednoczonych nad realizacją majątkowych roszczeń żydowskich organizacji Przemysłu Holokaustu wobec Polski.

www.youtube.com/watch
Komentarz redakcji ASME:
Tenże przedstawiciel strony amerykańskiej "konsekwentnie podkreślał, że zdaje sobie sprawę, iż sprawa restytucji musi być rozpatrywana w horyzoncie czasowym 2019 roku jako roku wyborczego w Polsce, z podstawowym terminem w postaci wyborów do parlamentu na jesieni 2019 roku. Podkreślił, że strona amerykańska jest zainteresowana, aby w okresie do wyborów parlamentarnych w Polsce, a jednocześnie do momentu przekazania do Kongresu raportu w ramach ustawy JUST strona polska w konkretny sposób posunęła kwestię restytucji do przodu.
Postęp w kwestii restytucji zdefiniował jako »przystąpienie przez stronę polską do procesu prowadzącego do definitywnego rozwiązania kwestii restytucji«, który to proces rozumiał jako »podjęcie rozmów z przedstawicielami społeczności żydowskich, przede wszystkim - negocjacji o charakterze finansowym, mających na celu ustalenie konkretnych kwot możliwych rekompensat«, które - jego zdaniem - »mogą mieć częściowy charakter«.
Podkreślił, że strona amerykańska nie oczekuje i nie spodziewa się działań legislacyjnych w określonym wyżej horyzoncie czasowym, natomiast uważa za możliwe konkretne rozmowy i działania nie mające wymiary publicznego i formalnego" - Stanisław Michalkiewicz cytuje w swoim wideoblogu, w telewizji internetowej TVASME, część treści notatki sporządzonej z rozmowy, z 25 października 2018 roku, pełnomocnika ministra SZ ds. kontaktów z diasporą żydowską Jacka Chodorowicza ze swoim odpowiednikiem z p. Thomasem Yazdgerdim, specjalnym posłannikiem Departamentu Stanu USA ds. Holokaustu, potwierdzającej tok tajnych umów między rządami Polski i Stanów Zjednoczonych nad realizacją majątkowych roszczeń żydowskich organizacji Przemysłu Holokaustu wobec Polski.
www.youtube.com/watch
Mówiąc krótko, zachodzi uzasadnione podejrzenie, że obecne władze w tajemnicy przed narodem dogadują się z USA w sprawie żydowskich wymuszeń rozbójniczych, tzn. zostana one zrealizowane w zamian za gwarancję zewnętrznych znamion władzy. Ze względu na rok wyborczy sprawa jest utrzymywana w tajemnicy, ale po wygranej PiS-u na jesieni br., ruszą z kopyta prace legislacyjne mające nadać pozór legalności żydowskiej grabieży Polski (nie pierwszej w historii, ale tym razem mającej znamiona ostatecznego rozwiązania tzn. Endloesung der Polenfrage).
Polscy patrioci z PiS-u mogą zupełnie nie zdawać sobie z tego sprawy (np. Czy Polska zwróci organizacjom żydowskim mienie bezspadkowe? Patryk Jaki: po moim trupie! -NB, słowo „zwróci” w tytule jest merytorycznym błędem)
Jednym z adresatów omawianej przez red. Michalkiewicza notatki był min. Czaputowicz, co oznacza, że podczas swojego przemówienia w Sejmie z 15 marca br świadomie kłamał w sprawie ustawy 447 i wprowadzał opinię publiczną w błąd, najprawdopodobniej z polecenia Jarosława Kaczyńskiego.
Co możemy robic w tej sprawie, to informować (prawda jest straszną bronią!), organizować się, wspierać Konfederację (za jej najsłabsze ogniwo uważam JKM, dlatego trzeba go wybrać do PE, żeby tam doprowadzał neomarksistów do szału, co i tak nie ma dla nikogo jakiegokolwiek znaczenia) i w przypadku osób wierzących modlić się do Pana historii o pomoc, bo potrzebujemy jej bardziej niż kiedykolwiek przez ostatnie 75 lat.
[W przypadku politycznych romantyków, mesjanistów, prometeistów i innych cudaków, apelowałbym, żeby chociaż raz w życiu zawiesili na kołku troskę o ukraiński Krym, o białoruską demokrację, o prawa człowieka w Wenezueli i prawa zwierząt w Burundi, gdziekolwiek to jest i skupili się tym razem na sprawie, która stanowi największe zagrożenie dla samego bytu narodu polskiego od roku 1939].
PS
Dopiero teraz zauważyłem, że ten sam temat porusza w swoim tekscie kol. Światowid: U447 JUST: PiS ukrywa prawdę w sprawie żydowskich roszczeń

za
dakowski.pl/index.php
zachodzi uzasadnione podejrzenie, że obecne władze w tajemnicy przed narodem dogadują się z USA w sprawie żydowskich wymuszeń rozbójniczych, tzn. zostana one zrealizowane w zamian za gwarancję zewnętrznych znamion władzy.
.
TA PROFANACJA POLSKIEGO ORŁA, POWINNA BYĆ KARALNA !
olek19801 likes this.
olek19801