Język
Wyświetlenia
3,3 tys.
m.rekinek 75 5

Satanistyczny Fashion Show w kościele w Londynie !

Zobacz zdjęcia !

Turecka projektantka Dilara Findikoglu przedstawiła swoją kolekcję wiosna / lato 2018 w Tygodniu Mody w Londynie i było to niczym innym jak szatańską Czarną Mszą. Wydarzenie to miało miejsce przy ołtarzu kościoła św. Andrzeja w Londynie i zawierało ciężką legendę okultystyczną i satanistyczną. Krótko mówiąc, wydarzenie podsumowało wszystko, czego świat mody naprawdę się składa.

Podczas gdy Dilara Findikoglu mówi się o "zbliżającej się buncie świata mody", jest doskonale zgodna z filozofią branży. Ona nie jest w ogóle zbuntowana, robi to, co dokładnie taki rodzaj rzeczy, "oni" chcą, aby zrobiła.

Z tego powodu gwiazdy takie jak Rihanna, FKA Twigs i Grimes noszą na sobie kreacje Findikoglu.

Jej najnowsza prezentacja obejmuje artystkę Brooke Candy ( jej filmy są pełne obrazów MK ) i przeciągnąć artystę Violet Chachki.


Brooke Candy idzie w dół pasa startowego. W tym wydarzeniu Kościół został przekształcony w świątynię okultystyczną. Dokładniej: Masoński złożyć.

Tło jest w zasadzie mash-mash Masonic-inspirowane zdjęcia. Z każdej strony znajdują się bliźniacze kolumny Masonic. Pomiędzy słupami znajduje się litera G wewnątrz odwróconego pentagramu. Pod nim jest wszechwiedzącym okiem w heksagramie. Jest tam również plac masoński i kompas. Aby go wyłączyć, pas startowy był szachownicą. Oto klasyczny obraz masoński dla porównania.

Masoński wykres emblematyczny.

W tym ciężkim kontekście okultystycznym modele były ubierane i rozmieszczone z mnóstwem symboli. Oczywiście musiało to być połączone z obecnym programem androgyny i zamazaniem płci.

Model ten ma na sobie sukienkę panny młodej, z białą zasłoną. Na jej twarzy jest rysowany sigil.

Symbol jest napisem lub malowanym symbolem, który ma magiczną moc. Określenie to odnosi się zwykle do podpisu demonicznego lub innego podmiotu i jest używane w magii ceremonialnej. Szczególny sigil na czole modelu silnie przypomina Sigil Lucyfera.

Zawieszenie zawierające Sigil Lucyfera (znanego również jako Pieczęć Szatana).

Krótko mówiąc, model jest zasadniczo "oblubienicą Szatana".

Przeciągnij artysty Violet Chachki nosił bardzo czerwony strój ... i niektóre diabelskie rogi. To się dzieje w kościele.

Historycznie Czarna Msza jest rytuałem charakteryzującym się odwróceniem Tradycyjnej Mszy Łacińskiej obchodzonej przez Kościół Rzymskokatolicki i desktrakcji chrześcijańskich obiektów w celach szatanskich. Fakt, że modele chodzą po kościele noszącym diabelskie rogi, przypomina koncepcję Czarnej Mszy.

Ta wesoło wyglądająca osoba idzie z parą rogów z włosów. Również, na rysunku twarzy rysuje się sigil.

Ten model ma duże Oko Horusa rysowane na jej twarzy. To sygnalizuje nam, że to wydarzenie zostało "uświęcone" przez okultystyczną elitę.

Jest jakiś wpływ punk rocka. Ale przeważnie, jest jakiś efekt jednokierunkowy.

Po lewej stronie jest symbolem Czaszki i Kości - elitarnego tajnego społeczeństwa.

Wczesne logo Czaszki i kości.

Ta sukienka dotyczy wyłącznie hermetycznego pojęcia dualizmu (na przykład wzoru szachowniczego).

Ten wampir facet ma sigil na czole. Na jego płaszczu wydaje się być upadłym aniołem. Lucyfer był upadłym aniołem.

Ten model ma na sobie rytualną czerwoną sukienkę z dużym pentagramem na twarzy. Większość modeli zamieni się w magiczne przedmioty, jakby były częścią magicznego rytuału.

Inna niż odwrócony krzyż namalowany na jej twarzy ma lewą nogę i zostawia piersi narażoną. Również duże thingie wisi na szyi. Czy to przypomina ci coś?

To jest zdjęcie kandydata do inicjacji Masończyków. Po rytuale jego lewą piersi i lewą nogę są narażone na nosząc pętlę na szyi.

Ta fella ma na sobie kilka odwróconych krzyży.

Ten pokaz mody jest doskonałą reprezentacją myślenia branży mody. To nie chodzi tylko o "odzież" czy "modę", chodzi o wydarzenia rytualne, artystyczne celebrowanie satanistycznego myślenia elity okultystycznej.

Kiedy poruszają się magicznymi ilościami, symbolami okultystycznymi i innymi rytualnymi rekwizytami na całym ciele, modele przekształcają się w przedmioty naładowane magicznie, zmieniając ten "pokaz mody" - który odbywał się wewnątrz Kościoła - w satanistyczny rytuał o dużej magicznej mocy .


(tłumaczone translatorem google)

vigilantcitizen.com/…/satanic-fashion…

Link do materiału podesłany przez

Nemo potest duobus dominis servire !

Napisz komentarz
Nemo potest duobus dominis servire ! wspomniał ten post w Ksiądz profesor Tadeusz Guz o trendach mody.
Dojrzałość duchowa

Dojrzałość człowieka można też rozpatrywać w dziedzinie duchowej, która polega przede wszystkim na szukaniu prawdy i konsekwentnym dążeniu do niej.
Grzechy cudze

Grzechy cudze:

1. Namawiać kogoś do grzechu.

2. Nakazywać grzech.

3. Zezwalać na grzech.

4. Pobudzać do grzechu.

5. Pochwalać grzech drugiego.

6. Milczeć, gdy ktoś grzeszy.

7. Nie karać za grzech.

8. Pomagać do grzechu.

9. Usprawiedliwiać czyjś grzech.
Cele masonerii, która jest pod kontrolą iluminatów :

Masoneria dąży do zniewolenia ludzi poprzez: rozbicie rodziny, demoralizacje (przejawiającą się w promowaniu przez wolnomularzy- swobody seksualnej, aborcji, antykoncepcji, rozwodów, ślubów cywilnych, eutanazji, homoseksualizmu, laicyzacji).

Destruktywnymi narzędziami masonerii są też: państwowe szkolnictwo (obowiązkowe, laickie, państwowe, … Więcej
hawaii lubi to. 
AKT OSOBISTEGO POŚWIĘCENIA SIĘ SERCU PANA JEZUSA

Tobie Chrystusie składam hołd wdzięczności za wszystko, co z miłującego serca uczyniłeś. Polecam się Twemu Sercu, oddając się całkowicie do Twojej dyspozycji.

Ofiaruję więc wszystkie swoje cierpienia, niewygody, upokorzenia, oraz wszystkie swoje dobre uczynki i modlitwy. Proszę, aby wszelkie moje ofiary, były przyjęte jako wynagrodzenie za … Więcej
Królestwo Szatana oraz Zapowiedz Gniewu Bożego

Królestwo Szatana oraz Zapowiedz Gniewu Bożego

X. Ignacy Charszewski Królestwo Szatana .
Modlitwa o OPIEKĘ PRZED ZŁEM - szatanem

Króluj nam Chryste, Jezu mój Panie i Boże i moje wszystko, który przez ofiarę krzyża odkupiłeś nas i pokonałeś władzę szatana, proszę Cię, o wyzwolenie od wszelkiej złej obecnosci i wszelkiego wpływu złego ducha.
Proszę Cię o to w Twoje imię,
błagam Cię o to przez Twe rany,
proszę Cię o to przez Twoją krew,
proszę Cię o to przez Twój krzyż,
proszę Cię …
Więcej
Gabriel Amorth o diable

- Ludzie cierpią i myślą, że zwrócenie się do diabła pomoże im rozwiązać problemy – mówi o. Amorth w jednym z wywiadów dla amerykańskiej prasy.

Jest przekonany, że nigdy diabeł nie miał tak szerokiego pola do popisu, jak w dzisiejszych czasach. - Obecnie szatan ma wolną rękę. Nie znaczy to, że jest mocniejszy dziś niż był w przeszłości, jednak obecnie ma drzwi otwarte … Więcej
Gabriel Amorth o diable

Czy jednak tak łatwo zostać opętanym?

Duchowny twierdzi, że jedynie niewielka część ze wszystkich przez niego egzorcyzmowanych była prawdziwie ciężko opętana.


Większość była po prostu dręczona przez złego ducha.

Zdaniem ojca Amortha, są cztery główne powody, dla których może tak się stać. - Jeśli dzieje się tak dla dobra danej osoby (jak to było w przypadku wielu … Więcej
KRÓLUJ NAM CHRYSTE !

A DEMONY POD KRZYŻ ŚWIĘTY PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA - PRZEGRANĄ SWOJĄ KONTEMPLOWAĆ NA WIEKI WIEKÓW. AMEN.
Egzorcyści kontra moderniści

Tradycyjna nauka katolicka zawsze podkreślała, iż ziemski żywot człowieka jest twardą i bezwzględną walką, którą musi on stoczyć z grzechem, szatanem oraz światem, a której finałem będzie wieczna szczęśliwość w Niebie, albo nieskończone męki w ogniu piekielnym.
Egzorcyści kontra moderniści

Ksiądz Amorth nie kryje również swego krytycyzmu względem niektórych aspektów reformy liturgicznej z 1969 r.:

"Ryt Chrztu dzieci został także zniszczony. Został on wywrócony do tego stopnia, że zostały prawie wyeliminowane egzorcyzmy przeciw Szatanowi, które były zawsze bardzo ważne dla Kościoła". (cytat za: jw. s.176).
Pragnę też zwrócić uwagę rodziców na niebezpieczeństwo niektórych gier komputerowych, wprowadzających dziecko w atmosferę satanizmu. Przestrzegam także wszystkich przed lekkomyślnym posługiwaniem się wulgarnymi słowami, bluźnierstwami, przekleństwami czy złorzeczeniami, które niekiedy prowadzą nawet do praktyk satanistycznych, zaklęć, czarnych mszy czy zawierania paktów z szatanem, co może w … Więcej
Zaufajmy Panu Bogu

Święty Paweł Apostoł często uświadamiał swoich słuchaczy o istnieniu szatana i duchowych zagrożeń. Wyjaśniał, że: Nie toczymy walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw duchowym pierwiastkom zła na wyżynach niebieskich. Zaraz też wskazywał sposób na pokonanie szatana: bierzcie wiarę jako tarczę, dzięki której …
Więcej
"Jeśli kto wielbi Bestię i jej obraz i bierze sobie jej znamię na czoło lub na rękę, ten również będzie pić wino zapalczywości Boga, przygotowane bez rozcieńczenia, w kielichu Jego gniewu; i będzie katowany ogniem i siarką (...) na wieki wieków"

(Ap 14, 9-11).
Wypędzam szatana w imię Chrystusa

A jeżeli ktoś nie ma zamiaru zawierać z diabłem żadnego paktu, to może czuć się bezpieczny? Złe duchy nie mają do takiej osoby dostępu?

Człowiek otwiera się na działanie szatana grzesząc przeciwko pierwszemu przykazaniu: nie będziesz miał bogów cudzych przede mną.

Osoba, która narusza to przykazanie, nie wybiera wprost złego ducha, ale odwraca się od Boga.

Więcej
Sacerdos Hyacinthus: Piekło

Kościół Katolicki pouczony Bożym Objawieniem lapidarnie naucza:

Ostateczne rzeczy człowieka:


1. Śmierć.

2. Sąd Boży.

3. Niebo albo piekło.
Sacerdos Hyacinthus: Piekło

„Postanowione ludziom raz umrzeć, a potem sąd” (Hbr 9, 27).

Bóg jest Sędzią sprawiedliwym, który za dobro wynagradza a za zło karze.

Pan Bóg dał niektórym Świętym zobaczyć straszliwą rzeczywistość piekła. Nie jest ono puste. Dopóki żyjemy, nigdy zatem nie możemy być pewni, że nie będziemy potępieni – choćbyśmy byli katolikami, osobami konsekrowanymi, duchownymi.

Więcej
Sacerdos Hyacinthus: Piekło

„Gdy Syn Człowieczy przyjdzie w swej chwale i wszyscy aniołowie z Nim, wtedy zasiądzie na swoim tronie pełnym chwały. I zgromadzą się przed Nim wszystkie narody, a On oddzieli jednych od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów. Owce postawi po prawej, a kozły po swojej lewej stronie (…).

Wtedy odezwie się (…) do tych po lewej stronie: «Idźcie precz ode Mnie, …
Więcej
Litania do Najdroższej Krwi Chrystusa

Kyrie, eleison, Chryste, eleison, Kyrie, eleison.

Chryste, usłysz nas. Chryste, wysłuchaj nas.

Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.

Synu, Odkupicielu świata, Boże, zmiłuj się nad
nami.

Duchu święty, Boże, zmiłuj się nad nami.

Święta Trójco, Jedyny Boże, zmiłuj się nad nami.

Krwi Chrystusa, Jednorodzonego Syna Ojca Przedwiecznego,

wybaw nas (… Więcej
Samowolne próby przeprowadzania egzorcyzmów na osobach opętanych mogą mieć tragiczny skutek. Pismo święte zawiera historię o wędrownych egzorcystach żydowskich, którzy próbowali wzywać imienia Pana Jezusa nad opętanymi przez złego ducha. „Zaklinam was przez Pana Jezusa, którego głosi Paweł – mówili. Czyniło to siedmiu synów niejakiego Skewasa, arcykapłana żydowskiego. Zły duch odpowiedział im: … Więcej
Uwaga na fałszywych egzorcystów!

W ostatnich czasach za posługę uwalniania zabierają się coraz częściej osoby niepowołane do tego: zwykli oszuści i ludzie, którzy dokonują egzorcyzmów wbrew przykazaniom Jezusa oraz za pieniądze. Ich działania przynoszą opłakane skutki. Są to najczęściej bioenergoterapeuci, wróżki, zaklinacze, znachorzy. Bardzo często reklamują się w internecie i czasopismach. … Więcej
Egzorcyzm łatwo dostępny

Informacja dla osób, które chcą pomóc osobom zniewolonym, dręczonym oraz opętanym.

Co robić ? Modlić się codziennie za te osoby stosując egzorcyzm powszechnie dostępny:

Różaniec. Jeszcze bardziej: Różaniec odmawiać na kolanach.

Mieć zawsze przy sobie poświęcony Różaniec.
Zły duch bowiem robi wszystko, aby się nie dać odkryć. Także podczas dokonywania egzorcyzmów zły duch stara się ukryć. Rytuał przestrzega egzorcystę przed sztuczkami diabelskimi. Niekiedy zły duch wcale nie odpowiada, albo daje niepoważne odpowiedzi, których nie można przypisać tak inteligentnemu duchowi, jakim jest diabeł.
Mt 9:32-34
32. Gdy ci wychodzili, oto przyprowadzono Mu niemowę opętanego.
33. Po wyrzuceniu złego ducha niemy odzyskał mowę, a tłumy pełne podziwu wołały: Jeszcze się nigdy nic podobnego nie pojawiło w Izraelu!

Mt 12:22-24
22. Wówczas przyprowadzono Mu opętanego, który był niewidomy i niemy. Uzdrowił go, tak że niemy mógł mówić i widzieć.

Łk 11:14
14. Raz wyrzucał złego ducha [u …
Więcej
Diabeł w pewnych okolicznościach jest zdolny opętać człowieka, tzn. przejąć kontrolę nad ludzkim ciałem i posługiwać się nim wbrew woli opętanej osoby.

Opętanie demoniczne stanowi najbardziej jawną formę okazania mocy diabelskiej.


Zwykle jest skutkiem dobrowolnego trwania w grzechu lub odbywania niebezpiecznych praktyk o jawnym bądź ukrytym charakterze okultystycznym.

Pan Jezus egzorcyzmowa… Więcej
Przyczyny dręczenia, zniewolenia, nawiedzenia i opętania

6. Manipulowanie świadomością – przez dźwięk i odurzanie się, wchodzenie w trans i techniki manipulacji na świadomości poprzez dźwięk.

a) aktywne:

Manipulowanie poprzez dźwięki, przekazywanie treści bałwochwalczych (np. satanistycznych), okultystycznych, spirytystycznych itd.

Mantrowanie, powtarzanie i śpiewanie pieśni poświęconych … Więcej
Przyczyny dręczenia, zniewolenia, nawiedzenia i opętania

5. Terapie „lecznicze” – medycyna niekonwencjonalna, paramedycyna, różne terapie „naturalne” bazujące na tajemniczych i nie zweryfikowanych przez naukę energiach.


a) aktywne:

Bioenergoterapia, bioterapia, reiki.

Różdżkarstwo, wahadlarstwo, feng-shui, piramidki energetyczne.

Stosowanie odpromienników.

Hipnoza, autohipnoza (poza gabi… Więcej
Przyczyny dręczenia, zniewolenia, nawiedzenia i opętania

4. Spirytyzm – wywoływanie duchów, bytów astralnych, aniołów, przewodników itd. za pomocą różnych technik w celu zdobycia ukrytej wiedzy, wskazówek, porad życiowych, poznania przyszłości.


a) aktywne:

Nekromancja, gusła, przywoływanie dusz osób zmarłych i próby nawiązywania z nimi kontaktu.

Mediumizm i dążenie do samoopętania przez siły… Więcej
Przyczyny dręczenia, zniewolenia, nawiedzenia i opętania

3. Magia, wróżby, klątwy – (elementy okultyzmu) dążenie do osiągnięcia wpływu na ludzi i zdarzenia, czarowanie, przeklinanie, korzystanie z usług magów (wróżbici, wróżki, czarownice, czarownicy, czarnoksiężnicy itd.).

a) aktywne:

Magia „czarna” i „biała”, wszystkie praktyki czarownictwa, makumba, voodoo, wicca i in.

Samodzielne czarow… Więcej
Przyczyny dręczenia, zniewolenia, nawiedzenia i opętania

2. Okultyzm – posługiwanie się tajemnymi energiami, mocami czy zdolnościami; wiedza tajemna i ezoteryzm. a) aktywne:

Ezoteryzm – poszukiwanie tajemnej wiedzy, uczestnictwo w sektach ezoterycznych, alchemia, masoneria, kabała. teozofia, parapsychologia, gnoza, itp. kursy wiedzy tajemnej, szkoły waldorfskie, różokrzyż itd.

Jasnowidztwo –… Więcej
Przyczyny dręczenia, zniewolenia, nawiedzenia i opętania

1. Bałwochwalstwo (idolatria) – grzech przeciw pierwszemu przykazaniu; oddawanie boskiej czci pogańskim bóstwom, aniołom, demonom, ludziom, bożkom i przedmiotom martwym; a także wyrzeczenie się Boga.

a) aktywne:

Sekty satanistyczne, kult upadłego anioła, zawarcie paktu z diabłem w myślach albo na piśmie (cyrograf), odbywanie rytuałów … Więcej
Ogólnie przyczynami ingerencji demonicznych na człowieka jest

świadome i dobrowolne trwanie w grzechu ciężkim. Może być to:

1. Bałwochwalstwo (idolatria) – grzech przeciw pierwszemu przykazaniu; oddawanie boskiej czci pogańskim bóstwom, aniołom, demonom, ludziom, bożkom i przedmiotom martwym; a także wyrzeczenie się Boga.

2. Okultyzm – posługiwanie się tajemnymi energiami, mocami czy zdol…
Więcej
Rozpoznanie opętania opiera się na diagnozie co do możliwych przyczyn i objawów działania złego ducha. Szczególnymi objawami mogą być np.:

awersja wobec Boga,

bluźnienie i przeklinanie,

niechęć do rzeczy poświęconych (krzyż, medalik),

wrogość do kapłanów i osób modlących się,

mówienie i rozumienie nieznanych języków, mówienie nieswoim głosem,

występowanie tajemniczych zjawisk w otocze…
Więcej
D. SATANIZM W POLSCE

O istnieniu grup satanistycznych społeczeństwo polskie dowiaduje się najczęściej z antychrześcijańskich, a zwłaszcza antykatolickich destrukcyjnych wystąpień „nieznanych sprawców”.


Od 1991 r. działają utajnione „kaplice satanistyczne” w Gdańsku, Krakowie, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu.

Mass media donoszą, że jest także w Polsce „czarny kardynał i czarni biskupi”, … Więcej
Łatwość odnalezienia przez kościół szatana drogi do masowego odbiorcy można tłumaczyć specyficzną elastycznością i urozmaiceniem form szerzenia swych głośnych idei. Sprowadzają się one do trzech istotnych:

słowo jako nośnik informacji, ma na celu sugestywne przekazanie określonych treści ideologicznych ruchu;

zasada pobłażliwości zabieg socjotechniczny polegający na zacieraniu różnic pomiędzy …
Więcej
„Dziewięć grzechów Szatańskich”, rozumianych jako to „czego chcemy uniknąć to, czego nie akceptujemy”. „Grzechy Szatańskie” to:

Głupota największy grzech, sataniści muszą „nauczyć się widzieć sztuczki i nie mogą pozwolić sobie na bycie głupimi”;

Udawanie puste pozowanie; „udając nie jesteś sobą, a satanista musi być sobą. Jest taki, jaki jest”;

Samoistność błędem jest oczekiwanie, że ludzi…
Więcej
W 1968 r. La Vey opublikował w San Francisco „Czarną Biblię”, która miała być podstawowym „kanonem wiary” dla czcicieli szatana, „katechizmem satanistów”, którzy oczekują na jego publiczne objawienie się. Był to rok gwałtownych przeobrażeń zachodniej kultury, naznaczony licznymi buntami studetów i młodzieży. „Czarna Biblia” zawiera treści będące „świadectwem nowej ery Szatana”. Zostały one … Więcej
Zło posiada więc wiele twarzy. Jak pisał B. Pascal: „Zło jest łatwe, jest go nieskończona mnogość; dobro prawie jedyne”. 3) Biorąc pod uwagę „mnogość zła” G. i B. Passantino, jako cechy satanizmu, wymieniają następujące twierdzenia:

-„Bogiem jestem ja” całkowite ukierunkowanie na człowieka, jego zadowolenie, wyżycie;

jedność dobra i zła etyka jest czymś relatywnym, to jednostka decyduje o tym, … Więcej
Pomimo różnorodności kultów satanicznych, w każdej z odmian można zauważyć wspólne elementy.

Są to:

– kult siły połączony z Nietzscheańską ideologią nadczłowieka, wyrażony poprzez irracjonalizm, egocentryzm, odrzucenie postaw pokory i miłosierdzia;

– ideologia buntu przeciw Bogu (Osobie lub idei), antychrześcijaństwo i antyklerykalizm;

– kierowanie się Schopenhauerowską teorią woli i popę…
Więcej
Satanizm wampiryczny – to najbardziej przerażający odłam satanizmu. Ruch rozwija się stosunkowo od niedawna, ale znajduje wciąż nowych adeptów. Dominantą ideologiczną jest wiara w to, że picie krwi pozwoli danej osobie osiągnąć nadzwyczajną moc. Przy tej praktyce wykorzystywana jest krew własna, zabitych zwierząt albo przypadkowych ludzi (zwykle odciągnięta strzykawką). Jednak część wampirów … Więcej
Satanizm okultystyczny – oddaje cześć osobowemu diabłu, pogańskim bożkom lub upersonifikowanym siłom natury. Przykładem jest Świątynia Seta (staroegipskiego bożka), założona przez Michaela Aquino w 1975 roku. Satanizm okultystyczny kładzie nacisk na rozwój umiejętności magicznych oraz komunikowanie się ze złymi duchami poprzez różne rytuały. Mają one pomagać w osiąganiu doraźnych celów (np. … Więcej
Satanizm ideologiczny – kształtuje satanistyczną elitę i skupia osoby wykształcone, dbające o dobre wrażenie zewnętrzne. Członkowie nie wierzą w istnienie osobowego diabła, zło uznają za integralną część tożsamości człowieka, a Szatana za symbol wolności. Organizują się głównie za pośrednictwem stron internetowych, skąd czerpią wiedzę sataniczną i wyszukują nowych adeptów. Zaplecze ideologiczne … Więcej
Satanizm subkulturowy – zwany też cmentarnym, lub kwaśnym, nie posiada żadnej hierarchii ani struktury. Poszczególne grupy wyłaniają się samoistnie z niewielkich środowisk rówieśniczych na zasadzie panującej mody. Wspólnym mianownikiem jest postawa antykościelna, która łatwo się przeradza w profanacje kościołów i cmentarzy. Ten odłam jest najbardziej popularny wśród przeciętnej i patologicznej … Więcej
Lucyferyzm – wiara w Lucyfera jako prawdziwego boga, który ma posiadać zdolność pokonania Boga chrześcijan. Jest to jedyna spośród sekt satanicznych, gdzie jest mowa o Bogu jako Bycie osobowym. Pozostałe kulty w różnym stopniu skłaniają się ku ateizmowi, a swój bunt odnoszą nie tyle do Stwórcy, co do Dekalogu, zasad moralnych i religii chrześcijańskiej. Lucyferianizm jest najstarszą z odmian … Więcej