Język
Wyświetlenia
1,4 tys.
ŚW.FILOMENA 2 1

JEZUS: Niebawem Mój umiłowany papież Benedykt będzie przewodził dzieciom Bożym ze swojego miejsca wygnania

JESUS: Soon My Beloved Pope Benedict will guide God’s children from his place of exile

piątek, 29 marca 2013 roku, godz. 8.45

Moja szczerze umiłowana córko, dzisiaj będzie się tworzyć historia. Gdy wspomina się Moją Mękę, to w rzeczywistości będzie to oznaczać Ukrzyżowanie Kościoła katolickiego.

W dniach poprzedzających zdradzenie Mnie w Moim Czasie na ziemi kapłani tamtych dni walczyli na wszelkie możliwe sposoby, aby starać się udowodnić, że jestem winny herezji. Brali to, czego uczyłem – Słowo Boże – i przeinaczali je.

Następnie rozpowszechniali plotki zawierające kłamstwa i mówili, że próbowałem odciągnąć ludzi od prawdziwego Nauczania Kościoła. Przemawiali w świątyniach, ostrzegając ludzi, by się trzymali ode Mnie z daleka, ażeby nie obrażać arcykapłanów. Ostrzegali ich, że jeśli nadal będą rozpowszechniać Moje Orędzia, zostaną wyrzuceni ze świętej świątyni jak trędowaci. W niektórych przypadkach powiedzieli Moim uczniom, że będą cierpieć kary fizyczne i że zostaną aresztowani.

Podczas gdy bluźnili Duchowi Świętemu – zaprzeczali, że mówię Prawdę, i mówili, że Moje Słowo pochodzi od szatana – nadal czcili Boga w świątyniach.

Ubrani w szaty królewskie walczyli o swoje miejsce przy ołtarzu w świątyni. Wszyscy skromni słudzy zmuszeni byli stać godzinami, podczas gdy oni siedzieli na krzesłach, które zostały zaprojektowane dla królów. Przy ołtarzu gromadziło się tak wielu przywódców Kościoła, że zwykli ludzie czuli się zdezorientowani. Zobowiązani byli składać hołd Bogu poprzez nakazane oddawanie czci sługom Bożym najwyższej rangi. Arcykapłani żądali szacunku od tych, którzy uczęszczali do świątyni. Okazywali wszystkie zewnętrzne oznaki miłości i pokory, jakich od nich oczekiwano, a jednak ubierali się i zachowywali jak władcy w Domu Mojego Ojca, a nie jak słudzy, którymi mieli być.

Kiedy ludzie chodzili za Mną, obawiali się, żeby nie obrazić faryzeuszów. Kapłani byli zastraszani i ostrzegani, że jeśli nie powstrzymają się od rozpowszechniania Mojego Słowa, zostaną pozbawieni tytułów. Zwykli ludzie wiedzieli, że gdyby spostrzeżono ich na rozpowszechnianiu Mojego Nauczania, to ich własny los byłby znacznie gorszy.

Ukrzyżowanie Mojego Ciała na ziemi wypełniło pierwszą część Przymierza z Moim Ojcem, aby ocalić ludzkość. Ukrzyżowanie Mojego Mistycznego Ciała – Mojego Kościoła na ziemi – rozpoczyna się dziś, tym samym zapoczątkowując ostateczne prześladowanie zgodnie z masońskim planem zbezczeszczenia Mojego Domu, i stanie się teraz jasne dla wszystkich, którzy znają Prawdę.

Historia będzie się teraz powtarzać, ale Prawda nie zostanie odrzucona. Jednak ci, którzy Mnie odrzucą, z czasem powrócą do Mnie. Ci, którzy wiedzą, że obecnie spełniają się przepowiedziane proroctwa – że Mój Kościół będzie ostatnim celem, by pozbyć się ze świata wszelkich śladów Mnie, Jezusa Chrystusa, pójdą za Mną w Mojej Armii Reszty. Oni pozostaną wierni Mojemu Nauczaniu do końca czasów.

Nikt nie może powstrzymać rozprzestrzeniania prawdziwego Słowa Bożego. Nikt.

Panowanie w Domu Piotra będzie krótkie i niebawem Mój umiłowany papież Benedykt będzie przewodził dzieciom Bożym ze swojego miejsca wygnania. Piotr, Mój apostoł, założyciel Mojego Kościoła na ziemi, poprowadzi go w tych ostatnich trudnych dniach, gdy Mój Kościół będzie walczył o swoje życie.

Wasz Jezus

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/soon-my-beloved…
za: jezusdoludzkosci.pl/2013-03-29-08-4…

__________________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

PAN JEZUS: Wielkie Oświetlenie Sumienia nastąpi po tym, gdy Mój Święty Wikariusz (B XVI) opuści Rzym

Matka Zbawienia: Nikczemny plan w Watykanie, aby zniszczyć Kościół katolicki / Mother of Salvation: Wicked plan, within the Vatican, to destroy the Catholic Church

Franciszek dostał 5 lat na przeróbkę Kościoła

JEZUS: On został wysłany, aby zdemontować Mój Kościół i rozedrzeć go na strzępy / JESUS: He has been sent to dismantle My Church and tear it up into little pieces

JEZUS: Masoneria kościelna sięgnęła obecnie najwyższego poziomu władzy w Moim najświętszym Kościele na ziemi / JESUS: Ecclesiastical masonry has now reached the greatest level of power within My Most Holy Church on Earth

JEZUS: Lekceważycie Księgę Apokalipsy i nie chcecie jej zrozumieć

JEZUS: Demaskujcie wszystkich, którzy wspierają węża i jego armię, ale róbcie to dokładnie / JESUS: Expose all who support the serpent and his army, but tread carefully

JEZUS: Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze / JESUS: By spreading My Word, My Messages and My Prayers, you will help Me to save the souls I need

JEZUS: Gdy jesteście krytykowani za mówienie Prawdy, wiedzcie, że jesteście Moimi prawdziwymi sługami


🔥 LIST DO KAPŁANÓW: KOŚCIÓŁ W CZASIE WIELKIEGO ODSTĘPSTWA OD WIARY

I POSŁUCHAJ:

Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem

POSŁUCHAJ RADIA PARUZJA Z ORĘDZIAMI Z KSIĘGI PRAWDY
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w PROSZĘ, PRZECZYTAJ: JEZUS: Niebawem Mój umiłowany papież Benedykt będzie przewodził dzieciom ….