Język
Wyświetlenia
1,9 tys.
ŚW.FILOMENA

RADIO MARYJA I ROZMOWY NIEDOKOŃCZONE Z ROTARIANINEM MARKIEM POSOBKIEWICZEM

W Radio Maryja w rozmowach niedokończonych 6-02-2017r. gościł członek loży masońskiej Rotary Club - Marek Posobkiewicz - spec od obowiązkowych szczepień. Lobbysta przekonywał o "dobrodziejstwie" obowiązkowych szczepionek, a które tak na prawdę są szkodliwe dla dzieci w różnym wieku...

Rozmowy niedokończone: Profilaktyka chorób zakaźnych. Czy się szczepić? cz.I

Rozmowy niedokończone: Profilaktyka chorób zakaźnych. Czy się szczepić? cz.II

Rotary Club Świnoujście: ROTARIANIE W INDIACH

W dniach 9-24 listopada 2010 r,dwaj koledzy z naszego klubu wybrali się na wycieczkę do Indii i Nepalu.Był to Piotr Sowa z żoną Jadwigą ,oraz Marek Posobkiewicz z małżonką.W grupie znalazło się 25 osób z województwa zachodniopomorskiego,w tym ksiądz Proboszcz z Kościoła przy ul Siemiradzkiego w Świnoujściu oraz ksiądz proboszcz z Kościoła w Świnoujściu-Warszowie.

Po powrocie koledzy zorganizowali nam bardzo interesujący wieczór z oglądaniem zdjęć oraz wysłuchaniem barwnych opowieści z tej egzotycznej podróży.W bardzo dużym skrócie zamieszczamy tę informację i zapraszamy do obejrzenia zdjęć zamieszczonych w naszej galerii.Na zdjęciach tych widzimy ogromne bogactwa Indii,np najbogatszą świątynię Azji gdzie oczy bolą od ogromnych ilości złota,srebra i drogich kamieni.

Z drugiej strony zobaczyć tu można także skrajne ubóstwo dość dużej części indyjskiej ludności gdzie zarobki w wysokości trzech dolarów dziennie nie należą do rzadkości. Wielkim przeżyciem była podróż pociągiem z Delhi do Kalkuty.Mówią że tego opowiedzieć się nie da-to trzeba przeżyć . W programie wycieczki było odwiedzenie grobu Matki Teresy w Kalkucie,co pozostawiło na zwiedzających niezapomniane wrażenia.

W stolicy Nepalu Katmandu,najważniejszym wydarzeniem był udział naszych kolegów w spotkaniu rotariańskim w Klubie nr 56015,Dystryktu 3292. Klub nosi nazwę RC Kathmandu West,mieści się w Hotelu Grand.Spotkania odbywają się w każdą niedzielę o godz 8,30. Charter klubu odbył się 28 czerwca 2001 roku.Koledzy wymienili informacje o klubach Świnoujście i Kathmandu West,zrobili pamiątkowe zdjęcia i przywieźli proporczyk którym zostali obdarowani przez prezydenta Klubu Kathmandu West w Nepalu.

dnia 12 czerwca 2011

za: www.rotary.swinoujscie.pl/…/rotarianie-w-in…

_________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

DEMON PODCZAS EGZORCYZMU: POLITYCY SĄ MOIMI UMIŁOWANYMI UCZNIAMI I NAŚLADOWCAMI...

ANIOŁ STRÓŻ POLSKI: Żadna partia, żadna formacja nie może wam dać prawdziwej sprawiedliwości...

ANIOŁ STRÓŻ POLSKI: Demokracja upadnie, a prawo będzie pochodzić z Ewangelii ...

POŻEGNANIE SYSTEMU I POWITANIE KRÓLA

Właściwa Intronizacja, według wizji Adama-Człowieka z 30 sierpnia 2011 r .

"SPISEK PRZECIWKO INTRONIZACJI" - NOWA KSIĄŻKA MICHAŁA KRAJSKIEGO

Wszechmocny Boże, spiesz na ratunek Polsce i światu

I POSŁUCHAJ:

Mafia szczepionkowa w Polsce sięga najwyższych szczebli – debata w Sejmie RP [wideo]

Jerzy Zięba do Jarosława Kaczyńskiego
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w UWAGA: Komisja Europejska chce walczyć z unikaniem szczepień. Proponuje wspólną kartę elektroniczną.