Język
Wyświetlenia
845
ŚW.FILOMENA 1

"DOBRA ZMIANA": Do Polski przybędą tysiące imigrantów muzułmańskich – wiemy, dokąd mają trafić

W Polsce w ostatnich dniach przebywała delegacja Agencji ds. Emigracji Zarobkowej Ministerstwa Pracy i Stosunków Pracowniczych Uzbekistanu, na której czele stał zastępca prezesa U. Nazarow.

Celem tej ekspedycji było przeprowadzenie rozmów z kierownictwami polskich przedsiębiorstw zainteresowanych sprowadzeniem obywateli Uzbekistanu do pracy w Polsce, zapoznanie się z warunkami płacy i pracy, a także zabezpieczeniem socjalno-bytowym.

W toku rozmów, które miały miejsce w ambasadzie Uzbekistanu w Polsce i w których wzięło udział przeszło pięćdziesięciu szefów polskich firm, zaprezentowano działalność agencji, a nadto doszło do wymiany informacji dotyczących konkretnych spraw związanych ze sprowadzeniem migrantów z Uzbekistanu.

Szefowie polskich firm udzielili uzbeckiej delegacji szczegółowych informacji odnośnie swoich oczekiwań, charakteru pracy i warunków, które polska strona zapewni migrantom, oczekiwanych specjalności, kwestii płacowych, a także wymogów formalnych. Nadto przeprowadzono rozmowy z przedstawicielami polskiego MSZ.

W następstwie tychże rozmów agencja podpisała porozumienia o współpracy z dziesięcioma polskimi pracodawcami z branży budowlanej, tekstylnej, rolnej oraz produkcji spożywczej. Porozumienia podpisano z następującymi przedsiębiorstwami: Workpol Biznes group, Sas, Gabi, ATP, Alsenagrupi, Arrow, Przedsiebiorstwo ATD, Euro Work Center, Evropol и Euroasia.

Efektem tych porozumień ma być sprowadzenie z Uzbekistanu do Polski trzech tysięcy pracowników z branży budowlanej z gwarancją zatrudnienia

Należy dodać, że już wcześniej agencja podpisała porozumienia z szesnastoma polskimi pracodawcami, dotyczące sprowadzenia do Polski obywateli Uzbekistanu.

Jak wynika z danych Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej RP liczba obywateli Uzbekistanu pracujących w Polsce stale rośnie. Tylko w ubiegłym roku wydano obywatelom Uzbekistanu 1200 wiz z pozwoleniem na pracę.

za: www.magnapolonia.org/do-polski-przyb…

_______________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

DEMON PODCZAS EGZORCYZMU: POLITYCY SĄ MOIMI UMIŁOWANYMI UCZNIAMI I NAŚLADOWCAMI...

ANIOŁ STRÓŻ POLSKI: Nie spoglądajcie ani na Wschód ani na Zachód. Ameryka chce sprzedać was i oddać pod wpływ Rosji, która dąży do militarnej ekspansji.

JEZUS : III wojna światowa wkrótce ukaże się światu.

ANIOŁ STRÓŻ POLSKI: Demokracja upadnie, a prawo będzie pochodzić z Ewangelii ...

POŻEGNANIE SYSTEMU I POWITANIE KRÓLA
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w 🔥 "DOBRA ZMIANA": Fala imigrantów zalewa Polskę 🔥.