Jazyk
Pozretia
1,4 tis.
csk.news 8

Neúprimnosť pápeža Františka odhalená

Pápež František potvrdil biskupa Marcelo Sánchez Sorondo vo funkcii kancelára Pápežskej akadémie vied, hoci má už viac ako 75 rokov a zastáva svoju pozíciu už od roku 1998. Sánchez je známy radikálny relativista.

V júni František odmietol kardinála Müllera ako prefekta Kongregácie pre doktrínu viery s tým, že funkcie v kúrii budú len na päť rokov.

Ukázalo sa to ako falošné tvrdenie. Ďalších popredných liberálov ako sú kardinál Tauran, kardinál Ravasi alebo dekan rímskej Roty, Msgr. Pinto, František stále drží vo funkciách, aj napriek tomu, že päť rokov ich služby dávno uplynulo.

Obrázok: Marcelo Sánchez Sorondo, © Gcmarino, wikicommons CC BY-SA, #newsHkuwzhjppk

Napísať komentár
csk.news zmienil tento príspevok v Benedikt XVI Kardinálovi Mullerovi.
Hoki
Aha rozumím hento. Takže jak jsem předpokládal. Vše je podle tebe faleš, lež podvod. Ničemu se nedá věřit, všechno je klam a šalba.... Budu stručný - to máš špatné EVANGELIUM a špatný výklad. Ale nedivím se. V tom případě jsi evangelium Ježíše Krista pochopila nedostatečně. Přeji ti krásný den a nyní musím za povinnostmi.
---------------------------------------------------------------… Viac
Hoki
Hento, vadí ti PRAVDA? Vadi ti, žes tečkou v kosmu, smítkem? Vadí ti poznání? Vadí ti televize?
Jiným zase vadil papír, kniha, boty, zapalovač, tramvaj, traktor, oblečení....
Hento, to je život a na tobě je, jak se s tím vyrovnáš, jenom na tobě. Křesťanovi vše slouží k dobrému, vše může proměnit v něco ušlechtilého, protože vše může přijímat jako dar od Boha a učit se s tím zacházet. Tohle není … Viac
Hoki
Co s tím odkazem Hento a komentářem tam? Používáš tam slovo lhář a uvádíš ceskoslo a Hoki. Nesmysl. Ceskoslo je radikální šoumen. V něčem jsme si hodně podobní a v něčem se zase hodně lišíme. Ale určité věci máme společné - a zcela jistě nesnášíme darebáky a nicky co si tady lebedí v převlečcích a lžou a lžou a lžou ... Stejně tak asi nemáme v oblibě alibistické chování co si podává ruku s … Viac
henta
Jakmile se mohlo Boží Slovo natahovat jako guma, není nic nemožné.
ani papež který lže .
XXX.KAPITOLA
z dodatku:
...Vše bylo nyní možné. Země už nebyla centrem a jediným místem Božího stvoření, ale nepatrnou tečkou v nekonečně velikém vesmíru, v kterém zcela určitě jsou další obydlené světy s bytostmi dost možná vyspělejšími než my. Propagátoři nového modelu světa byli trpěliví. Tuto ohromnou … Viac
Hoki
A co má být, pětiletka skončila a jede se dál :) Není to faleš, není to neupřímnost ... Je to rozhodnutí kompetentní. Zase csk.news bulvarizuje :)
Peter Maria sa to páči. 
Peter(skala)
to maš tak.. Zastupca môže a musí...ale "služobníci" (Lk ) budu bud vdační že mali učasť na Božej službe v takom čase, aký im Boh udelil alebo sa budu sťažovať a nkoniec aj tak prídu na to, že to nie Cirkev ako inštitucia chcela, ale Cirkev ako tajomné telo Kristovo, čiže Ježiš.
alica111
Povymieňal snáď už všetkých a nechal tých, ktorí ho poslúchajú na slovo. Cirkev dnes riadia slobodomurári.
ľubica sa to páči. 
Mates5822 sa to páči. 
Peter(skala)
Možno ... a možno to platí (5 rokov vo funkcii) len pre nových prefektov.