Мова
Перегляди
44
uk.news

Кардинали підготували Декларацію віри – відповідь на Dubia (сумніви)

7 квітня, на завершення конференції у Римі «Католицька церква, куди ти прямуєш?», її учасники підготували підсумкову декларацію, яку підписали також кардинали Брандмюллер, Берк і Чень, а також єпископ Атаназіус Шнайдер.

У декларації підкреслюється непорушність навчання католицької церкви щодо шлюбу, а також надано відповіді на Dubia (сумніви), які були сформовані після публікації Папою Франциском суперечливого документа Amoris Laetitia («Радість любові».

Декларація містить шість пунктів:

1. Офіційно підтверджений і оформлений шлюб між двома хрещеними особами може бути припинений тільки в результаті смерті.

2. Таким чином, християни, які знаходяться в чинному шлюбі, і починають відносини з іншою людиною при наявності живого чоловіка або дружини, здійснюють смертний гріх оскверняють шлюб.

3. Дане положення є незаперечною заповіддю, яка діє завжди і скрізь, без винятків.

4. Ніякі умови, а також особисте сприйняття тієї чи іншої ситуації, не можуть зробити свідомо гріховне діяння правильним і прийнятним.

5. Рішення про відпущення гріхів має розглядатися не на основі визнання факту вчинення гріха, а на бажанні людини покаятися та відмовитися від способу життя, який суперечить заповідям.

6. Розлучені люди, а також люди, що знаходяться в повторному цивільному шлюбі, які не хочуть утримуватися від сексуальних зв'язків, здійснюють діяння, яке свідомо суперечить Слову Божому, та не дозволяють їм отримувати Святе Причастя.

Зображення: Edward Pentin photo, #newsJfurwmuzjw
uk.news згадав цей пост в Ніякої «формальної корекції», оскільки Брандмюллер втратив свій спокій.