Język
Wyświetlenia
4,5 tys.
euzebiusz

Masz takie święte obrazy z gestami satanistycznymi? Dostałeś na ślub lub kalendarz – Ksiądz mówi : spalić, nie trzymać w domu. Uwaga znane katolickie wydawnictwo!!!Masz takie święte obrazy z gestami satanistycznymi? Dostałeś na ślub lub kalendarz – Ksiądz mówi : spalić, nie trzymać w domu. Uwaga znane katolickie wydawnictwo!!!
Zapytaliśmy się Ks. Pawła co zrobić z takimi obrazami . Ksiądz odpowiedział , żeby je spalić i nie trzymać w domu. Dlatego przekazujemy dalej tą wiadomość.

Boli fakt, że katolickie wydawnictwa wydają tego typu obrazy.Prosimy wydawnictwa o sprawdzenie pracowników pracujących w nich, a jeśli działają te wydawnictwa świadomie to wołamy o nawrócenie i nie deprawowanie tych maluczkich.Diabeł, głupek to małpa i wszystko robi odwrotnie do Boga.

Masoneria Kościelna jest faktem i o tym mówi Maryja już wielokrotnie.
Przestrzegamy, ale też apelujemy o rozsądek i badanie spraw dokładnie. Pamiętajmy , że diabeł i jego służba także już w Kościele Katolickim, szczególnie wśród hierarchii nic nie mogą uczynić uczniom Chrystusa i odniosą klęskę w ostatecznym rozrachunku. Trzeba się za nich modlić modlitwą którą ułożył św Maksymilian Maria Kolbe, a którą wpływy kościelne masońskie spłyciła ,w oryginale brzmi:

O MARYJO bez grzechu pierworodnego poczęta
Módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy. I za tymi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła Św. masonami i poleconymi Tobie. Amen.


Módlmy się często tą modlitwą oryginalną.

Św. Maksymilian przestrzega również, aby występując przeciw wrogom Boga i Kościoła, nie wpaść w pułapkę nienawiści, gdyż wszystkich ludzi mamy kochać i modlić się za nich, w szczególności za masonów, a występować jedynie przeciw ich grzechom.


cudajezusa.p

Napisz komentarz …
Zooja
Na wielu bardzo starych ikonach są takie znaki. Np: Jan Chrzciciel wskazuje tym znakiem Jezusa. W dawnej ikonografii znaczyło to "słuchaj i patrz". Nie wiadomo dla czego znaki te stały się satanistyczne. Dawniej były rozumiane inaczej. Warto sprawdzic z jakiego wieku pochodzi obraz. Bo doszukiwanie się wszędzie demoniczności jest grubą pomyłką.