Język

Dzieje się! Muzułmanie nawrócą się w sposób, którego nikt się nie spodziewa. ZOBACZ!

Wikimedia Commons Nienawiść krajów muzułmańskich wobec Zachodu staje się obecnie nienawiścią wobec chrześcijaństwa. Istnieje poważne zagrożenie, że doczesna siła islamu powróci, a wraz z nim …
Napisz komentarz
Ewangelista
@Tymoteusz red. Górnego nie słucham - neon. Tyle.
Quas Primas wspomniała ten post w Nigdy nie wierz muzułmanom - takija i ketman.
Tymoteusz
„Wśród muzułmanów coraz popularniejsza ma być też pochodząca rzekomo z objawień fatimskich zapowiedź zwycięstwa islamu nad Europą w 2017 r.

„Przypomnijmy, że Fatima była ukochaną córką proroka Mahometa. Według obecnej islamskiej wykładni, w rzeczywistości Pani z Nieba, która ukazała się portugalskim pastuszkom, nie była Maryją, ale właśnie Fatimą” – pisze Grzegorz Górny.”

Źródło.
Rafał_Ovile
Tekst źródłowy Abp. Sheena znajduje się tutaj (www.archive.org/…/sheenTheWorldsF…). Rozdział proponujący "nowe ewangelizację" islamu mógłby stanowić źródło natchnienia i inspiracji zarówno dla twórców deklaracji Nostra Aetate jak i obecnych zwolenników antytrynitarnego (neoariańskiego) ruchu na rzecz dialogu religii monoteistycznych pomijającego nakaz Chrystusowy.

Kompletne wnioski można … Więcej
Anty_modernista lubi to. 
Pokaż 4 polubinia więcej.
KR44
Kościół blokuje nawrócenie muzułmanów na chrześcijaństwo” – pisze w liście do papieża Allam. To poważne oskarżenie nie jest bezzasadne. Ta sama włoska gazeta – a teksty o podobnym wydźwięku czytałam też we francuskim „La Croix” – przytacza przykłady parafii i księży, którzy we Włoszech i Francji odmawiają chrztu muzułmanom. Ze strachu przed odwetem ze strony islamistów. „Wielu muzułmanów zgłasza … Więcej
m.rekinek lubi to. 
Pokaż 5 polubień więcej.
Ewangelista
@yaphet Coś w tym jest, tylko trochę strach tak do nich wyjść :P
Quas Primas
Jakbyś przez te wszystkie lata modlił się za muzułmanów, zamiast spędzać 24/ha na glorii, to większość by się już nawróciła!
Po co kasujesz moje komentarze? Prawdy się boisz cwaniaczku!
-------------------------------------------
rysio 48 minuty temu
Katolicy powinni dużo modlić się o nawrócenie islamistów.
Ewangelista lubi to. 
rysio
Katolicy powinni dużo modlić się o nawrócenie islamistów.
rysio
Teraz rozumiem, dlaczego Bóg dopuścił, aby pszyszli do Europy.