Мова
Перегляди
17
uk.news

«Gaudete et Insultate» - Папа Франциск «переводить стрілки» на самого себе

Апостольське повчання Папи Франциска під назвою «Gaudete et Exsultate» («Радійте та веселіться»), яке було опубліковано 9 квітня, отримало від користувачів всесвітньої мережі неофіційну назву «Gaudete et Insultate», що перекладається, як «збуджуйте та ображайте».

Наведені далі уривки з «Gaudete et Exsultate» лише підтверджують правильність такої назви.

Папа Франциск розповідає про «деяких християн», «зациклених на собі» і «позбавлених справжньої любові». За його словами, вони «засліплені першістю закону, думають тільки про соціальні та політичні переваги, а також сильно переживають за доктрину, літургії і престиж церкви» (57).

Варто зазначити, що Папа Франциск не раз відсував своїх соратників на задній план, намагаючись отримати всю славу і політичні переваги. Він активно підтримував ЗМІ, які працюють проти церкви, і жорстоко звертався до тих, хто намагався поправляти його.

У повчанні жорстко критикуються ті, «хто використовує релігію в своїх цілях, активно просуваючи свої психологічні теорії і умовиводи» (41).

Проте, навіть єпископи не раз говорили про те, що Папа Франциск створює свою власну релігію, яку використовує виключно собі на благо.

Він критикує розуміння доктрини в якості «закритої системи, яка не дозволяє задавати питання, висловлювати сумніви, і робити пропозиції» (44). Дивно, але починаючи з листопада 2016 року, Папа Франциск вперто не бажає відповідати на сумніви (Dubia) своїх кардиналів і прихожан.

У повчанні Папи Франциска також несхвально йдеться про тих, хто намагається сховатися від світу, «та заперечує нові ідеї та підходи, занурюється в догматизм, ностальгію, песимізм, постійно ховається за правилами і нормами» (134).

Але саме Папа Франциск робить все для створення ностальгічної палео-ліберальної атмосфери, та знищує будь-кого, хто наважиться піти проти його правил.

Зображення: © Mazur, catholicnews.org.uk, CC BY-NC-SA, #newsGoywrwpzzx
Написати коментар
uk.news згадав цей пост в Полеміка: Папа Франциск розглядає вірність, як «закостенілість».