Język
Wyświetlenia
551
ŚW.FILOMENA 1 2

JEZUS: Światło Boga będzie świeciło nad wami i obiecuję, że nie będziecie się czuli samotni

JESUS: The Light of God will shine down on you and I promise that you will not feel alone

wtorek, 5 listopada 2013 roku, godz. 11.00

Moja szczerze umiłowana córko, Bóg rozpoczął już ostatnie przygotowania, aby mieć pewność, że zbawienie zostanie przyniesione wszystkim Jego dzieciom. Tak wielu z was nie ma świadomości, co dokładnie oznacza Powtórne Przyjście, i dlatego się nie przygotowujecie.

Wielu z was nie wierzy, że stanie się to kiedy indziej niż za bardzo długi czas. Tak więc tylko ci, którzy są naprawdę przygotowani, będą gotowi na powitanie Mnie, ich Oblubieńca, odpowiednio ubrani i prezentujący się przede Mną jak należy. Inni będą pogrążeni we śnie, nieprzygotowani i zdezorientowani.

Niektórzy nie będą wierzyli we Mnie aż do czasu, gdy będę widziany w każdej części świata. Niektórzy umrą z szoku, ale większość zostanie przepełniona radością i zachwytem.

Tym, którzy dadzą się zwieść, zostanie wybaczone, jeśli będą mnie błagać o udzielenie im ochrony. Niestety, wielu z nich odrzuci Moje wielkie Miłosierdzie, ponieważ ich serca zamienią się w kamień i nic ich nie otworzy.

Czas, który nadejdzie, będzie pełen wielkich odkryć i szczególnych Łask wylewanych na was. Będę tak czynił, aby was wzmacniać wciąż na nowo, byście nie sprzedali swoich dusz za ziemskie atrakcje.

Coraz więcej z was będzie się zbliżać do Mnie i gdy będę mówił do waszych dusz, odczujecie pokój pośród grozy wielkiego odstępstwa. Kiedy będziecie świadkami tej obrzydliwości, będziecie lepiej zabezpieczeni, aby ją wytrzymać i pomagać innym.

Będzie nad wami świeciło Światło Boga i obiecuję, że nie będziecie się czuli samotni, nawet wtedy, gdy zostaniecie odrzuceni przez tych, którzy nie wiedzą, co czynią.

Kiedy chodziłem po ziemi, faryzeusze odciągali wielu ode Mnie. Tak samo będzie się działo teraz. Wielu z was będzie nakłanianych nie tylko do odrzucenia Mojego wezwania z Nieba w tej chwili, lecz także Mojego Nauczania. Moje Nauczanie nigdy nie może zostać zmienione, ponieważ jest Prawdą, a tylko Prawda może was uratować.


Wasz Jezus

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/the-light-of-go…
za: jezusdoludzkosci.pl/2013-11-05-11-0…

____________________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS DO KAPŁANÓW: Błagam was, pracujcie usilnie, wykorzystując potęgę środków komunikacji i modlitwy, aby przygotować świat na Moje Powtórne Przyjście

JEZUS: Dlaczego odrzucacie Moje ostrzeżenia, przygotowujące do Mojego Powtórnego Przyjścia? Błagam was, abyście Mnie słuchali

JEZUS: Nadszedł dla was czas, abyście wyszli i mówili o Moich Orędziach

JEZUS: Dajcie im kopie Moich Orędzi i Moich Modlitw Krucjaty i odejdźcie w milczeniu ...

JEZUS: Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze

JEZUS: Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem, kiedy przyjdę sądzić

POSŁUCHAJ RADIA PARUZJA Z ORĘDZIAMI Z KSIĘGI PRAWDY

🔥 LIST DO KAPŁANÓW: KOŚCIÓŁ W CZASIE WIELKIEGO ODSTĘPSTWA OD WIARY
ŚW.FILOMENA
Kiedy chodziłem po ziemi, faryzeusze odciągali wielu ode Mnie. Tak samo będzie się działo teraz. Wielu z was będzie nakłanianych nie tylko do odrzucenia Mojego wezwania z Nieba w tej chwili, lecz także Mojego Nauczania. Moje Nauczanie nigdy nie może zostać zmienione, ponieważ jest Prawdą, a tylko Prawda może was uratować.

Wasz Jezus