Clicks689

K 92. narozeninám spálenou katedrálu dostal Benedikt XVI.

Po odchodu do předčasného důchodu Benedikta XVI. v bílém oděvu ještě čeká dle 3. fatimského tajemství popraviště s mnohými biskupy, knězi, řeholnicemi a křesťany.
V předvečer narozenin 15.4.2019 Benediktovi XVI. popřál argentinský Bergoglio (František).

Hned poté začala kolem 19.00 hodiny hořet pařížská katolická katedrála Panny Marie Notre Dam.
Tak k 92. rozeninám dostal papež Benedikt XVI. v úterý ráno 16.4.2019 Svatého týdne dar spálené katedrály.
Nejspíš mu má připomínat, že když kapitán (papež) předčasně opustí loď, zmocní se jí šéf pirátů (František - Bergoglio z Argentiny), aby ji prorozvodově, prohomosexuálně, propotratově zneužil a nakonec zničil.
Mělo mu to připomenout....mnohé.
Zejména to, že ani on společně s katolickými biskupy, ani sám, nezasvětil veřejně Rusko pod ochranu Neposkvrněné Panny Marie, jak to je požadováno od r.1929 dle fatimského zjevení z r.1917. Cílem zasvěcení je pomoci pravoslavným věřícím v Rusku, aby znovu poznali jako jejich předkové do 18.století, že Bohorodička je od svého početí Neposkvrněná hříchem. Dále to, aby se celé Rusko, všechno obyvatelstvo Ruska, obrátilo k Bohu. A zejména, aby celý svět nebyl znovu potrestán za své nejstrašnější hříchy světovou válkou, ozbrojenou válkou východu (pod vedením Ruska) proti západu (pod vedením USA). Toto Benedikt XVI. zanedbal a prozatím si z toho, Bohu žel, nic nedělá.
Proto, aby vystřízlivěl, dostal k narozeninám strašný dar spálené světoznámé pařížské katedrály Panny Marie.
Nic není náhoda !

Veřejná doména
Zedad
To je dar pro všechny křesťany
Zedad likes this.
Michelle Obamová a ďalší členovia globálnej elity sledovali požiar katedrály Notre Dame v podstate z tesnej blízkosti z lode na Seine, očividne si to užívali a oslavovali. Z plavby elity je množstvo fotografií. Na jednej z nich vidno Michelle, ako chlipká víno, zatiaľ čo na poháre vína vidno odraz horiacej katedrály. prekladyodlesa.sk/michelle-obamov…
Segal likes this.
apredsasatoci and one more user like this.
apredsasatoci likes this.
Mates5485 likes this.