Język
Wyświetlenia
5,1 tys.
ŚW.FILOMENA

CZY OSTRZEŻENIE BĘDZIE W MARCU TEGO ROKU?

TŁUMACZONE TRANSLATOREMWielkie Ostrzeżenie - Uwaga - ważna aktualizacja
przez Crusader

Ważna uwaga od redakcji

Widziałem ten artykuł na ostrzeżenia umieszczone z powrotem na górze strony. W styczniu 2014 roku miałem sen, że będzie ono miało miejsce w marcu, ale nie wiem, co roku. Widziałem powstającego znaki, a na ścianie wisiał kalendarz otwarty dla miesiąca marca. Teraz jednak, gdy w marcu 2017 roku się zbliża, sny, że dostanę częściej i głębiej o tym wydarzeniu. Ten ostatni, który miałem dziś rano był najbardziej gwałtowny. Stałem przy oknie i patrzyłem na zachodzie; Widziałem dokładnie coś eksploduje w niebie i widziałem kilka błyski światła i blasku, a potem zmienił całe niebo w ogniu z przerażającym szalejących płomieni, jakby oglądania wulkanu lub rozległego lasu pożar. Niektórzy członkowie rodziny krzyknęła i były we wszystkich krajach; Ja sam również wpływ, ale jak powiedziałem, Jezu, teraz twój czas nadszedł ... Ostrzeżenie nadszedł ...

Jeżeli ostrzeżenie odbywa się w tym roku, to w związku z 100. rocznicą objawień fatimskich jeszcze prorocze: myślimy o wielkiej Sun Cud w Fatimie do ostrzeżenia, które mogą być porównywane.

Mirjana nie powiedział tak dawno temu , że w marcu 2017 roku miało się wydarzyć coś wyjątkowego, a Conchita powiedział w 1961 roku, że Maryja powiedziała podczas objawień w Garabandal, że ostrzeżenie krótko po "ważnym" synod się odbyć. Jedyną ważną Synod wiemy to od Bergoglio o rodzinie, która wyłoniła się "Amoris Laetitia 'i schizmy grozi spowodowaniem w Kościele.

Theeconomiccollapseblog Niedawno napisałem artykuł o romansie między Trump i Rosja zatruły, ponieważ poruszają się z powrotem w stronę konfrontacji. Trump ma oddziały od granicy rosyjskiej, ale pisał w przeciwieństwie do niektórych. W Rosji stały się bardzo podejrzane po miesiącu Trump w Białym Domu. Również napięcia wojskowe między USA i Chin, aby zwiększyć poprzez zwiększenie retorykę wojenną i obecności wojskowej USA w pobliżu spornych wysp. Również między USA a Iranem masłem nie jest dobra.


Bóg ma zamiar interweniować w tej kwestii.

Ostrzeżenie, że sumienie Oświecenia już ogłoszone przez wielu jasnowidzów w ciągu ostatnich 50 lat. Ta imponująca impreza najbardziej znany jest przedmiotem Zwiastowania w Garabandal w 1961 roku odbędzie się, gdy świat go najbardziej potrzebuje, nie zbyt długo przed faktycznym zwrotem Jezusa. To wydarzenie będzie udowodnić, że Bóg istnieje i że jesteśmy w ostatnich dniach życia. Jeśli Chrystus powróci na ziemię bez tego ogromnego aktu miłosierdzia, zostaną one zapisane kilka, prawdopodobnie ponad 90% ludzkości będzie wrzucony do piekła, więc Raju, ale byłoby słabo zaludnionych. Chrystus przelał swoją krew cenny dla każdej osoby, nawet tych, którzy są teraz w tym momencie w życiu, a On chce ich wszystkich uratować.

W proroctwa Księgi prawdą jest, że to wydarzenie będzie oznaczać początek trudnego okresu dla ludzkości - okres tuż przed powrotem Jezusa. Po ostrzeżeniu Wielkiego Oczyszczenie rozpocznie się, jeżeli ludzie nie nawrócą wystarczy.

Najświętsza wydał w dniu 6 września 1991 Siostra Agnes, wizjoner na Węgrzech, w następującym komunikatem o sekwencji zdarzeń:

ostrzeżenie

Wielki cud w Garabandal

Dominacja świat Antychrysta. 3,5 roku może zostać skrócony przez modlitwę, ofiarę i zadośćuczynienia oraz złagodzone.

Zwycięstwo Matki Bożej, Jej Niepokalanego Serca miłości Flame - o szatanie i jego zwolenników, który zapłacił w wieczną otchłań

Drugie przyjście Jezusa na obłokach nieba, które nastąpią w ziemi wszelkiego zła jest oczyszczana. Drugie przyjście Jezusa w tym samym czasie rozpoczyna się nowy świat erę Ducha Świętego, charakteryzujący się miłości i pokoju.

Św Michała Archanioła powiedział w dniu 18 lipca 1992 roku:

"Kiedy pojawia się czas ostrzeżenia pojawią się dziwne czerwone światło na niebie. Na ostrzegawczy każdy człowiek wielkiego miłosierdzia Boga, jak jego wielki ogólne ostrzeżenie, doświadczenia i osobistych obserwacji. "

Błogosławiona Dziewica w dniu 26 marca 1992 roku:

"Z wielkim ostrzeżeniem zaczynają przewidzieć, poważnych i ciężkich zdarzeń. Wiele cierpienia i próby, ludzie czekają. Kto Lot do mnie, ja - dzięki łasce Boga o łaskę wytrwania w dobru, prawdzie. Trzeba będzie silną wiarę. Szatan i jego zwolennicy będą wielkim duchowym psychologiczne wywoływanie zamieszania wśród ludzi, nawet w Kościele. "

Michała Archanioła w dniu 15 stycznia 1992 roku:

"Wielkie Ostrzeżenie Bóg zniesie prawa natury i oświecić człowieka przez swoją łaskę. Każdy człowiek będzie mógł kontemplować swoje życie w świetle prawdy. Odkrywając swoje grzechy, jego praca koncentruje się przeciwko Bogu spowoduje mu ból. Będzie jasne dla wszystkich, że każde przestępstwo przeciwko nieskończonego Boga jest związane z konsekwencjami. Na wielkim ostrzeżeniem każdy człowiek doświadczy skutków swego grzechu, i jak on jego grzechy do cierpienia i ukrzyżowania Chrystusa jest winny. Każdy będzie Jezus będzie tak bolesna śmierć oto dręczony ciało, do tego stopnia, że jego grzech był przyczyną jego cierpień. "

Odpowiada również to, co Pan powiedział w orędziach Księdze Prawdy. Jeden kontemplować swoje grzechy, a także ukrzyżowanego Pana, i to nawet ludzie wierzący, którzy wyznawali swoje grzechy, a nie będzie łatwo ponownie konieczności kontemplować swoje grzechy, nawet jeśli będą cierpieć o wiele mniej niż impenitent. Ostrzeżenie, wojny na Bliskim Wschodzie i przerwania będzie przerwy na rzeczywistej trzeciej wojny światowej, a więc przed Antychrystem przyszedł na scenie.

W 1968 roku stara kobieta w Norwegii miał wizję czasów ostatecznych. Widziała ao Europie są zalane migrantów (to robi teraz!); Potem zobaczyła przyjście Jezusa (ostrzeżenia), a następnie wybuch Trzeciego Świata (które jednak złagodzone przez modlitwę i nawrócenie / skrócone oraz mogą być częściowo odwróciła).

Teraz znów dać kilka wiadomości z Księgi Prawdy


Jezu Chryste, 31 grudnia 2011:

Moja córko, Ostrzeżenie będzie udowodnić wszystkim autentyczności tych komunikatów, mój świętej wiadomości do świata. Nigdy nie powinno się w to wątpię. nie był jednym z tych komunikatów, w jakikolwiek sposób, smutty. Przygotuj się na ostrzeżenia i powiedzieć swoją rodzinę i dzieci, by modlić się trochę modlitwa o przebaczenie za swoje grzechy.

Dzisiaj dam specjalną Modlitwę Krucjaty (16), dla świata, aby pomóc dusze, aby były mocne podczas wielkiego aktu miłosierdzia, że obecnie oferuje świat.

O mój Jezu, zachowaj mnie silnym podczas tej próby Twojego wielkiego miłosierdzia.
Daj mi potrzebne łaski być małe w twoich oczach.
Otwórz oczy na prawdę o swojej obietnicy zbawienia wiecznego.
Wybacz mi moje grzechy i pokaż mi swoją miłość i swoją przyjazną dłoń
Podłącz mnie w ramiona Świętej Rodziny, tak, że wszyscy możemy być jednym ponownie.
Kocham Cię, Jezu, a obiecuję, że głoszę Twoje święte słowo od dzisiaj
bez strachu w moim sercu iz czystością duszy, na wieki wieków. Amen.


Nie bój się tego wielkiego czynu Mojego Miłosierdzia odbędzie bo inaczej naród zniszczy siebie. Większa część ludzkości będzie tego żałował, ale walka o dusze zostanie zintensyfikowane.


Jezu Chryste, 11 czerwca 2011:

Będą one szybciej niż myślisz, być zatrzymany. Wiele z nich będzie pokutował podczas ostrzeżenia. To osłabi grupę jeden świat szatana, tak że wielu będzie się zastanawiać, co droga do podjęcia, będą tak pomylić. Wiele wróci do mnie, albowiem oni będą szuka odkupienia. Połączenie zemsta, sterowania, zasilania i nienawiści stanowią największe zagrożenie dla przetrwania człowieka. Wszystkie wojny, że grasz teraz na Bliskim Wschodzie iw innych miejscach zostały zaaranżowane. To nie są przypadkowe. Zrozum, że wiele krajów nie spotykają się we własnym buncie. Zostały one pomogły przez złego grupy we wszystkich rządów. Te rządy, które rządzą światem. Ci przywódcy na Bliskim Wschodzie są obecnie sprzedawane, aby zrobić miejsce dla wyzwolicieli, dla tych, sprawiedliwości i pokojowych środków, aby pomóc Moje dzieci głoszenia. Ale to nie jest ich zamiarem. Ich zamiarem jest przejęcie kontroli nad kierunkiem moich ukochanych ludzi, Żydów, którzy są obecnie zagrożone ze wszystkich stron.

Wszystkie te wydarzenia zostaną przerwane przez alertu. Mimo, że osoby zaangażowane w tym złym świecie grupy będą musiały przyjść do mnie, jeden po jednej stronie, a ja je pokazać w jaki sposób obraża mnie. Wiele spadnie na kolana i błagać o odkupieniu.

Pan w dniu 26 czerwca 2011

Wielkie Ostrzeżenie jest przejawem Mojego Miłosierdzia Bożego, przekazanego do Siostry Faustyny. Ten wielki akt miłosierdzia Mojego zostało przepowiedziane, i to będzie podczas ostrzeżeniem, że moje wielkie miłosierdzie ogarnie cały świat. Moja krew i woda będzie tryskać na zewnątrz tak, że wszyscy z was w końcu poznać prawdę. Powiedz tym, którzy nie są w mnie i moich Przedwiecznego Ojca, uważają, że to wydarzenie będzie mieć miejsce. Gdy tak się stanie, będą one w stanie wytrzymać wstrząsy Mojego Miłosierdzia, który pozwoli zaoszczędzić miliony dusz podczas ostrzeżenie z uścisku szatana. Prawdą jest, gdy okazuje się, wielu zachować ognie piekielne.


Sir, 08 czerwca 2011

Moje dzieci, kiedy ostrzeżenie odbywa i kiedy konwersja odbywa się, działaj szybko rozprzestrzeniać Moją Najświętszą Word. Nie istnieje silna potrzeba, ponieważ będzie przełomowy. Jest to, że wszędzie, dzięki pracy mojego ukochanego zwolenników, Moje dzieci pozostaną na właściwej ścieżce. Będzie to czas, kiedy modlitwa i nawrócenie może osłabić wpływ bałaganu, który będzie wynikać z dominacji zarówno antychrysta i fałszywego proroka.

Weźmy teraz prawdę, jak ona jest! Nie bój się prawdą! Embrace to! Bo gdy to zrobisz, zostanie dostarczony do Ciebie i ufność we Mnie, będzie można wtedy w stanie obronić Moje Słowo poprawnie. Strach zwróci ci się spodoba, moje drogie dzieci. Odwaga wygra dusze. Walczysz w imieniu mnie spadnie moje cierpienie i tak o wiele więcej ludzi, którzy pilnie potrzebują twojej pomocy, dać życie wieczne.


Jezu Chryste, 10 sierpnia 2011:

Moja ukochana córko szybkość wydarzeń prowadzących do wpisu stale rośnie. Modlitwa, Moje dzieci, istotne jest teraz moje dzieci na całym świecie, wypełnione darami Ducha Świętego, posunąć się naprzód tworząc moje siły. Mimo dość małe, ponieważ wielu moich zwolenników nadal muszą zrozumieć, że każdy z nich jest już odgrywa ważną rolę, będzie wzrost tej siły i moje dzieci twierdzą, aż do gorzkiego końca.

Wszystkie moje dzieci mają teraz mnie słuchać. Z każdym człowiekiem popełnił zbrodnię przeciwko ludzkości w tych czasach, trzeba modlić przynajmniej dla sprawcy. Modlitwa za grzeszników jest obecnie oferowane! Poprzez modlitwę można powoływać się na Ducha Świętego, aby doprowadzić boskie światło dla tych dusz. Wiele z nich jest tak ślepy na prawdę o miłości Ojca mego, wędrują bezcelowo od jednego kryzysu do drugiego leje więc każdy dostaje boli, z którymi stykają się. Jeśli więcej od was za tych grzeszników, aby poprosić o Moim miłosierdziu, będzie osłabiać wpływ działań Angry znacząco. To tajemnica, moje dzieci, nienawiść szatana słabnąć jak to jak ogień wygłaszane z paszczy smoka, próbując zalać świat ze swoim ohydnym dymu.

On, Kłamca i jego demony są wszędzie. Ponieważ wiara moich dzieci w skali globalnej jest tak słaby, nikczemne czyny Szatana zachować człowieczeństwo w uścisku, z którego można oderwać trudne. Jeśli moje dzieci wszędzie w istnienie Boga Ojca Wszechmogącego Uważa się, że nie nastąpi. Następnie uchwyt szatana jest słabszy, zwłaszcza jeśli moje dzieci modlił się o pomoc i poprosił o miłosierdziu Ojca mego.

Modlitwa jest pancerz, dzieci, pomiędzy chwilą obecną a czas ostrzeżenia. Użyj modlitwę uratować dusze w ciemnościach! Po będzie potrzebne wasze modlitwy są ostrzeżenia, aby pomóc Moje dzieci zachowują swoje nabożeństwo do Mojego Przedwiecznego Ojca i chwalić Jego chwałę.

Cierpliwość, codziennej modlitwie, tworząc grupy modlitewne, codzienne odmawianie Coronet Bożego Miłosierdzia, postu i Różańca Świętego, aby moja ukochana matka razem działać jako idealnego wzoru ratować dusze.

Strach ostrzeżenia nie jest coś, co zachęca go.
Módlcie się teraz, zanim spotkać się twarzą w twarz ze mną swoją ukochaną Zbawiciela, przez Deed odkupienie własnych i innych dusz! Uśmiecham radości i szczęścia, kiedy myślę, że to jest wielki dar miłosierdzia Mojego, aby moje dzieci ujawnionych w tym czasie. Jest to powrót do domu tego rodzaju, że nie da się opisać. Bo to się stanie, gdy serce z My boskiej miłości zostaną spełnione. Twoja dusza zostanie ostatecznie oświetlone w ramach przygotowań do Nowego Raju na ziemi. Jeśli będzie zjednoczona ze mną, będę wtedy daje komfort, że brakuje tej pory w swoim życiu.

Pomyśl o powód, dla którego teraz meedeel to do świata, dzieci! Moim pragnieniem jest, aby wszystkie Moje dzieci są uratowane ze szponów szatana. Jest to również mój głęboki niezgłębiona miłość do każdego z was, że muszę przedłużyć moją rękę tak, że można dołączyć do mnie, aby przygotować się na to, aby wrócić do domu do swojego prawowitego domu.

Strach nie pochodzi ode mnie. Kocham dzieci. Oto zwiastuję wam ten wspaniały prezent od mojej miłości. Raduj się, uśmiechnij się i witają mnie gdy znak pojawia się na niebie! Podnieś ręce i śpiewać na chwałę Boga Ojca, ponieważ On jest ostatnia szansa dla mnie, aby zapisać swoje nagrody!

Twój ukochany Zbawiciel

Jezus Chrystus

Król Miłosierdzia


Jezu Chryste, 12 lipca, 2012:

Moja ukochana córko, niech nikt nie wpływu, które będą miały ostrzeżenie dla całej ludzkości lekceważyć. Ostrzeżenie będzie przerażające wydarzenie dla wielu, kiedy wydaje się, jakby świat zakończył bieg. Wiele będzie świadkiem tego, co będzie postrzegane jako kiedy pojawi dwie komety zderzają się i eksplodują w pobliżu powierzchni Ziemi katastrofalnego wydarzenia. Płomienie pożaru będzie wyglądać tak, jakby wulkan wybuchł w powietrzu i wiele będzie się bać. Promienie czerwonego ognia są promienie Mojej Krwi, promieniami Mojego miłosierdzia podawana jako dar takiej wielkości, że nikt nie będzie w stanie zrozumieć, co się dzieje. Wiele będzie w całej ich ciała czuć rozpalić ogień, gdy żar słońca przytłacza je. Wewnętrznie będą czuć się gorączką, dopóki poczucie świadomości pozwala im być świadkami spektaklu swoich dusz. Wiele odczuje wstrząsy ziemi, jak gdyby nie było trzęsienie ziemi. Ziemia zadrży, jęczeć i spadnie wiele wokół schroniska przywiązanie do tego, co potrafią. Ale ziemia nie otworzy się i połknąć. Bo to nie jest fizyczne, ale nadprzyrodzoną trzęsieniu ziemi.

Zanim to nastąpi, pogodowe będą łamane. Mój Krzyż pojawi się po eksplozji na niebie.


Wiele będzie gorzkie łzy skruchy i żalu płakać i przejdzie ból upokorzenia przez swoje grzechy. Inni będą krzyczeć i przeklinać, ponieważ nie będą mogli zapalić, boskie gest, znosić przez ciemność w ich duszach i będą sprzeciwiać się światło miłosierdzia Mojego. Będą ryczeć przez ból ognia piekielnego, ponieważ mój gest miłosierdzia pokaże im los, który ich czeka, chyba że się nawrócą i zmienić swoje zachowanie. Te dobre dusze, które Mnie kochają również cierpią z powodu wielu będą także objęte nimi z grzechem, ale otrzymają natychmiastowe rozgrzeszenie. Również będą upokorzeni, gdy są one pokazane swoje grzechy pychy. Wiele będzie potem pozostać w pomieszczeniu przez kilka dni, a wiele będzie musiał radzić sobie z powodu braku obsługi. Dlatego trzeba przygotować. To również będzie okresem cierpienia są, dokąd idą dusze będą cierpieć ból czyśćca miejscu podczas ich oczyszczania. W ten sposób wielu będzie doświadczyć objawienia o stan ich duszy i być upokorzony w taki sposób, że nigdy nie doświadczył. Tak wielu ludzi zaakceptuje to, co działo się i będzie wiedział, że dano im wielki dar moich łask i Mojego Bożego miłosierdzia. Konwersja będzie na całym świecie i takiej wielkości, że nie widziano od Mojego ukrzyżowania. Miliardy będzie zwrócić się do Boga, że prawda stanie się jasne.

Będą wiedzieć dokładnie, co się stanie w Dniu Zmartwychwstania i będą wiedzieć, jak uratować ich dusze, ponieważ moja miłość będzie miał je w kopercie. Mogą one zostać ponownie zdrowe dla umysłu, ciała i duszy. Mój krzyż jest dowodem mojej manifestacji Mojego Miłosierdzia, już obiecał tak długo ludzkości. Będzie to w powietrzu na całym świecie widziałem. A spokój zstępuje na ziemię w wyniku tego aktu boskiej interwencji, biorąc pod uwagę, aby lud Boży zrobić ich z drzemki przebudzenia.


Ale upadłe anioły są dziećmi Boga zaatakować poprzez ich oddaną armię Mój kielich zbawienia odmówi. Tak gorzki, z serca z kamienia i wpływa plamę szatana, będą walczyć z tymi, którzy kochają Boga. Ich liczba będzie nie pasuje do tych, którzy podążają za prawdę, ale będzie ich nienawiść inspirować ich do wykreślenia złych czynów zniszczy tę ciszę i spokój. Będą orchestrate plan, aby przekonać świat, że to wydarzenie było naprawdę kosmiczny przypadek, że mówią, że naukowcy mogą to udowodnić. Niestety wtedy wiele osób uważa, że jest to przypadek, a wiele dzieci Bożych powróci do swojego starego grzesznego życia, które kiedyś doprowadziły. Walka o dusze następnie uruchomić i to zajmie trochę czasu, aż osiągnie ostateczną konfrontację, gdy mój drugi Coming położy kres korupcji. Moi drodzy wyznawcy, nie pozwalają na te rewelacje daje niepokój. Przygotujcie się zamiast tej wspaniałej imprezy i niech twoja dusza objąć go. Akceptowane ten cudowny boski akt wzmocnienia swoją decyzję i aby kontynuować moją miłość do rozprzestrzeniania się wśród rodziny i przyjaciół. Bądź dumny ze swojego związku ze mną, waszego Jezusa, pomóż mi zachować te dusze, które odmawiają przyjęcia miłosierdzia Mojego. Idź! Przygotowaliśmy dla Was! Raduj się, bo czas jest blisko!

Kocham cię.

Ci Jezu


Jezu Chryste, 13 lipca, 2012:

Moja ukochana córko Moi wyznawcy muszą znać kolejność zdarzeń, bo dowiedział się, że oni będą pocieszeni przez świadomość, że mogą one przyczynić się do złagodzenia kary. Ostrzeżenie pojawia się w ostateczności przez Ojca mego, aby rzucić światło Boga, światło prawdy w sercach ludzi. Bez niej ludzkość zostanie wrzucony do piekła w przeważającej części, ponieważ musieliby królestwo Ojca mego nie są godni. Jest boski akt wielkiego miłosierdzia wyrwać wszystkich dzieci Bożych z dala od zła i wprowadzają je do ich prawowitego dziedziczenia.

Dzięki wielkiej ciemności, która zakrywa ziemię dzisiaj, gdzie światło Boga jest tylko przebłysk, czynność ta nie jest konieczna. Będzie ona oddzielić dobro od tych, którzy toną w grzechu, ale uparcie trzymać się bestii, a wszelka chwała obiecuje je na tej ziemi. To strata czasu dla tych biednych dusz, bo oni muszą wiedzieć, że ich czas na ziemi jest krótki. Ziemia zostanie zastąpiony przez nowy Raju które zostaną pozbawieni dostępu, jeśli odrzuci mój akt miłości i miłosierdzia. Wiele będzie pozostawał w ciemności. Wiele będzie przekonwertować natychmiast. Jeśli większość ludzkości żałuje, Wielki Ucisk nie będzie tak ciężki.

Świat nie będzie miał taki sam wpływ jak większość ludzi po tym, nawraca ostrzegawczych. Po wojnie światowej przyjdą głód i plagi. Modlitwa wciąż może złagodzić karę. Módl się intensywnie, że wojna i kary, które będą go przestrzegać, może być osłabiony i odwrócił się. Tylko wiara ludzkości i wierności dla Mnie, waszego boskiego Zbawiciela, można to osiągnąć.

Moja córko, to Ja, wasz Jezus, doprowadzi do tego strasznego cierpienia. Zostanie on stworzony przez złego grzechu człowieka, którego żądza władzy, pieniędzy i dominacji nad światem - dla własnej korzyści - jest nienasycony. Podczas gdy wielu moich zwolenników będzie czekać cierpliwie i z niepokojem na mój drugi nadchodzi, będzie więcej zamieszania. Wiele wyjdzie mnie i twierdzą, że jest Mesjaszem, a ludzie dadzą się zwieść. Pamiętaj, co ci powiedziałem: Wrócę do ziemi, tak jak zostawiłem go, kiedy wstąpił przez chmury. Ignorowanie kogoś, kto mnie osobiście, twierdząc, że z powodu, że nie nastąpi. Moi wyznawcy będzie silna przez ich miłości do mnie, i muszą skupić się na jednym pragniesz mnie, jeśli jest spełniony, przyniesie radość i komfort. Zanim wrócę, będzie misja to: zbawiać dusze, wszystkie dusze. Pamiętaj, że lojalność wobec mnie będzie kluczem do zbawienia i do świata przyszłości, który nie będzie końca, bo będzie to New Paradise oferuje każdy z was życie wieczne.


Jezu Chryste, 17 lipca 2012:

Moja ukochana córko czas jest teraz idzie szybko. Przygotowałem was wszystkich już od jakiegoś czasu. Wy, Moi uczniowie wiedzą, co należy zrobić. Własne spowiedź jest ważna. I od tej chwili należy spróbować zrobić to raz w tygodniu. Bądź w spokoju! Jestem zadowolony ze sposobu wykonywać moje polecenia. Kontynuuj, aby wrócić do moich modlitw krucjaty i skoncentrować się na swoich modlitwach, aby ocalić dusze innych. Gdy pojawia się ostrzeżenie, że będzie dużo zamieszania. Wszędzie ludzie będą upokorzył w sposób, który jest niczym niezwykłym.

Wiele będzie zbyt zdenerwowana, aby natychmiast powrócić do pracy. Ludzie na stanowiskach władzy w rządzie, ich prawa będą wątpić. Mordercy i przestępcy w swoich społecznościach będą czuć straszny smutek i rozpacz, ale wiele będzie czynić pokutę za swoje grzechy.

Moi kapłani i słudzy moi inne święte będą od razu wiedzieć, że wiadomości te pochodzą go z moich boskich warg. Będą wstać i moi wierni wykonać, aby mi pomóc przygotować świat na mojego drugiego przyjścia. Niektóre z nich będą wiedzieć, że mówię do nich, ale oni nie mają odwagi, by otwarcie głosić Moje Święte Słowo. Będą one terminowo otrzymują łaski, aby utrzymać moje sakramenty, gdy zdają sobie sprawę, że są one zbezczeszczone. Będą miały swoje dowody na tych proroctw. Wielu rodziców będzie od tej pory ich dzieci, które są starsze niż 7 lat, znaczenie modlitwy i pokuty musi zaszczepić.

Po ostrzeżeniu otworzą swoje serca na Mojej miłości i musi nadal prowadzić je w sprawach duchowych. Upewnij się, że od teraz na wodę święconą w domu i że Benedykt Krzyża wraz z Pieczęcią Boga Żywego wisi w domu. Wszystko, co będzie chronić swoją rodzinę.

Przeczytaj wiadomości na hetboekderwaarheid.be/index.html lub hetboekderwaarheid.net


Ważne modlił o Ostrzeżenie

Krucjata Modlitwy modlić (13):

O Niebieski Ojcze,
przez miłość Twojego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa,
którego cierpi na krzyżu odkupił nas ma grzech
Prosimy o zachowanie wszystkich tych, którzy wciąż odrzucają Jego miłosierną dłoń. Zaleje ich dusze, drogi Ojcze, ze swoimi wyrażenia miłości.
Błagam Ty, Ojcze Niebieski, wysłuchaj moją modlitwę i zapisać te dusze od wiecznego potępienia. Pozostawić je do miłosierdzia Twego, aby być pierwszym, aby wprowadzić nową erę pokoju na ziemi. Amen.

Dzisiaj dam specjalną Modlitwę Krucjaty (16), dla świata, aby pomóc dusze, aby były mocne podczas wielkiego aktu miłosierdzia, że obecnie oferuje świat.

O mój Jezu, zachowaj mnie silnym podczas tej próby Twojego wielkiego miłosierdzia.
Daj mi potrzebne łaski być małe w twoich oczach.
Otwórz oczy na prawdę o swojej obietnicy zbawienia wiecznego.
Wybacz mi moje grzechy i pokaż mi swoją miłość i swoją przyjazną dłoń
Podłącz mnie w ramiona Świętej Rodziny, tak, że wszyscy możemy być jednym ponownie.
Kocham Cię, Jezu, a obiecuję, że głoszę Twoje święte słowo od dzisiaj
bez strachu w moim sercu iz czystością duszy, na wieki wieków. Amen.

Podczas tych z Was, którzy znają moją obietnicę wrócić, pochodzą przede mną, proszę was o modlitwę, gdy pilnie nie tylko dla własnej duszy, ale także dusze potępionych. Pamiętaj, co ci powiem teraz! W tym dniu (co zdarza się ostrzeżenie) chcę Ci powiedzieć:

"Jezu, błagam o litość dla tych wszystkich, którzy cię odrzucają, a którzy jej najbardziej potrzebują waszej pomocy. Amen. "


"Zbawiać dusze podczas ostrzeżenie"

Boże Ojcze Wszechmogący,
w imieniu Twego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa,
i upamiętnienia ukrzyżowaniem
aby odkupić nas od naszych grzechów,
Błagam Cię uratować dusze, które nie mogą się zapisać
i prawdopodobnie umrze w grzechu śmiertelnym podczas ostrzeżenie.
Jako rekompensatę za cierpienia swojego umiłowanego Syna,
I zachęcam do przebaczania tym,
które nie są w stanie dążyć do wyzwolenia
dlatego, że nie będzie żył wystarczająco długo
do Jezusa, Twojego Syna, by prosić o litość
uwalniając ich od grzechu. Amen.


"Przygotowanie do ostrzeżenia"

O mój Jezu,
Proszę otworzyć serca wszystkich dzieci Bożych
za dar Twego wielkiego miłosierdzia.
Pomóż im przyjąć Twoje Boże Miłosierdzie
z miłością i wdzięcznością.
Mogły być pokornym w obecności
i błagać o odpuszczenie grzechów
tak, że mogą one stać się częścią Twojego chwalebnego Królestwa. Amen.

za: restkerk.net/…/de-grote-waarsc…
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w Tajemnice Medziugorja. Królowa Pokoju objawia przyszłość świata... [ PIERWSZE TRZY TAJEMNICE: DWA ….