Clicks5.1K
ŚW.FILOMENA
13

MATKA BOŻA: Połączenie waszych ciał służy tylko w celu rozrodczości ...

Matka Boża: Otóż dzieci Moje – na wieki wieków zapamiętajcie, że obrażacie Mojego Syna i Naszego Ojca ciągłymi grzechami nieczystości. Jest nam smutno, że Moi kapłani popełniają okrutny grzech twierdząc, że współżycie intymne jest obowiązkiem małżeńskim. Przypominamy wam, że mylicie pojęcia odkąd na ziemi życie istnieje. To już blisko 6.000 lat tak okrutnie obrażacie Ojca naszego.

Małżeństwo oparte na miłości prawdziwej niezależne jest od żadnych sytuacji – ani społecznej, ani rodzinnej, ani państwowej.

Małżeństwo zawarte przed Bogiem jest ważne nawet jeżeli będziecie robić tak zwane „rozwody”. Raz dwie osoby stają przed Bogiem po Jego błogosławieństwo i tylko Bóg może je rozdzielić. Jak to wy mówicie „rozwód”, to takie pojęcie wasze nie istnieje w Niebie. Nawet nie ma rozwodów kościelnych. Dlatego należy podejmować decyzje poważnie i rozsądnie.

Największym grzechem w małżeństwach jest rozwiązłość, niepohamowanie w nadużywaniu intymnych zbliżeń cielesnych. Człowiek jest najwyższą istotą stworzoną z duszy i z ciała we wszechświecie i w przyrodzie. Ponieważ wszystko inne jest stworzone i zaprogramowane według najwyższych standardów i bardzo dokładnie. Tak też i CZŁOWIEK PODOBNY JEST DO STWÓRCY, bo na Jego wzór jest perfekcyjnie zbudowany. To sam człowiek uczynił defekty w swoim ciele poprzez grzech. Człowiek uważa, że wszystko należy się jemu od Stwórcy. I tak by było, gdyby nie pycha i ciekawość człowieka. A teraz Moi drodzy obrażacie całe NIEBO i My musimy na to patrzeć. Takie postępowanie wobec nas nie jest właściwe. Powstaje wiele dowodów przeciwko wam i ciągle są tworzone.

NIGDY NIE MÓWCIE, ŻE SPOTKANIA CIELESNE WASZE SĄ OBOWIĄZKIEM MAŁŻEŃSKIM. NATOMIAST OBOWIĄZKIEM MAŁŻEŃSKIM JEST PROWADZIĆ SKROMNE ŻYCIE, POZNAWANIE I PRZYSTOSOWANIE SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA DO TWORZENIA RODZINY W JEDNOŚCI Z BOGIEM W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNYM Z ZACHOWANIEM PRAW BOŻYCH.


Sfera intymna służy tylko w określonym czasie i nie myślcie, że to jest stała zasada. Połączenie waszych ciał służy tylko w celu rozrodczości i to Bóg kieruje tymi mechanizmami i narodzinami. Wszystkie inne akty są zbezczeszczeniem i profanacją świątyni Bożej. Wy, kobiety zrobiłyście z tego DARU śmietnik męskich wynaturzeń i zbytków męskich. Drogie Moje kobiety szanujcie swoje łona; szanujcie tę piękną powinność i szlachetne miejsce powstawania życia.

za: forum.interia.pl/czystosc-malzen…

________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

PAN JEZUS: CZŁOWIEK PRZEZ SWÓJ UPADEK ZSTĄPIŁ O JEDEN STOPIEŃ NIŻEJ OD ZWIERZĄT

KOMNATA MAŁŻEŃSKA - CZY DOM PUBLICZNY ?

DEMON PODCZAS EGZORCYZMU: JESTEM PEWNY MEGO SUKCESU, ZWŁASZCZA PO SOBORZE

Człowiek kochający Boga bardzo cierpi, gdy nagabują go przeróżne pokusy. Podnieta do złego jest dla niego bolesnym krzyżem.


Ks. Bronisław Markiewicz: Musicie zaprząc ciało ze wszystkimi jego zmysłami i popędami do nieustannej służby Bożej...

JEZUS DO WANDY MALCZEWSKIEJ: Najcięższą zniewagą są grzechy popełnione przeciwko szóstemu i dziewiątemu przykazaniu Boskiemu, — t. j. grzechy rozpusty.

Przepiękna cnota czystości

KS. JACEK BAŁEMBA: Problem powtórnych związków

25 cytatów na temat czystości, które powinien znać każdy katolik


I POSŁUCHAJ:

🎶 Daj czyste serce mi... - Beata Bednarz

Franciszek: Roztropność i przestrzeganie przykazań paraliżują człowieka, nie pozwalają iść naprzód i odbierają nadzieję
m.rekinek and 3 more users like this.
m.rekinek likes this.
Dawid likes this.
Agnus likes this.
ŚW.FILOMENA
Mater purissima, ora pro nobis.
Matko najczystsza, módl się za nami.