Clicks23
uk.news

Улюблений кардинал Папи Франциска знову опинився в центрі скандалу

Колишня подруга кардинала Оскара Родрігеса Марадьяга з Тегусігальпи, Марта Алегрія Райхман, опублікувала книгу "Traiciones Sagradas" ("Свята зрада"), в якій розповіла про те, як Родрігес змусив її вкласти гроші в свідомо збиткову справу, яка привела її до розорення.

Алегрія є вдовою покійного представника Гондурасу в Святому Престолі, який займав цю посаду протягом 22 років, а також був використаний для призначення Родрігеса на посаду кардинала.

Крім того, в книзі детально розповідається про те, як Родрігес допомагав єпископу Хуану Хосе Пінеда, якого звинувачують у фінансових злочинах і гомосексуалізмі.

6 квітня Алегрія повідомила NCRegister.com, що у Родрігеса є "темна сторона" і "подвійні стандарти", з якими знайомі тільки його жертви.

Вона підкреслює, що Папа Франциск зберігає Родрігеса в Раді Кардиналів через те, що він активно виступає проти будь-яких звинувачень у приховуванні злочинів, коли їх рівень досягає критичних позначок, як у випадку з Чилі, коли кардинал Еррасуріс був відсторонений від посади:

"Родрігес користується масштабною підтримкою ЗМІ на території Гондурасу, тому вони ніколи не розповідають про його порушення і розслідування щодо нього".

Користуючись підтримкою Папи Франциска, Родрігес вирішує проблеми, постійно кажучи: "Вони нападають на мене, щоб завдати шкоди Папі Франциску".

Зображення: Martha Alegria Reichman, Oscar Rodríguez Maradiaga, #newsKoflzkjaya