Jazyk
Zobrazení
893
Libor Halik 1 2

USA naplánovaly útok na Írán. Sv. Bernadetou prorokovaná exploze?

Írán oznámil, že v příštích týdnech vyšle na oběžnou dráhu dva satelity, které vynesou rakety. Podle Washingtonu by to znamenalo porušení rezoluce Rady bezpečnosti OSN.

Viceprezident Íránu Alí Akbar Sálehí zároveň v neděli oznámil, že jeho země začne obohacovat uran na 20 %. Na základě smlouvy z roku 2015 však smí obohacovat maximálně na 4,5 %, aby nebyl využitelný pro vojenské účely.
(Americká stíhačka F-35)
Americký prezident Donald Trump má po ruce plán vojenského útoku na Írán. V září o něj ministerstvo obrany požádal jeho poradce pro otázky bezpečnosti John Bolton.

Plán si Bolton vyžádal loni 11. září, když irácká milice, podporovaná Íránem, vypálila několik raket na americké velvyslanectví v Bagdádu.
Podle Wall Street Journal však byl tehdejší ministr obrany James Mattis kategoricky proti odvetnému úderu na Írán. Na začátku roku po neshodách s Trumpem Mattis rezignoval. John Bolton je poradcem Trumpa od dubna loňského roku. Odchodem Mattise získal Bolton volné pole a usiluje o ozbrojený konflikt s Íránem. Více z 14.1.2019 na: zpravy.aktualne.cz/…/r~b526f6cc17ef1…

Nebo ta exploze přijde na Írán (tj. bývalou Perzii) z Izraele, či až z Ruska na počátku 3. světové války?
(nezetlelá sv. Bernadetta, ležící v kapli ve francouzském Nevers)
Po sv. Bernadetou Lurdskou prorokované explozi muslimové dle proroctví konvertují na křesťanství. Asi tak jako když Římané přijali hromadně křesťanství poté, když císař Konstantin dle návodu ze snu zvítězil pod praporem kříže nad vůči křesťanům nepřátelským spoluvladařem. Zlegalizoval pak křesťanství v celé Římské říši r.312 a zakázal umělé potraty - vraždy dětí před porodem i po porodu. V Íránu, na rozdíl od jiných islámských států, jsou některé umělé potraty legální, proto je v Íránu nižší přírůstek obyvatel nežli v nich.
acer
Konstantin zrušil daně pro křesťany, když učinil křesťanství státním náboženstvím, takže mnoho chytráků přijalo navenek křest. Sv.Jeroným pro to pranýřoval tyto zdánlivé křesťany, za což musel do vyhnanství.