Clicks2.3K
ŚW.FILOMENA
1

DOBRA ZMIANA !!!

9 grudnia 2015 roku Prezydent Andrzej Duda zapalił świecznik Chasydzki na oczach całej Polski i tym samym dokonał aktu apostazji i zdrady stanu. Katolikom nie wolno brać udziału w cudzych ceremoniach religijnych, a Głowie Państwa nie wolno poniżać się wobec cudzej władzy lub jej insygniów. - K.C.

* * *

Proszę zwrócić uwagę na świecznik, to nie jest chanukowa menora. Tradycyjna menora ma siedem ramion i jej wykonanie opisane jest w Biblii.
Menora

Chanukija to 9-cio ramienny świecznik kabalistyczny, wprowadzony znacznie później (Chasydzi) spopularyzowany przez wolnych masonów amerykańskich. Symbolizuje piekło (9 bram piekieł), ostateczną podróż, spełnienie.

Wszystkim polskim politykom podsuwają taki świecznik, a nie tradycyjny. Pytanie czy wiedzą co znaczy zapalanie świeczek na takim świeczniku, czy są tylko pajacami w obrzędzie.

Palenie 9-cio ramiennego świecznika symbolizuje bezwzględną walkę żydów o swoje prawa. Upamiętnia powstańców Chasydzkich, którzy pokonali wojska Seleucydów i zajęli Jerozolimę, dokonując rzezi na zwolennikach hellenizmu.


Publiczne zapalanie chanukii
W roku 2004 Lubawicze z Chabadu (organizacja chasydzka prowadząca w Polsce i na całym świecie program nawracania na wiarę Żydów niereligijnych) zorganizowała publiczne zapalanie wielkiej chanuki pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie

W roku 2005 Chabadnicy zapalili chanukiję pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie na placu od strony ul. Świętokrzyskiej. Zorganizowano tam również lodowisko. Uroczystość nie mogła się odbyć w tym samym miejscu, co rok wcześniej, ponieważ w związku ze świętami Bożego Narodzenia ustawiona tam została najwyższa choinka w Europie (41 m). Synagoga Ortodoksyjna oraz Beit Warszawa – stowarzyszenie kultury żydowskiej zrzeszające progresywnych żydów – również uczciły Chanukę w swoich siedzibach.

W roku 2011 w Belwederze z udziałem małżonki prezydenta Anny Komorowskiej oraz szefa Kancelarii Prezydenta Jacka Michałowskiego odbyła się uroczystość zapalenia świec chanukowych. To czwarty dzień obchodów Chanuki - żydowskiego święta świateł. Świece chanukowe zapaliła Anna Komorowska. Gości w imieniu prezydenta Bronisława Komorowskiego, który jest chory, powitał szef jego kancelarii.

W roku 2013 uroczystość zapalenia świec chanukowych odbyła się wieczorem w Belwederze. Wzięła w niej udział para prezydencka Anna i Bronisław Komorowscy. Prezydent złożył zgromadzonym życzenia świetlistej i pięknej Chanuki.

W roku 2014 w czasie Chanuki światło na powrót zapłonęło w ośmiu miejscach związanych z warszawskimi Żydami, m.in.: na rogu ul. Żelaznej i Grzybowskiej przy bramie getta, gdzie mieściła się Fabryka "Duschik i Szolce", w dawnym Domu Sierot założonym przez Janusza Korczaka i Stefanię Wilczyńską, dawnej mykwie przy ul. Kłopotowskiego, dziś siedzibie Wielokulturowego Liceum Humanistycznego im. Jacka Kuronia, a także w kamienicy przy ul. Próżnej.

www.tvn24.pl/…/w-palacu-prezyd…
za: wolna-polska.pl/wiadomosci/polska-bedzie-p…________________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Polska będzie płacić emerytury żydom

Sejm dopuścił do antypolskiej ustawy! Będziemy płacić renty 50 tysiącom obywateli Izraela za zbrodnie Niemców i Sowietów !!!

PREZYDENT DUDA: Rzeczpospolita Przyjaciół; Polska, która istniała przed II wojną światową, Polska, w której obok siebie mieszkały różne narodowości, ale przede wszystkim Polacy i Żydzi


PIS DAŁO O. T. RYDZYKOWI PIENIĄDZE PODATNIKÓW, NA KAPLICĘ POŚWIĘCONĄ POLAKOM RATUJĄCYCH ŻYDÓW

W LOGO "WYJĄTKOWEJ" KAPLICY PAMIĘCI - POŚWIĘCONEJ POLAKOM RATUJĄCYM ŻYDÓW SĄ ... SZÓSTKI !!!


Kulisy spotkania prezesa PiS z przedstawicielami środowisk żydowskich. Jonny Daniels: „To było spotkanie pełne wzajemnego zrozumienia”

Polska: 15 sierpnia świętem amerykańskiego sołdata

Polska: MEN usuwa Dmowskiego z podstawy programowej

Śmierć Marszałka Józefa Piłsudskiego w prasie żydowskiej

100 lat agresji żydowskiej na Polskę

Międzymorze czy Izrael bis – ?

Wspólne oświadczenie Izrael – Grupa Wyszehradzka

Sensacja! Dudą kierują ludzie z fundacji Georga Sorosa !

Knesset w Krakowie i sprzedawczyki

Izraelskie rakiety dla Polski w nowej umowie z USA

III RP w śmiertelnym uścisku wirtualnego więzienia

Andrzej Duda: Cieszy mnie, że kultura żydowska w Polsce się odradza

Andrzej Duda: Polska jako państwo zawsze sprzyjała Izraelowi i chcę zapewnić, że nadal sprzyja ⚠

CHANUKA 2016 !!! WEDŁUG PREZYDENTA DUDY - TO JUŻ NIE POLSKA ZIEMIA - TO OD 1000 LAT ZIEMIA POLIN !!!

Prezydent Duda: Pokłon „naszym przodkom” Żydom

'www.fzp.net.pl'

🔥 POLSKA W NIEBEZPIECZEŃSTWIE !!!

JEZUS CHRYSTUS: Demaskujcie wszystkich, którzy wspierają węża i jego armię, ale róbcie to dokładnie


I POSŁUCHAJ:

SZOKUJĄCE SŁOWA , PREZYDENTA LECHA KACZYŃSKIEGO , DO ŻYDÓW Z IZRAELA ...

🔥 RZĄD PiS PLANUJE EPIDEMIĘ. POLICYJNY PRZYMUS SZCZEPIEŃ - nowa ustawa !

Ks. Natanek - Dlaczego rządzący ukrywają prawdę przed narodem?

Grzegorz Braun o Zdradzie Narodowej

Maciej Modzelewski: obecna władza zostanie obalona