Język
Wyświetlenia
316
olek19801 5 1

Gwałcili ją 12 godzin, aż zmarła. Włosi w szoku. Zatrzymano podejrzanych imigrantów z Afryk

W ubiegłym tygodniu w zabytkowej rzymskiej dzielnicy San Lorenzo znaleziono ciało 16-letniej dziewczyny Desiree Mariottini. Młoda Włoszka została zgwałcona, a następnie zamordowana. Policja zatrzymała podejrzanych. Są nimi imigranci z Gambii, Senegalu i Nigerii. Zwyrodnialcy gwałcili dziewczynę przez 12 godzin!

Desiree Mariottini pochodziła z Cisterna de Latina, miejscowości położonej o 50 km od Rzymu. W jakim celu pojawiła się w stolicy Włoch, jeszcze nie wiadomo. Media spekulują, że chciała kupić narkotyki. Inne podają, że chodziło o odzyskanie skradzionego telefonu.

Tak, czy inaczej, narkotyki dziewczyna mogła faktycznie dostać w opustoszałym budynku, gdzie zaszył się światek przestępczy, znanym pod nazwą "The Drug House". To tam heroina jest i sprzedawana, i konsumowana. Nie wiedziała, że ta wizyta przerodzi się w horror, który skończy się jej śmiercią.

Jak stwierdzili lekarze prowadzący sekcję zwłok, nastolatce podano mieszankę ciężkich narkotyków, w tym także heroiny. Nieprzytomna, padła ofiarą zwyrodnialców.

Włoska policja ustaliła, że dziewczyna była gwałcona od czwartkowego (18 października) popołudnia aż do dnia następnego przez dwunastu mężczyzn. Jej gehenna trwała ok. 12 godzin. Zmarła w wyniku uduszenia - najprawdopodobniej zatkano jej usta, żeby nie krzyczała.

W sprawie zatrzymano obywatela Gambii, dwóch Senegalczyków(26-letniego Mamadou Garai i 43-letniego Briana Minteha) oraz Nigeryjczyka. Wszyscy byli wcześniej karani za handel narkotykami.
Na śmierć Desiree w dzielnicy San Lorenzo zareagował minister spraw wewnętrznych, wicepremier Matteo Salvini. Jak stwierdził, "wróci tam ze spychaczem, by zrównać wszystko z ziemią".

niezalezna.pl/242876-gwalcili…
Bartek100
cześć barani bobku Anty_modernista
Podobno mnie zgwałciłeś blokiem ?
Prawda to ?
Bartek100
Najgorszy sort i ścierwo ludzkie przypełzło do Europy na zaproszenie lewackiego lumpenproletariatu.
I mamy 12 h jebania w trupa.

Merkelową zajebać
olek19801
Wszyscy politycy w Polsce popierający masową imigrację są współwinni nieodwracalnym zmianom, które zagrażają narodowi polskiemu.
Anty_modernista
Wszyscy, którzy choćby słowem popierali ściąganie muzułmanów są mordercami i mają krew na rękach! Wszyscy!
olek19801
Oby wrócił

Na śmierć Desiree w dzielnicy San Lorenzo zareagował minister spraw wewnętrznych, wicepremier Matteo SalviniJak stwierdził, "wróci tam ze spychaczem, by zrównać wszystko z ziemią".
olek19801 wspomniał ten post w Tak rytualnie oddają hołd Mahometowi jego wyznawcy: Gwałcili ją 12 godzin, aż zmarła. Włosi w szok….