Język
Wyświetlenia
1,2 tys.
ŚW.FILOMENA

JEZUS: Zostanę wyrzucony do rynsztoka jak nędzarz, a drzwi Mojego Kościoła zostaną zatrzaśnięte przed Moim Obliczem

JESUS: I will be thrown out into the gutter like a pauper and the doors of My Church will be slammed in My Face

wtorek, 18 listopada 2014 roku, godz. 12.18

Moja szczerze umiłowana córko, Mój Głos jest jedynym Głosem, który usłyszycie na czterech krańcach ziemi, gdy przygotowuję ludzkość do wielkiego natarcia. Możecie usłyszeć wiele głosów z ust fałszywych wizjonerów i proroków, ale żaden z nich nie przeszyje waszych dusz tak jak Płomień Ducha Świętego.

Musicie mieć się na baczności, ponieważ głosy fałszywego spirytualizmu, mimo że nie pochodzą od Boga, to jednak będą odczuwane w różnych częściach świata. Wpływ złych duchów będzie można zobaczyć w wojnach terrorystycznych, w których słodkie głosy promujące błędne ideologie będą próbowały usprawiedliwić nikczemne okrucieństwa, których dokonują w Imię Boga.

Wkrótce głosy, które będą promować pogaństwo, będą słyszane w Domach, które oddają Mi cześć, i będą bezcześcić Moje ołtarze. Głosy, które pochodzą od ducha zła, będą postrzegane jako ekscytujące interpretacje aspiracji ludzi, którzy szukają spełnienia w życiu. Będą krzyczeć, wychwalać fałszywych bogów, niszczyć dusze ludzi wrażliwych i bluźnić przeciwko Mnie. Są to dusze, które najbardziej Mnie gniewają, ponieważ są bardzo przekonujące i powodują wielkie zamieszanie. Będą działać jak magnes, odciągając ode Mnie wielu chrześcijan.

Moi wrogowie zaślepią Moich ludzi na Prawdę i chrześcijanie wkrótce staną się jak poganie. Zostanę wyrzucony do rynsztoka jak nędzarz, a drzwi Mojego Kościoła zostaną zatrzaśnięte przed Moim Obliczem. A kiedy będę pukał do drzwi, ci, którzy twierdzą, że pochodzą ode Mnie, zaryglują je od wewnątrz.

Ostrzegłem was przed tymi dniami, które już wkrótce nadejdą. Ponownie wam mówię, Moje Słowo jest Świętością. Są to ostatnie Orędzia z Nieba i dane są światu, który jest obojętny na Mnie, i jest niewdzięczny.

Obudźcie się i zmierzcie się z prawdą. Jest tylko jeden Pan. Nie możecie pozostać Mi wierni, jeśli służycie więcej niż jednemu panu.

Wasz Jezus

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/soon-christians…
za: jezusdoludzkosci.pl/2014-11-18-12-1…

___________________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Ta Misja będzie najbardziej szkalowaną od czasu Mojego Ukrzyżowania, ale wiedzcie, że to jest Misja, która uratuje miliardy dusz

JEZUS: Ten nikczemny plan zniszczenia Mojego Kościoła jest wprowadzany od stu lat, ale nasiliło się to od 1967 roku

JEZUS: Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze

JEZUS: Dajcie im kopie Moich Orędzi i Moich Modlitw Krucjaty i odejdźcie w milczeniu ...

JEZUS: Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem, kiedy przyjdę sądzić

Mafia Św. Gallena: Franciszek dostał 5 lat na przeróbkę Kościoła

🔥 LIST DO KAPŁANÓW: KOŚCIÓŁ W CZASIE WIELKIEGO ODSTĘPSTWA OD WIARY

POSŁUCHAJ RADIA PARUZJA Z ORĘDZIAMI Z KSIĘGI PRAWDY

UWAGA: POWSTAŁA WIRTUALNA GRUPA MODLITEWNA - JEZUS DO LUDZKOŚCI