Мова
Перегляди
33
uk.news

Синод у справах молоді - божевілля і інші заяви

Кардинал Грасіас з Бомбея "не очікував", що молоді люди будуть просити про створення "кращої літургії". 9 жовтня під час прес-конференції він додав, що "для мене це стало справжнім відкриттям".

10 жовтня, під час прес-конференції мексиканський кардинал Агілар заявив, що церква вступила в "епоху змін" і "повинна адаптуватися (дослівно)". Він вважає, що "(невдалий) Другий Ватиканський Собор вже вказав правильний шлях до розвитку".

10 жовтня портал CatholicWeekly.com повідомив, що архієпископ Фішер з Сіднея зазначив, що двоє єпископів, призначених керівництвом Китаю, яких Папа Франциск привітав оплесками, "мали дозвіл (від керівництва Китаю) на участь тільки в першій половині синоду" .

9 жовтня видання Avvenire.it повідомило, що під час зустрічі з геями в Римі, прихильник геїв, єпископ Марчелло Семераро, який обіймає посаду секретаря Ради кардиналів Папи Франциска, закликав церкву "прислухатися до ЛГБТ-християн, і бути відкритими по відношенню до них".

9 жовтня портал Vatican.va повідомив, що англомовна робоча група синоду "С" включила в свій звіт наступну фразу: "молоді люди, які не згодні з вченням церкви про секс, все одно залишаються частиною церкви". (Наприклад, педофіли не згодні з вченням церкви про "секс".)

10 жовтня вікарний єпископ з Брюсселя, Жан Кокеролс запропонував подумати про можливість висвячення одружених єпископів, але, за повідомленням Едварда Пентіна, його слова були зустрінуті " тишею", яка заповнила місце проведення зустрічі.

Архієпископ Гржегорс Рис з польського міста Лодзь, розкритикував робочий документ Синоду за його "надмірну соціальність" і недостатність "погляду з точки зору віри".

Зображення: © Mazur/catholicnews.org.uk CC BY-NC-SA, #newsNcpmzugbcz