Clicks23
lt.news

Kardinolas Sarah: „Jokių prieštaravimų tarp manęs ir Popiežiaus Pranciškaus“

„Visi tie, kurie nori mane pastatyti į Popiežiaus opozicijos pusę, švaisto savo laiką ir energiją“, - tinklalapyje Atlantico.fr cituojamas Kardinolas Robertas Sarah (balandžio 14).

Kardinolas teigė: „Jų pareiškimai yra it vėjas už opozicijos šydo besislepiantis nuo Švenčiausiojo Tėvo“, - pridūrė dvasininkas, - Norėdami tvirtinti, jog aš prieštarauju Popiežiui yra ir neteisinga, ir nesąžininga.“

Tinklalapyje Atlantico.fr rašoma, jog Sarah pozicija imigracijos klausimu prieštarauja Popiežiaus Pranciškaus įsitikinimams.

Sarah į tai atsakė: „Žmogus turi tokį susidariusį įspūdį, jog šiomis dienomis apskritai draudžiama bet kokią problemą apsvarstyti ir apmąstyti“. Kardinolas toliau aiškino, „Kodėl norime uždrausti afrikiečiui apsvarstyti tokį rimtą klausimą ir būtinai jį supriešinti su Popiežiumi?“

Be to, „Mes privalome suprasti kur kas gilesnę migracijos fenomeno tragediją vietoje to, kad vienas kitam prieštarautume“.

Kardinolas Sarah moderniąją imigraciją pavadino „naujosios formos vergove“ ir „žmogaus orumo nepaisymu“. Dvasininkas išreiškė kiek prieštaringą nuomonę: „Mes apsimetame esą geraširdiški ir svetingi tiems, kurių šalis mes sunaikinome“.

Paveiksliukas: Robert Sarah, © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-NC-SA, #newsPrsqifosmz