Język
Wyświetlenia
8 tys.
ŚW.FILOMENA 1 2

JEZUS: Zostaną wprowadzone powszechne szczepienia, które was zabiją, jeśli je przyjmiecie / JESUS: Then there will be the introduction of a global vaccination, which will kill you, if you accept it

sobota, 13 października 2012 roku, godz. 16.10

M
oja szczerze umiłowana córko, proroctwa przepowiedziane w Fatimie zaczynają się teraz ujawniać na świecie. Jeden światowy rząd, utworzony w tych narodach, które niestrudzenie pracują razem, prawie zakończył swoją pracę, która wkrótce ma zostać przedstawiona światu. Jej wynikiem będzie jedna nowa światowa religia, obrzydliwość w Oczach Mojego Ojca.

Mój Kościół został opanowany przez wrogów z jego wnętrza, którzy są wilkami w owczej skórze. Oszukują wszystkich, z którymi się zetkną.

Zostaną też wprowadzone powszechne szczepienia, które was zabiją, jeśli je przyjmiecie.

To czas, kiedy tylko modlitwa, wiele modlitwy, może złagodzić skutki tej straszliwej nikczemności wytworzonej przez elitarną grupę ludzi u władzy. Pracują w każdej części waszych rządów; a ci, którzy pracują z nimi ramię w ramię każdego dnia, wiedzą, co robią. Są tak przebiegli, że przedstawią każdy zły uczynek jako rzecz wspaniałą, znakomicie służącą ludzkości. Zrobią wszystko, co mogą, aby zbezcześcić wszystko to, co ma związek z Bogiem. Będą szerzyć i promować pogaństwo.

Dzieci Boże, które zaakceptują ich prawa i ich nauki, zostaną skażone za pomocą ich niegodziwych metod.


Musicie się modlić o ochronę, ale przede wszystkim musicie się modlić za te dusze. Bo Mój Ojciec zamierza je ukarać. On wybierze każdego z nich z osobna i wyniszczy. Bez waszych modlitw będą zgubieni i zostaną wrzuceni do jeziora ognia.

Wasz Jezus

za: jezusdoludzkosci.pl/2012-10-13-16-1…

______________________

PROSZĘ, POSŁUCHAJ:

🔥 RZĄD PiS PLANUJE EPIDEMIĘ. POLICYJNY PRZYMUS SZCZEPIEŃ - nowa ustawa !

Ks. Natanek - Dlaczego rządzący ukrywają prawdę przed narodem?


I PRZECZYTAJ:

Ludzie z Rotary Club przejmują dane medyczne Polaków

RADIO MARYJA I ROZMOWY NIEDOKOŃCZONE Z ROTARIANINEM MARKIEM POSOBKIEWICZEM

JEZUS CHRYSTUS: Znak bestii 666 będzie wprowadzany tak samo jak każda szczepionka, jego numer będzie ukryty w chipie, do którego przyjęcia będziecie zmuszani

OFICJALNA STRONA ROTARY W POLSCE: Papież Franciszek – honorowy członek RC Buenos Aires

DEMON PODCZAS EGZORCYZMU: POLITYCY SĄ MOIMI UMIŁOWANYMI UCZNIAMI I NAŚLADOWCAMI...

Czy ludobójstwo szczepionkowe jest elementem planowej eksterminacji Polaków ?
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w JEZUS: Wprowadzą formę ludobójstwa poprzez obowiązkowe szczepienia wymierzone w wasze dzieci, z ….
ŚW.FILOMENA
„O drogi Jezu, błagam Cię, oświecić dusze elit, które rządzą światem.

Pokaż im dowód Twojego Miłosierdzia. Pomóż im, aby stali się otwartego serca i okazali prawdziwą pokorę, ku czci Twojej wielkiej Ofiary przez Twoją Śmierć na Krzyżu, gdy umarłeś za ich grzechy.

Pomóż im rozpoznać, kto jest ich Prawdziwym Stwórcą, kto jest ich Kreatorem, i napełnij ich łaskami, aby zobaczyli Prawdę.

Proszę, …
Więcej