Język
Wyświetlenia
945
ŚW.FILOMENA 1

Izrael: Kushner i Greenblatt, doradcy Trumpa, spotkali się z Netanjahu

Z CYKLU: "POKOJOWA" MISJA JAREDA KUSHNERA

Na nagraniu wideo z tego spotkania udostępnionym przez służby prasowe premiera widać jak Netanjahu ściska Kushnera, mówiąc: "To okazja, by wprowadzić w życie nasze wspólne cele związane z bezpieczeństwem, dobrobytem i pokojem".

Jared Kushner jest zięciem Trumpa i pełni w Białym Domu funkcję doradcy, między innymi do spraw Bliskiego Wschodu i Chin. Reuters przypomina, że 36-letni Kushner nie ma doświadczenia politycznego czy dyplomatycznego. W podróży na Bliski Wschód towarzyszy mu jednak Greenblatt - doradca prezydenta ds. bezpieczeństwa międzynarodowego.

Greenblatt złożył już kilka przygotowawczych wizyt w Izraelu. Misją obydwu doradców Trumpa jest, jak pisze AP, przygotowanie gruntu pod rozmowy pokojowe, które pozwolą osiągnąć porozumienie między Izraelem i Palestyńczykami.

Powołując się na przedstawicieli amerykańskiej administracji, Reuters podaje, że podróż Kushnera i Greenblatta do Izraela i Autonomii Palestyńskiej to raczej "próba podtrzymania dyskusji" o rozwiązaniu konfliktu niż rozpoczęcie nowej inicjatywy pokojowej.

Zarysy porozumienia w sprawie konfliktu na Bliskim Wschodzie Trump omawiał z przywódcami państw arabskich i z władzami izraelskimi w ubiegłym miesiącu podczas swojej pierwszej podróży zagranicznej. Odwiedził wtedy stolicę Arabii Saudyjskiej Rijad, gdzie spotkał się z przywódcami krajów arabskich, Izrael oraz Autonomię Palestyńską. Rozmawiał też z palestyńskim przywódcą Mahmudem Abbasem.

Trump już podczas kampanii wyborczej obiecywał wypracowanie trwałego pokoju na Bliskim Wschodzie; podkreśla też często, że doprowadzenie do politycznego rozwiązania konfliktu jest jego głównym priorytetem. Prezydent przyjął w Białym Domu zarówno Netanjahu, jak i przywódcę Autonomii Palestyńskiej Mahmuda Abbasa.

Kushner spotka się jeszcze w środę z Abbasem, a w nocy wyleci do Waszyngtonu.

za: www.rp.pl/…/170629742-Izrae…

____________________

www.breakingisraelnews.com/…/jared-kushers-f…

_______________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

"POKOJOWA" MISJA JAREDA KUSHNERA...(antychrysta)

JEZUS: Izrael jest drugim celem, dlatego, że urodziłem się Żydem i to jest ziemia ludu wybranego przez Boga – miejsce dla Jerozolimy.

Zięć Trumpa, członek sekty Chabad Lubavitch, Jared Kushner, przygotowuje się do roli biblijnego Antychrysta (video).

Spotkanie Trumpa z prezesami Apple, Google, Amazon zapowiedzią chipowania?

JEZUS O ANTYCHRYŚCIE: Jego piękna twarz spodoba się wszystkim, ale on wkrótce się zmieni. Będzie siał w świecie spustoszenie i zamorduje wielu

Matka Zbawienia: Antychryst zajmie tę pozycję, ponieważ zostanie o to poproszony

Trump powiedział, że Jared Kushner, który jest właścicielem 666 Fifth Avenue, przyniesie pokój na Bliskim Wschodzie.

DEMON PODCZAS EGZORCYZMU: POLITYCY SĄ MOIMI UMIŁOWANYMI UCZNIAMI I NAŚLADOWCAMI...

ANIOŁ STRÓŻ POLSKI: Nie spoglądajcie ani na Wschód ani na Zachód. Ameryka chce sprzedać was i oddać pod wpływ Rosji, która dąży do militarnej ekspansji.

JEZUS : III wojna światowa wkrótce ukaże się światu.


JEZUS CHRYSTUS: Intelektualna pycha, zaślepiła was na prawdę wiedzy duchowej

I ZOBACZ:

Pokój i Bezpieczeństwo. Wypełniają się słowa proroków.


Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem

ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w Izrael od trzech dni bombarduje Syrię.