Wyświetlenia1,6 tys.
miles_cor
39

Petycja o ustanowienie Święta Boga Ojca

W serwisie petycje.pl pojawiła się petycja o ustanowienie święta ku czci Boga Ojca.
Jest to część szerszej inicjatywy zbierania podpisów, które w listopadzie zostane zawiezione do Watykanu.
Można też zbierać podpisy w formie tradycyjnej - pobierz ankietę.

Łaski obiecane od Boga Ojca: „Przyszedłem przynieść Pokój przez to Dzieło Miłości temu, kto czci Mnie i ufa Mi. Sprawię, że zwłaszcza na tego, kto Mnie wzywa i kocha jak swego Ojca, zstąpi promień Pokoju we wszystkich jego przeciwnościach, niepokojach, we wszelkiego rodzaju udrękach. Jeżeli rodziny będą czcić Mnie i kochać jak Ojca, obdaruję je Moim pokojem, a z nim - Moją Opatrznością. Jeżeli robotnicy, przemysłowcy i różni rzemieślnicy będą mnie wzywać i czcić, ofiaruję im Mój Pokój, Moją Siłę, ukażę im się jako Ojciec dobry i miłosierny. Jeżeli w każdej chrześcijańskiej społeczności będzie się Mnie wzywać i czcić, ofiaruję Mój Pokój, okażę się najczulszym Ojcem i Moją Potęgą zapewnię zbawienie wieczne dusz.
Jeżeli cała ludzkość wezwie Mnie i uczci, sprawię, że zstąpi na nią niby dobroczynna rosa, Duch Pokoju. Jeżeli wszystkie narody będą Mnie wzywać i czcić, nigdy nie będzie już niezgody ani wojen, gdyż JA JESTEM BOGIEM POKOJU i tam gdzie JA jestem, nie będzie wojny.
Chcecie osiągnąć zwycięstwo nad waszym nieprzyjacielem? Wzywajcie Mnie, a zatriumfujecie nad nim zwycięsko. Przecież wiecie, że wszystko mogę MOJĄ POTĘGĄ. Zatem ofiaruję wszystkim tę Potęgę, abyście się nią posługiwali teraz i w wieczności. Ja zawsze okażę się waszym Ojcem, obyście tylko wydawali się poznać jako Moje dzieci.

Treść orędzi, które od Boga Ojca otrzymała s. Eugenia Ravasio jest dostępna w serwisie vox domini. Są to orędzia oficjalnie uznane przez Kościół za autentyczne.
justuss i 7 innych użytkowników lubią to.
justuss lubi to.
Servum servorum Dei lubi to.
wacula25@wp.pl lubi to.
sasia lubi to.
xaneo lubi to.
W obronie Tradycji Kościoła lubi to.
jacekj lubi to.
mk2017 lubi to.
miles_cor
Jeden komentarz więcej od użytkowniczki miles_cor
miles_cor
ELZBIETA SPITALNIAK lubi to.
ELZBIETA SPITALNIAK lubi to.