Język
Wyświetlenia
871
ŚW.FILOMENA 1 1

Donald Trump od końca lat 80-tych pracuje dla rodziny Rothschild

Donald Trump jest człowiekiem Rothschildów, przez kilka dekad wspierali jego działalność i przygotowali mu grunt do objęcia prezydentury. Po raz kolejny Rothschildowie użyli taktyki polegającej na finansowanie obydwóch stron konfliktu, aby czerpać maksymalne korzyści, i upewnić się, że zachowają ostateczny wpływ na politykę USA.

Wszyscy wiedzą, że Hillary Clinton była kandydatem establishmentu w wyborach prezydenckich, Hillary i jej mąż Bill łączą od wielu lat bliskie relacje z lordem Evelynem i jego żoną Lynn Rothschild o czym świadczą nie tylko wspólne spotkania ale także opublikowane przez wikileaks maile.
Więcej informacji na temat powiązań Clintonów z Rothschildami wraz ze zdjęciami opublikowałem w artykule:
Wyselekcjonowani, a nie wybrani – Rothschildowie wybierają swoich ludzi do Białego Domu

Zupełnie przemilczanym faktem jest związek między Donaldem Trumpem, a rodziną Rothschild co pozwoliło na odegranie prawdziwej szopki medialnej. George Soros oraz cały establishment atakował Trumpa aby uwiarygodnić jego osobę w oczach ogłupionej opinii publicznej, wciąż ufającej, że uczestniczyli w demokratycznych wyborach między reprezentującą Rothschildów Hillary, a anty-establishmentowym Trumpem.

Rodzina Rothschild ratuje Trumpa przed bankructwem – Resorts International

Tekst poniżej został przetłumaczony na podstawie artykułu, który ukazał się 22 marca 1992 roku w biznesowym serwisie informacyjnym Bloomberg oraz artykułu American Free Press z 28 września 2015 roku, linki pod tekstem.
W 1987 roku Donald Trump nabył swoje pierwsze udziały w branży hazardowej, stając się właścicielem 93% akcji w Resorts International. Resorts International ma podłą historię, która rozpoczęła się we wczesnych latach 50-tych, była związana z agencjami wywiadowczymi CIA i Mossad, które dopuszczały się nielegalnych transakcji, praniem pieniędzy z handlu narkotykami oraz hazardu.

W dniu 30 października 1978 roku, gazeta The Spotlight poinformowała, że głównymi akcjonariuszami firmy Resorts International są: Meyer Lansky, Tibor Rosenbaum, William Mellon Hitchcock, David Rockefeller oraz baron Edmond de Rothschild.

W 1987 roku, po śmierci prezesa Resorts International oraz długoletniego współpracownika CIA Jamesa Crosby pojawił się młody potentat nieruchomości z New York – Donald Trump, który wykupił udziały Crosby w hazardowym imperium.

Trump szybko stał się powszechnie znany ze swojej barwnej osobowości oraz wielu luksusowych hoteli, apartamentowców i biurowców nazywanych swoim nazwiskiem. Podczas gdy nazwa „Trump” ukazywała się na pierwszych stronach gazet, nazwy pozostałych udziałowców w Resorts International czyli członków rodziny Rockefeller i Rothschild pozostawały ukryte przed opinią publiczną.

Kiedy pod koniec lat 80-tych Trump był w posiadaniu udziałów w Resorts International jego nieruchomości w Atlantic City oraz New York znalazły się w finansowych tarapatach, ponieważ rynek nieruchomości odnotował w tamtym czasie ogromne spadki. Trzy kasyna w Atlantic City, podobnie jak inne aktywa Trumpa były zadłużone. Dopiero przy pomocy gwarancji wystawionych przez Wilbur L. Ross Juniora, dyrektora w Banku Rothschild Inc. Trump był uprawniony do prowadzenia kasyn i mógł odbudować swoje zagrożone widmem bankructwa imperium.

www.bloomberg.com/…/the-donalds-tru…

Trzydzieści lat temu członkowie rodziny Rothschild pomogli Trumpowi uratować jego firmę przed upadłością i wzięli go pod swoje skrzydła. Uznali jego wyrazistość i potencjał jako „użyteczny” uważając, że będzie on idealnym kandydatem na ”frontmana” dla organizacji finansowej, która preferuje egzystowanie w cieniu, unikając medialnego rozgłosu.

Dyrektor banku Wilbur L. Ross , którego majątek magazyn Forbes wycenił na 2,5 mld dolarów jest wciąż prawą ręką Jacoba Rothschilda, u którego był zatrudniony od 1976 do 2000 roku jako Top Bankruptcy Adviser (główny doradca bankrutujących firm), do dziś jest on także członkiem rad nadzorczych w bankach i koncernach należących do rodziny Rothschild. 30 listopada Trump ogłosił nominację Wilbur L. Ross na Sekretarzem Handlu, obecnie czeka ona na zatwierdzenie przez senat USA.

Wszystkie wymienione wyżej informacje na temat Wilbur L. Rossa znajdują się na stronie CNN:
edition.cnn.com/…/wilbur-ross-fas…

Kolejny bankier Rothschildów to Steven Mnuchin, którego Trump nominował na stanowisko Sekretarza Skarbu. Ten sam Steven Mnuchin, który przez 17 lat był dyrektorem banku Goldman Sachs o czym możemy przeczytać także w oszczędnym opisie polskiej edycji Wikipedia:
pl.wikipedia.org/wiki/Steven_Mnuchin

Mnuchin wspólnie z George Sorosem są współwłaścicielami funduszu inwestycyjnego SFM Capital Management, którego portfel inwestycyjny posiada udziały w kasynach i biurowcach należących do Donalda Trumpa. Steven Munich ukończył studia na Uniwersytecie Yale gdzie w 1985 roku dołączył do elitarnego klubu Skull and Bones. Z Georgem Sorosem związany jest od 2003 poprzez fundusz inwestycyjny Dune Capital, koncentrujący się na zakupie wierzytelności ryzykownych.
en.wikipedia.org/wiki/Steven_Mnuchin

Trump został zakupiony przez Rothschildów dawno temu, dziś spłaca swój dług poprzez mianowanie na najwyższe kluczowe stanowiska w administracji USA zaufanych partnerów reprezentujących interesy rodziny Rothschild.
Amerykańscy obywatele nie mieli żadnego wyboru, ta gra toczy się od wielu lat, od czasu kiedy to rodzina żydowskich bankierów przejęła kontrolę nad emisją pieniądza tworząc banki centralne i pieniądz fiducjarny, nie mający pokrycia w złocie papier, którego dłużnikiem jest budżet państwa, a emitentem i wierzycielem bankierzy.

Ryszard Kaczmarek, Dallas (USA)

za: www.nwo.report/nwo/donald-trump-ko…

__________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

DONALD TRUMP, PRZEMÓWIENIE INAUGURACYJNE I GESTY TRZECH SZÓSTEK

TRUMP – Pułapka dla głupców. Rafał Gawroński

Pięciu z sześciu inauguracyjnych liderów Trumpa w sprawach wiary ma silne związki z judaizmem i Izraelem

Izrael wzywa Trumpa do działania przeciwko Iranowi

Trumpa prawdziwa misja: uczynienie Izraela znowu Wielkim


Trump powiedział, że Jared Kushner, który jest właścicielem 666 Fifth Avenue, przyniesie pokój na Bliskim Wschodzie.


Donald Trump chce, by Kościoły mogły popierać polityków

Pierwszy krok w kierunku budowy Trzeciej Świątyni: synagogi na Wzgórzu Świątynnym

Czy to już nie koniec czasów ? Sanhedryn po raz pierwszy od 2000 lat wybrał arcykapłana

Sanhedryn – Putin i Trump pomogą zbudować Trzecią Świątynie w Jerozolimie?

Na mapach GOOGLE żydowska Trzecia Świątynia już stoi na Wzgórzu Świątynnym na miejscu Kopuły na Skale !!!


WAŻNE ! Szatański Chabad Lubavitch zawezwał moshiacha-Antychrysta

JEZUS: antychryst da się poznać, jako człowiek pokoju, który stworzy najbardziej ambitny plan pokojowy na Bliskim Wschodzie

JEZUS O ANTYCHRYŚCIE: Jego piękna twarz spodoba się wszystkim, ale on wkrótce się zmieni. Będzie siał w świecie spustoszenie i zamorduje wielu

DEMON PODCZAS EGZORCYZMU: POLITYCY SĄ MOIMI UMIŁOWANYMI UCZNIAMI I NAŚLADOWCAMI...

Te zjawiska na naszym niebie zapowiadają Apokalipsę ...
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w USA/Kanada: Syryjska Al-Kaida przestaje być uważana za terrorystów.
ŚW.FILOMENA
"Zupełnie przemilczanym faktem jest związek między Donaldem Trumpem, a rodziną Rothschild co pozwoliło na odegranie prawdziwej szopki medialnej. George Soros oraz cały establishment atakował Trumpa aby uwiarygodnić jego osobę w oczach ogłupionej opinii publicznej, wciąż ufającej, że uczestniczyli w demokratycznych wyborach między reprezentującą Rothschildów Hillary, a anty-establishmentowym … Więcej