Jazyk
Pozretia
536
csk.news 10

Írsky arcibiskup: homosexuálne páry sú vítané na "Svetovom Stretnutí Rodín"

Írska cirkev hľadá tisíce dobrovoľníkov, ktorí pomôžu s organizáciou Svetového Stretnutia Rodín v Dubline od 21. do 26. augusta.

Počas tlačovej konferencie (11. júna) bol arcibiskup Eamon Martin požiadaný TheJournal.ie o to, či budú "homosexuálne páry" privítané ako dobrovoľníci.

Martin odpovedal: "Samozrejme" a dodal, že "všetci" [vrátane rasistov, homosexuálov a zločincov?] Sú na stretnutí vítaní.

Obrázok: © Ted Eytan, CC BY-SA, #newsKyeaaanesg
csk.news zmienil tento príspevok v Kardinál Farrell naznačuje, že Druhý Vatikánsky Koncil bol katastrofou.
henta
Sard v koment. k Tomislavovi je
skutečnost obnažená do morku kosti.


henta před 7 hodinami
Tomislave Tomislav
nelžete sám sobě, že vaše rozhřešení
někoho napraví
. Nepřidávejte si ještě
tento hřích. Takovou nečistotu žeňte
od sebe je za tím duch jak na vás
skočí bude jim posedlý zvráceností také.
Zedad
Církev ustanovil Ježíš, je jedna, je svatá, je katolická, je apoštolská a je psáno, že ji nepřemůžou ani brány pekel.
Zedad
V kostele na mši svaté je zpřítomňována oběť Ježíše na kříži. Kříž stojí na Golgotě. Stojíme pod křížem a nemusíme se nutně starat, kdo jak pod tím křížem stojí nebo kdo stojí vedle mne a jakou má víru a nebo jestli se zrovna modlí a nebo srdcem posmívá. Kape na nás Kristova krev. Nechejme se obmýt Kristovou krví a přijměme jeho spásu. Pod tím křížem stojí celé lidstvo.
To já si mám uvědomit, že … Viac
henta
Tomislave Tomislav
nelžete sám sobě, že vaše rozhřešení
někoho napraví. Nepřidávejte si ještě
tento hřích. Takovou nečistotu žeňte
od sebe je za tím duch jak na vás
skočí bude jim posedlý zvráceností také.
Tomislav
Kněz v kostele je obklopen mnoha lidmi, někteří jsou prostí křesťané, ale někteří jsou jen příživníci, kteří knězi pochlebují a podlézají, aby se jako parazité přilepili na Církev a parazitovali na ní. Kněz potřebuje velký dar Ducha Svatého k rozlišování ovcí od kozlů, ba i od vlků v beránčím rouchu.
Tomislav
Těžko se člověku mluví o Církvi obecné, protože věřím, že je to tajemné Kristovo Tělo, a také věřím Ježíšovi, že pekelné mocnosti jeho Církev nepřemohou. Na druhé straně Ježíš zřizuje Církev ne pro spravedlivé, kteří o spásu nestojí, protože si myslí, že si spásu sami zaslouží, nýbrž pro hříšníky. V kostele se objevují mnozí hříšníci, někteří jsou v zajetí svých neřestí a nemůžeme je všechny … Viac
Libor Halik
Antipapež František (Bergoglio) je sodomita. Za své nejbližší spolupracovníky zásadně vybírá sodomity, LGBT propagátory. Dělá totální destrukci církve a Bůh ji pak ztrestá jako Sodomu s Gomorou. Jen zbytky přežijí, jako kdysi přežil Lot. Jen těmi zbytky se naplní, že brány pekelné církev nepřemohou. Vatikán pozval propagandistu homosexuálov aby rečnil na "Svetovom Stretnutí Rodín"
apredsasatoci
termin gaychristians neexistuje. to je vyplod choreho mozgu.
Peter(skala)
Mons.Orosch o Mons.Halíkovi a jeho kontroverznému vyjadreniu k homosexualite
www.youtube.com/watch
apredsasatoci
Jezis povedal: homsexualita je ohavnost!!!