Język
Wyświetlenia
860
ŚW.FILOMENA

JEZUS: Każdy kościół, który został przekazany Moim wrogom, gdzie będą oni bezcześcić Moje ołtarze, zostanie zniszczony przez wielkie powodzie

JESUS: Every Church, which has been handed over to My enemies, where they will desecrate My Altars, great floods will destroy them

niedziela, 14 grudnia 2014 roku, godz. 18.00

Moja szczerze umiłowana córko, przez Moją Śmierć na Krzyżu dałem Mojemu ludowi wielki Dar. Ta Ofiara złożona dla odkupienia świata od pewnej śmierci jest częścią ostatecznego Przymierza Mojego Ojca przed wielkim Dniem, kiedy On ocali Resztę z tej ziemi.

Z pokolenia na pokolenie przekazywano sobie Prawdę zawartą w Księdze Mojego Ojca, a Jego wyświęceni słudzy utwierdzali w Słowie Bożym. Jak wiele zapomnieliście i jak mało wiecie. Wielu z tych, którzy zostali wyznaczeni, by was prowadzić, pobłądziło, a ich dumne głowy, podniesione wysoko, gdy zajmują się Słowem Bożym, będą opuszczone ze wstydu i strachu, gdy staną przed Ostrzeżeniem z Nieba. Tym wyświęconym sługom to mam do powiedzenia.

Wasze dzieła na rzecz innych nic nie będą dla Mnie znaczyły, bo będziecie sądzeni z waszej wierności Prawdzie. Ukarzę was, a Moja Sprawiedliwość będzie nieubłagana, dopóki nie podrzecie swoich pogańskich praw i nie będziecie głosili Słowa danego wam tak dawno temu. Przynosicie Mi wielki wstyd waszą pogardą dla Praw Bożych, ale wasze oszustwo, które będzie Mnie kosztowało dusze, doprowadzi was do upadku. Ci z Mojego ludu, którzy żyją według Słowa Bożego, choć są oni niczym w waszych oczach, zasiądą na miejscach sędziowskich, kiedy zostaniecie wezwani, by się przede Mną rozliczyć z powodów, dla których wprowadziliście w błąd Mój lud. Możecie uważać, że wasza władza i wpływy nie pozwalają na wysuwanie wobec was zarzutów, ale wiedzcie, że wasza chwała gaśnie i wkrótce złoto i białe płaszcze, które nosicie, zamienią się w łachmany, a wasze połyskujące korony zostaną zastąpione chwastami.

Wśród wszystkich grzechów świata nie ma nic gorszego w Moich Oczach niż ci hipokryci, którzy kreują się na Moje sługi, ale Mi nie służą. Kiedy przyjdzie ten czas, że będziecie bluźnili przeciwko Mnie i karmili dzieci Boże kłamstwami o sensie grzechu, ześlę na was karę tak wielką, że trudno wam będzie chwycić oddech.

Grad wielkich rozmiarów będzie rzucany z niebios, a każdy kościół, który został przekazany Moim wrogom, gdzie będą oni bezcześcić Moje ołtarze, zostanie zniszczony przez wielkie powodzie. Każde przestępstwo, które popełniacie przeciwko Mnie, popełniacie przeciwko dzieciom Bożym. Tak więc będę wysyłał wam ostrzeżenie po ostrzeżeniu, dopóki nie odrzucicie tej nowej, fałszywej doktryny, dopóki nie zaczniecie mówić o Prawdzie – świętym Słowie Bożym – i zachowywać sakramenty takimi, jak was tego uczono na początku.

Przez te Orędzia przypomnę wam o Prawdzie i nadal będę was ostrzegał, aż do dnia, gdy zadecydujecie, kogo wybrać – Mnie, czy tych, którzy głoszą, że są Moi, lecz są niewolnikami bestii.

Wasz Jezus

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/your-works-for-…
za: jezusdoludzkosci.pl/2014-12-14-18-0…

___________________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze

JEZUS: Dajcie im kopie Moich Orędzi i Moich Modlitw Krucjaty i odejdźcie w milczeniu ...

JEZUS: Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem, kiedy przyjdę sądzić

Matka Zbawienia: Może być tylko jedna głowa Kościoła na ziemi upoważniona przez Mojego Syna i on musi pozostać papieżem aż do śmierci

JEZUS: Przygotujcie się teraz, aby uniknąć przyjęcia znamienia bestii ... Proszę, nie lekceważcie Moich błagań

Mafia Św. Gallena: Franciszek dostał 5 lat na przeróbkę Kościoła

🔥 LIST DO KAPŁANÓW: KOŚCIÓŁ W CZASIE WIELKIEGO ODSTĘPSTWA OD WIARY

POSŁUCHAJ RADIA PARUZJA Z ORĘDZIAMI Z KSIĘGI PRAWDY

UWAGA: POWSTAŁA WIRTUALNA GRUPA MODLITEWNA - JEZUS DO LUDZKOŚCI