Język
Wyświetlenia
882
ŚW.FILOMENA 1

Ks. Ray Blake'a Blog: SYTUACJA KAPŁANÓW NA MALCIE JEST ROZPACZLIWA

TŁUMACZONE TRANSLATOREM

Dostałem tę wiadomość od znajomego, na Malcie, który jest zaniepokojony wysoką ręką, w jaki sposób abp Scicluna ma do czynienia z jego duchownych ponad Amoris Laetitia, będę wdzięczny, jeśli inni mogą sprawdzić, czy w inny sposób jego szczegóły. To bardzo smutne, że wierni kapłani wyśmiewany przez ich biskupa, który pomimo swoich CDF poświadczeń i pozornej nagany z kard Mueller jeszcze nie cofniętym swoją osobliwą interpretację papieża. Kilka niezwiązane ludzie mówili mi podobne rzeczy przez telefon lub email.

Jeżeli jakiekolwiek inne kapłani maltańskie chcieć wypowiedzieć anonimowo, będę szczęśliwie wstrzymania ich imiona przed publikacją mogą albo komentarz w COMBOX lub skontaktuj się ze mną tutaj.

Mogę zrozumieć, dlaczego wielu z Was może być nieco boi.

W niedzielę ten artykuł ukazał się w The Sunday Times of Malta: w W hich abp Scicluna mówi, że orzekł Frank dyskusje "z jego kapłanów dotyczących maltańskich kryteria dotyczące Amoris Laetitia rozdziale 8.
To nie stało.
CJA

Widocznie wszyscy proboszczowie Maltańskich w ubiegłą środę, 01 lutego zostali wezwani na spotkanie z abp Charles Scicluna odbyło się zaplanowane spotkanie w ubiegłą środę, 1 lutego 2017 r Mieli uczestniczyć tekstem SMS wysłanej z przewodniczącym Kolegium proboszczów. Został on wykonany Wiadomo również, ale nie na piśmie, że Abp będą rozmawiać na temat kryteriów, ale nikt nie będzie mógł powiedzieć niczego w zamian. Zaczął od stwierdzenia, że nie był on nie planuje zawieszenia któregokolwiek z jego duchownych (wiele z nich odczytać to jako subtelny kopanie po bp Mario Grech, biskup Gozo, który został zgłoszony do zagrozili zawieszenie do jednego ze swoich kapłanów, ponieważ znalazł sprzeciw wobec kryteriów - zobacz link

Wiem na pewno, że nie grożą mu zawieszeniem kapłana. Mario Grech znany jest z taktyki zastraszania: zobacz tutaj Kilka osób mówiło mi to

Podczas spotkania Abp Scicluna wielokrotnie podkreślał, że istnieje tylko jedna interpretacja AL - interpretacja podana przez samego papieża do biskupów Argentyny. ABP powiedział również, że jeśli jest to interpretacja proponowana przez samego papieża, który mamy powiedzieć inaczej. Powtarzał mantrę mówił w homilii w dniu 25 stycznia 2017 r zobaczyć tutaj

Mantra jest taka: Mamy jeden papież, obecny papież - Francis i przypomniał jego proboszcza, że zasada ta jest najbardziej tradycyjnych zasad: kierujemy co Papież mówi. On poszedł na powiedzieć, że jeśli następny papież mówi coś innego, będziemy następnie wykonaj co mówi. Mamy jeden wybór fundamentalnie; jesteśmy zarówno katolików z Papieżem lub nie jesteśmy.

Arcybiskup cytowany Saint George Preca, maltański świętego, który powiedział: Ego sum cum papa sempre.

Po Arcybiskup mówił, że proboszczowie nie byli zachęcani do wyrażania swoich obaw. Scicluna wziął również przyjemność w atakowaniu jednego z proboszczów, którzy zostali ankietowanych anonimowo: zobacz link

Wiele proboszczowie byli zdegustowani tym, jak Sciclunę, podczas wymachując egzemplarz gazety, otwarcie kpił proboszcza w rozmowie z dziennikarzami na temat swoich obaw. Wielu mówiło, że jeśli po to jak on zajmuje się dysydentów, to nie będzie z nim rozmawiać, i wolą, aby ich własne sumienie w tej sprawie.

Warto i podkreślić, że w tym samym rano, wywiad z CDL Mueller potępiając fałszywe interpretacji rozdziale 8 AL, została opublikowana. Scicluna, gdy szyderczo uznania jego istnienia, postanowił zignorować całkowicie chociaż Mueller wyraźnie poprawione Kryteriów maltańskie. Wynika to z wielu źródeł.

W międzyczasie jeden z ataków psów ABP SCICLUNA za ojciec Joe Inguanez, który jest jednym z grupy liberalnych duchownych, którzy nękają Kościół lokalny dziesięcioleci, napisał artykuł w lokalnej prasie informujący, że komentarze Mueller w żaden sposób skorygować Kryteria maltańskim.

Zobacz ten link:

Jesteśmy tu na Malcie dość rozpaczliwa.

za:biblefalseprophet.com/…/desperate-pries…

_________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

SKANDALICZNE WYTYCZNE DIECEZJI RZYMSKIEJ W SPRAWIE "AMORTIS LAETITIA"

WAŻNE: Od tego roku podczas tradycyjnych wizyt episkopatów Franciszek będzie rozmawiał z biskupami za zamkniętymi drzwiami

JEZUS DO KAPŁANÓW: Zmiany wprowadzane w Kościele, będą sprzeczne ze Słowem Bożym

Franciszek - fałszywy prorok nakazał rewizję tłumaczeń tekstów liturgicznych ... !!!

Katolicy podnoszą alarm! Holenderscy biskupi chcą upoprawnić politycznie „Ojcze nasz”. ZOBACZ, CO IM PRZESZKADZA?

JEZUS: Orędzie do kapłanów, biskupów i kardynałów o fałszywym proroku

JEZUS: On został wysłany, aby zdemontować Mój Kościół i rozedrzeć go na strzępy

JEZUS: Jako pierwsze mają być zniszczone Sakramenty - potem Msza ....


MATKA BOŻA: Fałszywy prorok wprowadzi potężną wiarę ekumeniczną, co zadowoli każdego heretyka.

RZYM STRACI WIARĘ I STANIE SIĘ SIEDZIBĄ ANTYCHRYSTA - ORĘDZIE MATKI BOŻEJ, LA SALETTE, r. 1846

I ZOBACZ:

Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w Na pierwszą rocznicę ogłoszenia heretyckiej adhortacji „Amoris Laetitia”, Franciszek dziękuje ….