Clicks1.3K
ŚW.FILOMENA

JEZUS: Początek i koniec świata staną się jako jedno

JESUS: The beginning and the end of the world will become as one

pon, 21 kwietnia 2014 roku, godz. 15.56

Moja szczerze umiłowana córko, bardzo trudno jest duszom, nawet tym z wielką wiarą, pogodzić świat, w którym żyją, ze światem Mojego Królestwa.

Świat, taki jaki jest w chwili obecnej, stoi w sprzeczności z Moim Królestwem, a to oznacza, że dla tych z was, którzy Mnie znają i naprawdę Mnie kochają, przeżywanie swojego codziennego życia czasem jest bolesne.

Kochać Mnie oznacza przestrzeganie Mojego Nauczania i wzywanie Mnie, abym przebaczył wam wasze grzechy. To jest jedyny sposób, w jaki możecie się stać częścią Tego, Kim Ja Jestem.

Nie można stać się częścią Mojego Królestwa dopóki nie uzna się Prawdy oraz tego, że gdy grzech istnieje, świat nigdy nie będzie mógł być idealny. Tak długo, jak człowiek robi wszystko zgodnie z własną wolną wolą, gdy jest stale kuszony, aby ulegać swoim własnym egoistycznym potrzebom, pozostanie on niewolnikiem.

Kiedy będziecie żyli według Słowa Bożego, będziecie w stanie zobaczyć świat takim, jaki jest. Będziecie świadkami cudu, jakim jest cud Ziemi, która została stworzona przez Mojego Ojca. Ale możecie również zobaczyć, jak słabość człowieka oddzieliła go od Boga.

Dopóki tak będzie, świat, taki, jakim go znacie, nie może być ponownie podniesiony do swojej dawnej chwały. Dlatego prawdziwy pokój znajdziecie dopiero wtedy, gdy przyjdę ponownie zabrać was do Raju Mojego Ojca, stworzonego dla was na początku.

Początek i koniec świata staną się jako jedno. Nie będzie Nieba, czyśćca i ziemi – będą istniały jedynie dwa rodzaje bytowania. Moje Królestwo, gdzie życie nigdy się nie skończy – dla tych, którzy pozwalają Mi zebrać ich do Mojego Serca, i piekło – dla tych, którzy się do Mnie nie zwrócą.

Wszystkie rzeczy będą zgodne z Moim Miłosierdziem i Świętą Wolą Mojego Ojca, Który kocha wszystkie Swoje dzieci. Chce On uratować wszystkich przeze Mnie. Nie mogę zmusić tych, którzy nie chcą być częścią Mojego Królestwa lub którzy odrzucają wszystkie Moje wysiłki, by przynieść im wspaniałą chwalebną wieczność, aby poszli za Mną. Nie ignorujcie Moich apeli, by pomóc tym biednym duszom.

Wasz Jezus

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/the-beginning-a…
za: jezusdoludzkosci.pl/2014-04-21-15-5…

_________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze

JEZUS: On został wysłany, aby zdemontować Mój Kościół i rozedrzeć go na strzępy

JEZUS: Ostrzeżenie będzie wydarzeniem dramatycznym ... Wszystkie Moje dzieci, wszędzie, muszą ostrzec zagubione dusze, czego należy oczekiwać

JEZUS: Dajcie im kopie Moich Orędzi i Moich Modlitw Krucjaty i odejdźcie w milczeniu

JEZUS: Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem, kiedy przyjdę sądzić


JEZUS: Błagam was, Moi uczniowie, abyście ostrzegali ludzi, że Ja, Jezus Chrystus, nie przyjdę w ciele

JEZUS: Demaskujcie wszystkich, którzy wspierają węża i jego armię, ale róbcie to dokładnie

JEZUS: Błogosławię was i daję wam odwagę, mądrość, wiedzę i Łaski do kontynuowania Mojego Dzieła na ziemi

POSŁUCHAJ RADIA PARUZJA Z ORĘDZIAMI Z KSIĘGI PRAWDY

UWAGA: POWSTAŁA WIRTUALNA GRUPA MODLITEWNA - JEZUS DO LUDZKOŚCI

🔥 LIST DO KAPŁANÓW: KOŚCIÓŁ W CZASIE WIELKIEGO ODSTĘPSTWA OD WIARY