Język
Wyświetlenia
1 tys.
ledun 3 4

Szkocja tonie w absurdzie! 5-latki będą mogły ,,wybrać'' swoją płeć

Szkocka edukacyjna agencja rządową „Edukacja Szkocja” wraz z Narodową Służbą Zdrowia (NHS) przygotowała przepisy, na podstawie których, szkockie pięciolatki będą mogły dobrowolnie ,,wybrać'' swoją płeć. Akcja odbywa się pod hasłem „To ty decydujesz o swojej płci”.

Według nowych przepisów już pięcioletnie dzieci będą mogły ,,wybrać'' czy są chłopcem, dziewczynką czy „żadnym z nich”.

W specjalnej broszurze internetowej zamieszczone są wytyczne dla nauczycieli, którzy mają zachęcać dzieci do podejmowania tego tematu.

Przykładowe hasła zawarte w niej brzmią: „to ty decydujesz o swojej płci”, albo „ludzie będą określać twoją płeć na podstawie ubioru, tego jak się zachowujesz czy rzeczy, które lubisz robić. Jesteś wyjątkowy i wiesz kim jesteś”.

Kierownictwo NHS tłumaczy, że nowe wytyczne zostały opracowane by wyjść naprzeciw praw, oczekiwań oraz potrzeb młodych ludzi.

Ostateczna decyzja dotycząca wprowadzenia ideologicznych wytycznych w życie należeć będzie jednak do samych szkół. Nie jest to odgórnie narzucone zarządzenie, ani tym bardziej rządowa ustawa.

Chris McGovern, szef Kampanii na rzecz Realnej Edukacji podkreślił, że dzieci w tym wieku nie powinny zajmować się sprawami tak ciężkiego kalibru jak zmiana płci

- W tym wieku dzieci nie powinny zajmować się kwestiami przeznaczonymi dla dorosłych. Fakt, że ta dyskusja dotyka dzieci w tak młodym wieku jest wielce niepokojący – mówił.

Źródło: thetimes.co.uk / breitbart.com

telewizjarepublika.pl/szkocja-tonie-w…
Premislav
Stonka Ziemniaczana a wszystko zaczęło się w Raju od "Będziecie jako bogowie."
Stonka Ziemniaczana
Idąc tropem tych sodokratycznych bzdur można stworzyć nowe hasła:
To ty decydujesz o swoim wzroście!
To ty decydujesz jaki masz kolor oczu!
To ty decydujesz czy masz jedną, dwie lub trzy nogi!

Sodokracja – rządy zboczeńców, dewiantów, psychopatów, degeneratów i innych maniaków.
Stonka Ziemniaczana