Język
Wyświetlenia
903
Ewelina Anna 20 3

Msza w Intencji wolności Polskiego Narodu w swojej Ojczyźnie.

O godzinie 11.00 odbędzie się Msza Święta katolicka w Intencji Uczestników Marszu Niepodległości oraz za Naród Polski, aby był wolny w swojej Ojczyźnie.

Jednakże ani miejsca ani Kapłanów podać publicznie nie można, ponieważ zostaliby od razu rozdziobani przez jastrzębie w hierarchii, uzurpatorów prawa kościelnego.

Zapewniam, że mamy jeszcze wieluset naszych Kapłanów, którzy nie opuszczą Narodu Polskiego.
Nie możemy sobie pozwolić na odstrzelenie ostatnich dowódców. Sztab musi być chroniony.
Zapamiętajmy tę sytuację, aby nie wystawiać naszych najlepszych Księży do odstrzału. Nie róbmy tego na życzenie naszych wrogów.

Łączmy się z Celebransem duchowo.
Agata.B
Należy zdelegalizowac wszystkie ferajny jawnych i ukrytych antypolaków powtykanych po 1945 do dzisiaj w rózne struktury państwa polskiego gdzie czwartą władza są obce wrogie Polakom media w przedziwnie zgodny spoób współpracujace ze wszystkimi rzadami nazywajace się polskimi.Módlmy się w intencji wolnej Polski zniewolonej przez obce media,traktat lizboński itp antypolskie twory Więcej
VRS
@Ewelina Anna

Jak wyglądała sprawa Summorum Pontificum i jaką to ważną zmianę musiał wprowadzić Benedykt XVI w Mszale edycji Roncallego wszyscy wiemy:
Wikileaks, Watykan i żydzi
(ten tekst też mi z gtv kiedyś wycięli)

Jak podobne mechanizmy wyglądają obecnie w Polsce "niepodległej" z sojusznikiem, którego wojska tu zapraszamy widać doskonale w raportach administracji sojusznika:
Za wolność … Więcej
Ewelina Anna
@VRS Marsz Niepodległości bez Mszy Wszechczasów która kształtowała duchowość polską przez 10 wieków na rozpoczęcie obchodów jest jednoznaczna.
Żydostwo w Polsce wydaje bezprawnie koncesje na sprawowanie Mszy Wszechczasów patrz bulla Quo Primum Św. Piusa X a nawet nędzne resztki Summorum Pontificum zagraniają wydawania takiej koncesji kapłanom ważnie święconym i bez przeszkód kanonicznych.

Więcej
Ewelina Anna
Oto najlepsza recenzja Marszu Niepodległości jaką czytałam, moi znajomi, którym to przeczytałam podobnie komentują to wydarzenie.

@VRS Oczywiście na stronie głównej tradycyjna juź jesień gloryjańska czyli same czerwienią się klony na temat 11 listopada z kwiatkiem do kożucha w postaci Ks. Kneblewskiego i tym tu listkiem figowym. Ponieważ nie cierpię fikcji, pozwolę sobie skomentować tutaj.
Co … Więcej
Quas Primas
Żydki zakazują prawdę.
Każdy post skasowany przez nich świadczy o nich samych.
Papież Benedykt XIV już 267 lat temu przestrzegał Polaków przed żydowską perfidią.
O NADMIERNEJ ROLI ŻYDÓW W KRÓLESTWIE POLSKIM
---------------------------------------
m.rekinek 22 minuty temu

KSIĄŻKA ZAKAZANA NA GLORII, wykasowano po kilkudziesięciu sekundach -
,,HISTORIA ANTYKULTURY" książka Krzysztofa … Więcej
VRS
The Guardian wytropił skandal na ulicach Warszawy: twitter.com/…/106162311854284…
VRS
@Ewelina Anna
I dzięki temu system będzie dalej sobie spokojnie funkcjonował i gnił.

PS "to nie jest tylko jeden występ na Marszu"
---
Nie - to jest AŻ jedna Msza na Marszu. Gdyby chodziło o "TYLKO jeden występ" to by się go tak nie obawiano, jak nie obawiają się baszobór na stadionach czy koncelebry na kajakach.
Rząd poniżył Polaków, hierarchia warszawska poniżyła katolików. Kto z polityków … Więcej
Ewelina Anna
@VRS Przecież to nie chodzi o dosłowną kulkę. Ale potem. Przełożeni umieją szykanować i niszczyć kapłanów, których chcą zniszczyć. I nie robią tego otwarcie i od razu. Umieją czekać. jak głośno mówiono o zakazie zabierania głosu Ks Kneblewskiemu a ruszyła petycja nic się nie stało. Potem ktoś komuś na ucho, nie dowierzało się i zakaz zaczął obowiązywać. Potem idzie niszczenie dorobku, … Więcej
VRS
@Ewelina Anna
Ależ nie.
Nie rozeszliby się do domów, bo jak już wyszli do lasu to w domach są spaleni. I stąd ta pomoc duchowa w polu potrzebna. To jedno. A drugie: jak to mówił Grzegorz Braun w piątek - w jednej dłoni Różaniec, w drugiej urządzenie do nagrywania. Dziś trudno kulkę w łeb posłać skrycie a jak powiada Pismo: "co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w … Więcej
Ewelina Anna
@VRS Oni by się rozeszli do domów a na nim egzekucja zostałaby wykonana jak już dymy walk by się rozwiały. Kulka w łeb której nikt nie zobaczy.
VRS
@Ewelina Anna
Ależ tu mamy inną sytuację. Partyzanci wyszli już odważnie, nawet ołtarz polowy przed bojem postawili, tylko nie miał kto im Mszy odprawić niestety.
Ewelina Anna
@VRS Nie zgadzam się. Partyzanci nie wychodzili odważnie, nie wypinali piersi przez okupantami i nie mówili: tu jestem. Tak nasi najlepsi księża mogą i robią swoje ale nie wolno pozwolić, żeby pod żydowską okupacją od razu "za odwagę" odstrzelono im łeb. Ktoś kto nie mógł, nie odprawił Mszy a ktoś kto mógł zrobił to za niego. Ale do odstrzału nie pójdzie.
Ewelina Anna
Dziękujemy wam
Prześwietna Kurio Warszawska!
VRS
@Ewelina Anna
Kościół ma to do siebie że ma charakter jawny, widzialny a nie ukryty - jak masońskie sekty. Jeśli nie znalazł się jeden odważny ksiądz "w pełnej łączności", bez kar kanonicznych, który by Mszę zebranym o to proszącym odprawił, powołując się czy to na Quo primum tempore czy art. 2 i 4 Summorum Pontificum to nasuwa się smutna refleksja - po cóż nam, wiernym tacy księża?
Organizato… Więcej
Ewelina Anna
Wszystkie moje komentarze znikają a więc tu wspomnę, że mimo iż Ks.Tomasz Jochemczyk: odwołanie Mszy Św. Trydenckiej przed Marszem Niepodległości to i tak ta Msza własnie w tej chwili się odbywa.
Ewelina Anna wspomniała ten post w Msza w Intencji wolności Polskiego Narodu w swojej Ojczyźnie..
Ewelina Anna
@W służbie Prawdy Na Marszu nie ma ale jest w ogóle. Proszę czytać ze zrozumieniem i łączyć się duchowo. :)