Мова
Перегляди
26
uk.news

Сплячій церкві потрібен «сигнал до пробудження» - від мормонів

28 лютого, під час інтерв'ю для видання «Catholic Outlook», кардинал Тонга і Ніуе, Соан Патіта Паіні Мафі, який є одним з «декоративних» кардиналів, призначених Папою Франциском, заявив про те, що приголомшливе зростання мормонського руху в Тонга повинне стати «сигналом до пробудження» для церкви.

В єпархії кардинала налічується менше 15 000 католиків, незважаючи на те, що в багатьох країнах аналогічну кількість прихожан можна виявити в рамках одного приходу. Після того? як молодший син короля, принц Ата, змінив методизм на рух мормонів в 2005 році, мормонський рух в Тонга досяг небувалих масштабів, та поглинув понад 60% від загальної чисельності населення.

Мафі вказує на спроможність методів, які використовують мормони, та вважає, що церкві є чому повчитися у них: «вони невпинно відвідують своїх прихожан, і проводять благодійні акції, допомагають людям та неблагополучним сім’ям».

Варто зазначити, що такі благодійні католицькі організації, як «Caritas International» або «Товариство святого Вікентія де Поля», допомагають неблагополучним сім'ям, і проводять заходи, спрямовані на збереження природи і навколишнього середовища, наприклад, висаджують дерева на береговій лінії.

Щоправда, подібні ініціативи католицької церкви мають вельми сумнівний релігійний і духовний вплив.

Зображення: Soane Patita Paini Mafi, #newsKavvvfcrlw