Język
Wyświetlenia
2,9 tys.
ŚW.FILOMENA 2

JEZUS: OD DZISIAJ ZACZNIE SIĘ ODLICZANIE ...

Przesłanie Naszego Pana Jezusa Chrystusa, dane uczniowi,
9 września 2018r. o godz. 20:15


___________________________________________________

www.facebook.com/…/2072648582767596

_________________________________________________________________________________________

TŁUMACZONE TRANSLATOREM

Kochana ludzkość, jesteście świadkami najbardziej strasznej chwili w historii kościoła, w na dwie strony w opozycji. Strona tych, którzy należą do królestwa ciemności, ciemności i strony tych, którzy należą do strony światła Ducha Świętego i wojowników, którzy walczą każdego dnia, aby pozostać stanowczy i wierny mojemu słowu.

Wkrótce cała ludzkość, drodzy synowie, będzie musiała zmierzyć się z wielkimi wydarzeniami, które odlecą w świat historii, w nowej historii, która będzie pisać, jak najbardziej, pościg za wszystko, co jest święte.

Konferencjach teraz kochana ludzkość, do i w mojego ciało ciała. To jest bardzo bolesne i powoduje wielkie żal mojego serca, ponieważ skarb prawdy został potrącana. I źle go wykorzystać, szukając dóbr osobistych, szukając postępu ludzkości. I to wszystko doprowadziło do serca mnie, że jestem prawdą i światłem.

Dlatego ten czas, który iniciarais teraz z 40 dni duchowej pustyni, zaczyna się dzisiaj. Są niezbędne dla Twojego duchowego rozwoju, aby nauczyć się doceniać święte rzeczy i tak być dorośniemy w teście, przez który musicie przejść, tak niezbędne dla Waszego ołtarze i oczyszczenia.

Na świecie będzie wielka nienawiść, wielkie podziały..

W moim kościele będą straszne starcia, które wkrótce spowodują wielki rozłam, który wyruszy do mojego kościoła w dwóch sektorach, na dwie strony, jak ja to powiedziałem.

Ci, którzy myślą, że są dobrzy, oskarżą innych, a Ci, którzy myślą, że są źli, podążą za złem, bo będą oszukani przez demona. Z tymi powiązaniami, które nie mogą się uwolnić, bo mi nie ufają, bo nie modlą się, bo nie wprowadzają w życie moich wiadomości, bo oni myślą, że te rzeczy się nie zdarzą, lub że brakuje dużo czasu, aby to się stało.

Ach... Ci głupcy, którzy wątpią w wiadomości. Bo nie słyszeli głosu, który asonado w czasie, przez moich aniołów i moich proroka?.

San Miguel tworzy grupę, wielką armię na świecie, aby walczyć z w siłami w, które zaatakowały mój kościół. I to jest ten rak, którego nie mogę wyciągnąć w tej chwili, bo to konieczne, aby w planie mojego ojca, wszystkie te rzeczy, aby określić, kim są prawdziwe dzieci światła i kim są prawdziwe dzieci roboty Z ciemności.

W ten sposób obie strony stawiają się w na bitwie. Twój wróg został dopuszczony do walki, ale wy się nie bójcie, bo dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek, nawet dusze tych, którzy czują się bardziej przygotowani i którzy zajmują się zarzutami, w hierarchii mojego kościoła będą zdezorientowani. Ponieważ nie słyszeli ducha prawdy, bo zamknęli swoje uszy na wiadomości i zakryli oczy, aby nie widzieć wydarzeń, które zostały opracowane na całym świecie.

.

Ameryka łacińska jest przejęta przez czarną plamę komunizmu. Dlatego będą cierpieć bardzo, bardzo wielu księży, którzy są wierni mojej doktryny i moje słowo.

Wkrótce w Rzymie, dokładnie w Watykanie, w będzie pusty. I to krzesło, z którego mój kościół został rządzona przez tak wiele wieków, zostanie przeniesiony do innego miejsca, ponieważ Włochy będą zawinięte w rewolucję, która zostanie spalona i całkowicie zniszczona. I nie będzie żadnych pozostałości w moim kościele, gdzie była siedziba, gdzie została ustanowiona Katedra Św. Piotra. Siedziba, którą petrus romanus powróci na koniec z wielką odwagą, i będzie ją bronił w pelerynie i mieczu. Dam Ci w santosa w duchu, pracy i dość mądrości, aby byli jego najbliższymi doradcami.

Kiedy w Ameryce Łacińskiej słyszy się krzyki wojenne, a rodziny zaczynają wychodzić na granice sąsiednich krajów. Więc zrozumcie, że to wszystko przyszło i wkrótce ogłosi się wielki rozłam i będzie publicznie znane, że zdrajcy, którzy są mój tron i zdrajców, którzy chcieli wyciągnąć mnie z mojego kościoła, będą mogli przez chwilę rządzić i rządzić. Ale przez bardzo krótki czas.

To teraz, kiedy Michał, Gabriel I Rafael, w, będą chronić dzieło mojego kościoła, co jest święte, co jest święte, co jest czyste.

Kiedy w są naukowieć, kiedy moje sagrarios są zamknięte, będziecie zmuszeni do wyjścia do jaskiń, gór, dolin i gór. Kiedy nie możecie nigdzie znaleźć prawdziwej uroczystości, w której się karmię, więc będziecie żyć duchowej pustyni.

Od teraz zaczyna się ten czas, w którym musisz trzymać rękę tarczy wiary, bo diabeł mój wróg, on jest jak lew ryczący, szukając kogo pożreć. I skończy się, by zaatakować wszystkie święte rzeczy i usunąć wszystko, co święte w moim kościele.

W tak strasznym pościgu, że wielu zostanie zabitych lub zaginionych.

Kiedy biskup staje się na, a w heretyka nie ma już dla mnie miejsca w moim królestwie. Więc kieruje całą grey w przepaść z ich kapłanów, którzy prowadzą społeczności, świątynie świątynie. Ale kiedy biskup utrzymuje prawdę, trzyma swoich kapłanów w prawdzie i mają wiernych na drodze prawdy. Ale niestety będą musieli uciec wielu księży w cieniu ciemności nocy ze względu na straszne prześladowania.

Z tych miejsc, z których powrócił w do panować. Głowa piekielnego smoka zostanie ponownie buta przez moją matkę, która jest królową i panią z pozostałej części.

Albo Wy, moi żołnierze, powstańcie z hańby, powstańcie na kolana i błagaj, aby nie wchodźcie się na pokuszenie, a Duch Święty was weźmie i będzie mógł dzielnie bronić cenne skarby wiary, że prawdziwa doktryna mojego kościoła im je dała. Przez wieki świętych, świętych pasterzy, w i lekarzy kościoła. Oddali swoje życie dla mnie, dla mojej Ewangelii i dla mojego kościoła. Się się, jak się pali świeczkę, jak kiedy płonie przed moją obecnością. Świeci tych, którzy żyli w niewiedzy.

A teraz nadszedł czas, że znowu jestem związany z szpagat i znowu jestem w do, aby być sądzony przez mężczyzn.
Ale proces mężczyzn nie może nic przeciwko mnie. Proces, który mój ojciec zrobi ze wszystkich mieszkańców ziemi w dniu oświecenia świadomości będzie okropny! A moja krew, którą -, zaryczy sprawiedliwość przed moim ojcem. I każdy, kto odmówił mi przed mężczyznami, ja też zaprzeczę w tej chwili przed moim ojcem.

Dlatego kochane dzieci, cała ludzkość i każdy, kto słuchał tych wiadomości, uzbrójcie wartości i nie płaczcie, bo wasze wyzwolenie jest blisko.

Wróg zdrajca nic nie może, podczas gdy wy mi żebyście. Zaufajcie mi w pełni, że nigdy ich nie opuszczę na duchowej pustyni. I dam wam moje słowo, i dam wam siłę mojego ducha, i dam wam księży świętych, jeśli ludzie mnie o to proszą, jeśli będę wierny, dam ci tych świętych księży.

A to moje miasto, które nie prosi o księży świętych, nie będzie ich miał, a to moje miasto, które nie szuka głosu proroków, nie będę rozmawiał z nimi przez ich uszy. Ale zabiorę was na inne ziemie, gdzie indziej i schowam je z oczu, w wielkiej ciszy, którą mój ojciec wkrótce będzie miał, we wszystkich regionach ziemi.

Więc wy się zastanawiacie.... o... rasy rasa, gdzie są prorocy, chcemy usłyszeć głos Boga, bo jesteśmy zdezorientowani i nie wiemy, co robić i dokąd iść.

Odpowie na wasze milczenie, bo moi prorocy na mój rozkaz już nie będą mówić. Ponieważ wszystko zostało powiedziane przez te wiadomości.

O tych księży, którzy zostali zakazane w ich parafii, są z tych biskupów, którzy nie muszą słuchać głosu mojego ducha przez proroków. Ponieważ tak jak ręce z są dla mnie, tak jak usta i język proroka są dla mnie jak coś świętego i błogosławiony.

To jest głos ostatnich czasów!

Uwaga ludzkości, ponieważ od tego dnia zdarzą się najbardziej straszne wydarzenia na całym świecie, a wy będziecie się codziennie z z wiadomościami, z wiadomościami, które was zaskoczy, i nie będzie już szans na odejście, bo ten, który bierze pług I to ziemię na mnie, nie może patrzeć wstecz, w jej przeszłe życie.

Ach... moje dzieci, które żyją w grzechu i nie mają ani odrobiny skruchy, nie wiedzą, że szczególny proces, który przychodzi przez oświecenie świadomości będzie dla was okropny. Nie znajdź tego dnia w grzechu, w nienawiści, w brudzie, w nieposłuszeństwo, w złu, w zanieczyszczenia, hańba, w smutku, w bólu.

Otwieram zupełnie inny obraz od tych, którzy mi ufają, i że nieustannie błagają moją pomoc i pomoc. Nie zostawię nikogo samego na tej duchowej pustyni, ani do zawartych, ani do proroków, ani do świeckich, ani do młodych, ani do rodzin. Bo to moja wierna reszta...
Ponieważ wiem, że walczyli razem z Michałem, Gabriel I Rafael w tej wielkiej duchowej bitwie, aby zdobyć dusze.

Od dzisiaj zaczyna się odliczanie....

Wkrótce będziecie się ukrywać w gęstej chmurze ignorancji, w mrocznej chmurze z, tych, którzy używają wielu powodów i, słowo wiary, za które mój santos i moi święci czynili cuda i cuda.

Obudź się o.. Ameryka łacińska o.. Cały kontynent amerykański, obudźcie się... narody europejskie, obudźcie kraje azjatyckie, kraje afrykańskie, obudź się, bo światło zbliża się już w środku ciemności... to miecz Św. Michał Archanioł, który podnosi swoją armię.

Dlatego poczujecie się na całym świecie, niektórzy, potrzebę wstawać z rana, aby modlić się i naprawić. To tam, gdzie mają większą moc i siłę modlitwy w godzinach porannych, w ciszy w ciemności nocy, gdzie wasze modlitwy są jak błyskawice i błyskawic, które niszczą zło i osiągnąć konwersję wielu grzeszników.

Zatrzymuje się siła zła i duchy zanieczyszczeń z, duchy z i wszystkie duchy z uciekają, słysząc silne modlitwy aniołów w godzinach porannych.

Kiedy ktoś nie może pogodzić się ze snem, to to, że ja go budzę, aby się do tej wielkiej armii z dusz orantes na całym świecie..

Ponieważ mój kościół jest w stanie zmierzyć się z testem podziału i największym rozłamu i ostatnim z całej historii od czasu, gdy ją wdrążałem.

ALE w tej chwili nadal jest w Duchu Świętego. Ale kiedy już nie będę jej wspierał mój Duch Święty, mój kościół zostanie skażony przez uczucie świata i doktryny heretyckich wprowadzone przez w i komunizm ateistą.

Wiem, że jesteście dzielnym wojownikami, wiem, że nie pozwolisz mi niechby mojego ciała, bo wiele sagrarios i wiele świątyń jest porzuconych i naukowieć.

Ufam Wam, moje dzieci. Z miłością mojego serca, błogosławię was moją krwią! Zachowajcie spokój, ja jestem Jezus, sędzia żywych i martwych. Sędzia i król wszystkich narodów... Shalom... języki... Shalom... Shalom.... Języki.

Zdrowaś Maryjo... bez grzechu.

Zdrowaś Maryjo... bez grzechu.

Zdrowaś Maryjo.... bez grzechu.

za: sagradoscorazones.wixsite.com/apostolado/2018-marzo

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

ZBLIŻA SIĘ WIELKI DZIEŃ OŚWIECENIA SUMIENIA !!!
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w Wiadomość od Naszego Pana Jezusa Chrystusa, w mieście Panama, 6 października 2018r. o godzinie 12:….