Clicks29
uk.news

Священика ВІДЛУЧИЛИ від церкви за проповідування істин

1 квітня 44-річний єпископ, Стівен Лопес з Ординаріату для колишніх англікан в США, відлучив від церкви о. Воуна Трека за "схизму".

Прихід Трека, розташований в передмісті Міннеаполіса, був закритий. Хронологія подій була опублікована на сайті FriendsOfFatherTreco.org.

Найсуворіша міра була прийнята через надихаючу гомілію, яка відбулася 25 листопада.

В ході короткої проповіді Трек розкритикував "дух" Другого Ватиканського Собору і понтифіків останнього часу. Він заявив, що Павло VI більше вірив у те, що ООН зможе повернути мир, ніж в те, що це зробить католицька церква.

Більш того, Трек заявив, що останні понтифіки активно загравали з іншими релігіями. До того ж, він згадав про знищення інституту священиків, релігійних орденів і повну відсутність нових слухачів і послушників.

12 грудня єпископ Лопес і його генеральний вікарій опитали Трека. Він підтвердив, що не ставить під сумнів легітимність Другого Ватиканського Собору і всіх понтифіків, включаючи Папу Франциска.

Більш того, він написав кілька заяв на адресу єпископа, в яких підтвердив свою прихильність католицькій церкві.

Проте, Трека звинуватили в "створенні схизми», не пояснивши йому, в чому саме це полягало.

У січні він був відсторонений від роботи в церкві. Пізніше відбулося відлучення, яке було виконано без відповідного канонічного процесу.

Зображення: Vaughn Treco, #newsUtrdiwcixm