Clicks890
ZBM

Wywiad z H. W. Rosethalem z 1976 r.

Opublikowany przez C. H. Weismana w 1992 r.
(Wybór „najsmakowitszych MYŚLI” p. Rosenthala z całości 13 stronicowego wywiadu)

Fot. www.azquotes.com : „Większość Żydów nie lubi tego mówić, ale naszym bogiem jest Lucyfer ... a my jesteśmy jego wybranym narodem ...”
- Harold Wallace Rosenthal -

Ta książeczka zawiera tekst rewelacyjnego i wręcz wstrząsającego wywiadu, jakiego udzielił Żyd imieniem Harold Rosenthal patriocie Walterowi White’owi Juniorowi. Pan Rosenthal, wpływowy Żyd znający sprawy żydowskie i zaangażowany w prace rządu w stolicy Waszyngtonie, wytłumaczył przyczyny najważniejszych problemów, jakim stawiamy czoło dzisiaj i żydowski w nich udział.

Rosenthal przedstawiając niektóre aspekty “wewnetrznego niewidzialnego świata żydowskiego”, pokazał metody i taktyki żydowskie, jakie oni używają dla niszczenia cywilizacji chrześcijańskiej i dla kontrolowania naszego życia i rządów.

Rezultatem jest ”Ukryta Tyrania“ w stosunku do nas, podobna do tej, jaką przeciwko Świętym prowadził system Czerwonej Bestii określany jako “Tajemnice Babilonu”.

Ale jak mogła tak mała liczba Żydów zniewolić tak wielu ludzi i zyskać tak przygniatającą przewagę nad ich rządem, a zwłaszcza, że (Mieszkańcy) nie byli tego świadkami? Odpowiedź na to pytanie można znaleźć w słowach Jezusa Chrystusa o niesprawiedliwym słudze, który reprezentuje Żydów. Oni są zdolni do zdobycia przewagi w świecie pomimo bezbożnego postępowania, dzięki swojej chytrości i bystrości. Jak Chrystus powiedział: ”Bo synowie tego świata roztropniejsi są w stosunkach z ludźmi podobnymi sobie niż synowie światłości”(Łk 16;8).
Innymi słowy, Żydzi ze swoim światowym umysłem są mądrzejsi niż chrześcijański lud boży. Gdy czyta się słowa Rosenthala, realność tego stwierdzenia ujawnia się. Ten problem jest tak ważny dla nas, aby to przezwyciężyć zgodnie ze wskazaniami Chrystusa ”bądźcie mądrzy jak węże“(Mat 10;16). Ameryka i cały świat jest uwikłany w problemy polityczne, ekonomiczne, moralne i socjalne, które muszą rozwiązać Chrześcijanie. Jak powiedział Edmund Burke: „ Jedyną konieczną rzeczą, aby diabeł zatriumfował jest, aby dobrzy ludzie nic nie robili”. Jednak zanim my będziemy mogli właściwie działać, musimy mieć właściwe (nie tylko powierzchowne) zrozumienie problemu. Ta książeczka powinna ułatwić czytelnikowi działanie. (…) W wysoce poufnym wywiadzie z żydowskim asystentem wpływowego senatora żydowskiego, ten pierwszy powiedział: to jest wspaniałe, że naród amerykański nie wygnał wszystkich Żydów ze swego kraju. Żyd – pan Harold Wallace Rosenthal powiedział to po zaznaczeniu, że Żydzi dominują we wszystkich istotnych narodowych programach. Powiedział: my Żydzi stale jesteśmy zachwyceni łatwowiernością, z jaką chrześcijańscy Amerykanie wpadli w nasze ręce. Podczas gdy Amerykanie czekają aż bedą mogli pogrzebać Chruszczowa, my nauczyliśmy ich poddawać się każdemu naszemu żądaniu.

Zapytany – jak naród mógł zostać usidłany bez świadomości tego co się dzieje, Rosenthal przypisał to zwycięstwo całkowitemu zawładnięciu mediów. Chwalił się tym, że Żydzi mają całkowita kontrolę nad wszystkimi nowościami w prasie. Jakakolwiek gazeta, która by odrzuciła przyjmowanie kontrolowanych nowości, byłaby rzucona na kolana przez wstrzymanie reklam. Jeśliby to nie pomogło, Żydzi wstrzymaliby dostarczanie drukarek i atramentu. To jest bardzo prosta sprawa stwierdził. Zapytany o ludzi na najwyższych politycznych stanowiskach, odpowiedział, że w ciągu ostatnich trzech dekad żaden z nich nie doszedł do władzy bez aprobaty żydowskiej. Od 1932 roku Amerykanie nie mieli wyboru co do prezydenta. Roosevelt był naszym prezydentem i każdy po nim. W dyskusji co do Georg’a Wallace’a, pan Rosenthal uśmiechnął się i zwrócił uwagę, abyśmy spojrzeli, gdzie Wallace znajduje się obecnie. Gdy wspomniano politykę zagraniczną St. Zjed., poufałość wywiadu została zaniechana. Z pogardą i ironią drwił z amerykańskiej głupoty, że wpadli do morza dzięki całemu kompleksowi Kissingerowskiej polityki zagranicznej. To jest syjonistyczno-komunistyczna polityka od początku do końca. A mimo to obywatele sadzą, że żydowska polityka przyniesie dobrodziejstwa Ameryce. Zacytował „zagadkę” i Angolę jako przykłady żydowskiej dyplomacji. Łatwowierna natura Amerykanów wywołała u niego tylko odruch wzgardy.

Wywiad trwał dalej i poruszane były najróżniejsze aspekty.

– My Żydzi stwarzamy Amerykanom jedną kwestię sporną po drugiej. Potem podsycamy obie strony sporu, gdy panuje zamieszanie. Z oczyma wpatrzonymi w konflikt oni nie dostrzegają, kto jest za każdą stroną sceny.
My Żydzi bawimy się amerykańską publiką jak kot bawi się myszą.
(…) Żydowska myśl popycha każdą z etnicznych grup przeciw drugiej.
Pan Rosenthal powiedział chłodno „krew mas będzie płynęła, kiedy my czekamy na nasz dzień zwycięstwa”.

Po tej niesamowitej dyskusji, przez całe godziny pozostawało uczucie niedosytu. Czy jest możliwe, żeby jakaś inna grupa istot ludzkich była tak zdradziecka w swoim umyśle, tak zła w swoich intencjach ? Niemniej słowa słyszane i dowody pod ręką są realne. Czy jest możliwe, żeby naród amerykański pozostawał łagodny, gdy wytacza sie z niego żywą krew?

Wydaje się, że tak jest. Co to wszystko nam mówi? Po tym, co przeczytaliście plus długi wywiad, pan Harold Wallace Rosenthal, asystent administracyjny senatora Jakuba K. Javisa z Nowego Jorku, został zabity w sierpniu roku 1976, będąc w wieku 29 lat, w rzekomej próbie porwania samolotu izraelskiego w Stambule.

Wydaje się, że pan Rosenthal mógł się wypowiadać zbyt odważnie. Można tak sądzić, gdyż wprawdzie 4 osoby zostały zabite podczas próby porwania, a 30 było rannych, ale Rosenthal nie był zabity kulą jak inni. Z poufnego śledztwa, jakie ja, Walter White przeprowadzałem wynika,że Harold Rosenthal został bez wątpienia zamordowany w Stambule w czymś, co wyglądało na porwanie samolotu, a dokonane było przez jego współziomków. (…)

– Miliony dolarów wolnych od podatków są co roku wysyłane do Izraela i prawdziwi Amerykanin nie jest z tego zadowolony.
Pan Rosenthal powiedział: naiwni politycy z Waszyngtonu sa łatwowierni. Większość z nich to ludzie niezbyt bystrzy i potężni żydowscy lobbyści wpłynęli na te praktykę przed laty i nie ma teraz silnego, aby ją zatrzymać. Trochę tych pieniędzy nawet wraca do USA na propagandę syjonistyczną, duża część z tego przechodzi przez B’nai B’rith i przez Konferencję Żydowskich Organizacji oraz przez Żydowski Światowy Kongres. Żydowska Agencja jest ramieniem finansowym (rodzaj przedstawicielstwa) B’nai B’rith. Nie ma nic złego w przesyłaniu amerykańskich dolarów do Izraela bez podatków, tak długo jak my jesteśmy dość przebiegli, aby się ich pozbyć. (…) – Antysemityzm nie oznacza przeciwstawiania się Semitom. Nie ma czegoś takiego. To jest wyrażenie, które my Żydzi używamy skutecznie jako „obsmarowujące” słowo, używane po to, aby kogoś napiętnować jako fanatyka, jak Was chłopcy, każdego, który krytykuje Żydów. My używamy go przeciwko szerzycielom nienawiści.(…)

Czy historia dowodzi, że Żydzi ukrzyżowali Chrystusa? Na co on odpowiedział: – Ja sądzę, że zrobili to. Wydaje mi się, że 2000 lat temu Wasi ludzie zrobiliby to samo człowiekowi, który by ich Chrystus tak zmaltretował jak Żydów. – Pan mówi o Chrystusie jako o człowieku.- To jest wszystko kim był – człowiekiem, który chodził po ziemi jak każdy inny człowiek, a ten mit o Chrystusie, który powstał z martwych i powrócił na ziemię, aby odwiedzić swoich uczniów, to kupa bzdur.

Żydzi, którzy wygnali Arabów z Palestyny zrobili to, aby zaprzeczyć misji Chrystusa – stworzenia królestwa duchowego. Widzi Pan, zamiast przywódcy, który stworzyłby imperium dla Żydów, ludzie podobni do Pana dali Żydom pokojowego kaznodzieję zwanego Chrystusem, który zamiast prawa „oko za oko” powiedział – nadstaw mu drugi policzek. Brednie! My budujemy i w rzeczy samej zbudowaliśmy światowe imperium bez waszego udziału i waszego Mesjasza.(…) Wasz rodzaj (ludzi) próbuje usunąć Chrystusa z Bożego Narodzenia. Szkoda mi was…Na co on szybko odpowiedział: Nie wciskaj mi tego gówna! Ja nie życzę sobie Waszej litości! Nie potrzebuję jej! Zbyt wielu Żydów nie ma odwagi powiedzieć Wam, jak my żyjemy i planujemy, ale ja nie tchórzę przed nikim i przed niczym. Ja wiem gdzie idę. Myśmy spytali – dlaczego Żydzi tak często zmieniają nazwiska? – Żydzi są najinteligentniejszym narodem na świecie, więc jeśli jest dla nich korzystne zmienić nazwiska, czynią to. To jest wszystko na ten temat. Oni mieszają się z Waszym społeczeństwem, które jest zupełnie skorumpowane, więc gdy to jest korzystne dla Żydów, głupi goj nie zdaje sobie sprawy z tego, że ci Żydzi, którzy mają nie-żydowskie nazwiska, są Żydami.(…)

Tylko frajerzy i ignoranci, źle poinformowani degeneraci znajdują spokój w Waszym społeczeństwie i Wy, bastardzi, ukrywacie wasze grzechy ubierając się w owcze skóry. Wy jesteście hipokrytami a nie Żydzi, jak to piszecie i mówicie. Aby odpowiedzieć na pytanie o Rosję: są tam dwa rządy, jeden widzialny i drugi niewidzialny.W widzialnym są ludzie różnych narodowości, a w niewidzialnym sami Żydzi. Potężna sowiecka tajna policja otrzymuje rozkazy od niewidzialnego rządu. W Rosji jest 6 do 7 milionów komunistów, z tego 50% to Żydzi i 50% nie-żydzi, ale tym ostatnim nie dowierza się. Komuniści Żydzi są zjednoczeni i ufają sobie, podczas gdy inni szpiegują się wzajemnie. Mniej więcej co 5 do 6-u lat tajna Żydowska Rada zarządza czystkę w partii i wielu ludzi jest wtedy likwidowanych. – Gdy spytaliśmy dlaczego? – odpowiedział: – Ponieważ zaczynają zbyt dużo rozumieć co do tajnego rządu żydowskiego. Rosyjscy komuniści mają Tajny Zarząd składający się tylko z Żydów. Oni rządzą wszystkim, co należy do widzialnego rządu. To jest ta potężna organizacja, która była odpowiedzialna za tajne przeniesienie centrum komunizmu do Tel Avivu, skąd teraz przychodzą wszystkie instrukcje. (…)dlaczego komuniści niszczą klasę średnią lub ludzi wykształconych i ich rodziny gdy najeżdżają jakiś kraj, pan Rosenthal powiedział: To jest ustalona zasada, aby zniszczyć wszystkich członków poprzedniego rządu, ich rodziny krewnych, ale nigdy Żydów. Oni niszczą wszystkich członków, państwowej policji, oficerów wojska i ich rodziny, ale nigdy Żydów. Widzi Pan, my wiemy, że gdy rząd zaczyna szukać komunistów wewnątrz swych granic, oni w rzeczywistości chcą znaleźć Żydów na tym terenie. Nie jesteśmy głupcami! Niewidzialni władcy w krajach komunistycznych mają światową kontrolę nad propagandą i rządami w wolnych krajach. Kontrolujemy wszystkie media włączając w to gazety, kolorowe periodyki, radio i telewizję. Nawet Waszą muzykę! Cenzurujemy piosenki, przedkładane do publikacji na długo, zanim są publikowane. Niezadługo będziemy mieli całkowitą kontrolę nad waszym myśleniem.(…)
My jesteśmy agresorami! Ponieważ Wy ukradliście mądre wierzenia religijne z naszego Talmudu. (…)
Czarni pomagają służyć „naszym” celom. Dyskutowaliśmy inwazję Czarnych na miasta, wieś i państwo, promowanie ich w telewizji, także, jak śmieszne jest dla Czarnych, gdy nawracani są na Żydów, jak np. Sammy Davies. – To nie ma znaczenia. My wiemy, że Czarny nie może być Żydem i że Sammy Davies jest nadal czarny. To jest jego korzyść, że został nawrócony. W rzeczywistości on nadal jest Murzynem a nie Żydem. – Powiedziałem mu o swoich głębokich studiach nad Żydami i że mało jest ludzi, którzy wykonali więcej badań nad żydostwem niż ja – o moich nieprzyjemnych odkryciach, m.in., że nie ma moralności wśród Żydów. Odpowiedział: – Pieniądze są ważniejsze niż moralność. Możemy dokonać wszystkiego za pomocą pieniędzy. Nasz naród dowodzi tego w Izraelu, gdzie ich siła przeciwko atakowi jest ich stałym stanem gotowości do wojny. Izrael może teraz zwyciężyć w każdym starciu. Intelektualne elementy są w stanie zamienić ten mały kraj Śrdk. Wschodu w cudowna krainę. Może nawet stać się bazą dla głównej kwatery Rządu Światowego. Dyskutowaliśmy tragedię Watergate i korupcję na wszystkich szczeblach rządowych i sugerowaliśmy, żeby reprezentanci rządu byli bardziej otwarci i uczciwi w ich działaniach. Pan R. powiedział: – A cóż dobrego by z tego wynikło? Co u diabła publika wie o rządzeniu? Ogromna większość to osły! – Czy możemy te Pana słowa zacytować? – Nie dbam o to, co Wy robicie, jak powiedziałem, niewielu miałoby odwagę powiedzieć. My wszyscy rozumielibyśmy się lepiej między sobą, Żydzi i nie-żydzi, jeśli rozmawialibyśmy bardziej otwarcie. Wasz naród nie ma odwagi. My ustalamy Wasze myślenie, my nawet wpajamy w Was kompleks winy tak, że boicie się krytykować Żydów otwarcie. (…)My Żydzi nigdy nie posiadaliśmy żadnej instytucji religijnej, która by rozwinęła się z naszej własnej świadomości, ponieważ nam brak idealizmu. Tak więc wiara w życie poza tą ziemską egzystencją jest nam obca. Istotnie, Talmud nie przedstawia zasad, przy pomocy których osoba mogłaby się przygotować na życie przyszłe, a jedynie dostarcza reguł do dostatniego życia tu na tym świecie. To jest zestaw instrukcji, aby utrzymać rasę żydowską i regulujące stosunki między nami a gojami. Nasze naucza-nie nie zajmuje się Þproblemami moralnymi, ale tym, jak coś zdobyć.(…) My Żydzi nigdy nie posiadaliśmy żadnej instytucji religijnej, która by rozwinęła się z naszej własnej świadomości, ponieważ nam brak idealizmu. Tak więc wiara w życie poza tą ziemską egzystencją jest nam obca. Istotnie, Talmud nie przedstawia zasad, przy pomocy których osoba mogłaby się przygotować na życie przyszłe, a jedynie dostarcza reguł do dostatniego życia tu na tym świecie. To jest zestaw instrukcji, aby utrzymać rasę żydowską i regulujące stosunki między nami a gojami. Nasze nauczanie nie zajmuje się problemami moralnymi, ale tym, jak coś zdobyć.(…) Żydzi wymyślili pięć głównych kłamstw, które służą, aby ukryć ich naturę oraz zachować stan i moc.

Oto one:
1. Że Żydzi są Izraelitami i stąd, są narodem wybranym przez Boga.
2. Że Jezus Chrystus był Żydem.
3. Że 6 mln Żydów zostało zamordowanych w czasie holokaustu w II Woj.Światowej.
4. Że wszystkie rasy są równe i wszyscy są braćmi.
5. Że Żydzi są tylko inną grupą religijną.


My musimy ukrywać nasz specjalny charakter i sposób życia, abyśmy mogli nadal żyć w sposób pasożytniczy między innymi narodami. Nasz sukces w tej materii jest tak wielki, że wielu sądzi iż Żydzi między nimi są autentycznymi Francuzami, Anglikami lub Włochami czy tez Niemcami, którymi zdarzyło się należeć do wyznania religijnego innego niż przeważające w ich kraju. Zwłaszcza w kołach zbliżonych do rządu, gdzie urzędnicy mają tylko minimum historycznego zmysłu, my jesteśmy w stanie narzucać nasze kłamstwa stosunkowo łatwo. Tak więc nie ma nawet najmniejszego podejrzenia, że my Żydzi tworzymy odrębny naród, a sądzi się, że jesteśmy tylko wyznawcami innego wyznania. Mimo to jeden rzut oka na prasę, którą my kontrolujemy, powinien dostarczyć wystarczające świadectwo, że jest zupełnie inaczej nawet dla tych, którzy posiadają najniższy stopień inteligencji.

(…)Spytany o to, w jaki sposób zdobyli swoją moc na świecie, p.R. powiedział: – Nasza moc wyrosła z manipulacji narodowym systemem monetarnym. My byliśmy autorami powiedzenia „Pieniądz to siła”. Jak było ujawnione w naszym głównym planie, najistotniejsze dla nas było założenie prywatnego banku narodowego. Federalny System Rezerw wspaniale nam pasował, gdyż był on naszą własnością, ale jego nazwa mówi, że jest państwową instytucją.(…) Przed 1968 r. łatwowierni goje mogli zanieść banknot 1-no dolarowy Federalnej Rezerwy do jakiegokolwiek banku w Ameryce i wymienić go na dolar, który wg. prawa zawierał 412 i pół grana90%-go srebra(gran=0,0648g.), natomiast w 1933 r. można buło wymienić taki sam banknot na monetę zawierającą 25 i 4/5 grama 90%-go złota. Wszystko co robimy, jest dać gojom więcej niewymienialnych banknotów lub lepiej – miedzianych krążków. Ale nigdy nie oddajemy im ich złota i srebra. Tylko więcej papieru. My Żydzi cieszyliśmy się powodzeniem dzięki papierowej machlojce. To jest nasza metoda, poprzez którą my bierzemy pieniądze i dajemy w zamian papier. – Czy może na Pan dać jakiś przykład na to, o co pytaliśmy?– Jest wiele przykładów, ale ale niektóre łatwo dostrzegalne to: rynek obligacji; wszelkie formy ubezpieczeń i system częściowych rezerw praktykowany przez korporacje Rezerw Federalnych;żeby nie wspomnieć o miliardach w złocie i srebrze, które zyskaliśmy na wymianie na papierowe banknoty idiotycznie nazywane pieniędzmi. Potęga pieniądza jest istotna dla przeprowadzenia naszego głównego planu podboju świata poprzez propagandę. (…) Na pytanie, jak oni zamierzają to zrobić, odpowiedział: – Po pierwsze, przez kontrolowanie systemu bankowego, jesteś-my zdolni kontrolować kapitał korporacyjny. Następnie, dzięki temu zdobyliśmy całkowity monopol w przemyśle filmowym, w sieci radiowej w rozwijającej sie ostatnio telewizji. Przemysł wydawniczy, gazety, periodyki i techniczne periodyki już wpadły w nasze ręce. Najlepsza gratka przyszła później, gdy opanowaliśmy publikacje wszystkich materiałów szkolnych,. W ten sposób możemy kształtować opinię publiczną tak, aby odpowiadała naszym interesom. Ludzie są tylko głupimi świnkami, które kwiczą i piszczą piosenki, które my im poddajemy, czy są prawdziwe czy kłamliwe. (…) Zapytany, czy Żydzi odczuwają jakieś zagrożenie ze strony „milczącej większości”, roześmiał się na tę myśl mówiąc: – Nie ma czegoś takiego jak milcząca większość, ponieważ MY kontrolujemy ich krzyk. Jedyna co istnieje, to jest nie myśląca większość i oni pozostaną niemyślący tak długo, aż do momentu, gdy wymkną się spod rygorystycznej naszej służby, to jest od narkotyku naszego przemysłu rozrywek. Przez kontrolowanie tego przemysłu staliśmy się nadzorcami, a naród (goje) niewolnikami. Kiedy ciśnienie codziennego znoju wzrasta do stanu eksplozywnego, my dostarczamy wentyl bezpieczeństwa w postaci chwilowej rozrywki. Telewizja i Film dostarczają koniecznej chwilowej rozrywki. Te programy są starannie dobrane tak, aby odwoływały się do emocji zmysłowych, a nigdy do logicznego myślenia. Dzięki temu ludzie są zaprogramowani zgodnie z naszym Dyktatem, a niezgodnie z rozumem. Oni nigdy nie są spokojni. Kontynuując swoją myśl o kontroli Żydów nad gojami, p.R. powiedział: – Wykastrowaliśmy społeczeństwo poprzez strach i zahukanie. Ich męskość egzystuje tylko w kombinacji z kobiecym zewnętrznym wyglądem. Będąc tak zneutralizowani stali się łagodni i łatwi do rządzenia. Jak u każdego trzebieńca w naturze, ich myśli nie krążą wokół przyszłości ( prosperity ) lecz są tylko zajęte obecnym znojem i następnym posiłkiem.
(…) Mieliśmy sukcesy w podzieleniu społeczeństwa przez skierowanie przeciwko sobie pracowników kontra właścicieli przedsiębiorstw. To było, być może naszym największym wyczynem, gdyż w rzeczywistości to jest coś jak trójkąt, choć tylko dwa punkty wydają się występować. W nowoczesnym przemyśle, w którym jest kapitał, którą to siłę my reprezentujemy, on jest na szczycie trójkąta. Własność przedsiębiorstw i praca są w podstawie tego trójkąta. One stale przeciwstawiają się sobie i ich uwaga nigdy nie jest skierowana na główną istotę ich problemu. Właściciele stale zmuszani są do windowania w górę cen, gdyż my stale zwiększamy koszt kapitału. Pracowni-cy muszą zwiększać płacę i właściciele muszą zwiększać ceny, co stwarza diabelski krąg. My nigdy nie jesteśmy obciążani za naszą rolę, która jest prawdziwą przyczyną inflacji. Konflikt między pracownikiem a właścicielem jest tak duzy, że żaden nie ma czasu obserwować co my robimy. Powodowany przez nas wzrost kosztów kapitału powoduje cykle inflacyjne.
My nie jesteśmy pracownikami ani właścicielami, a mimo to otrzymujemy zyski. Dzięki naszym manipulacjom z pieniędzmi, kapitał którym my obdzielamy przemysł, nic nas nie kosztuje. Przez nasz bank narodowy, Federalne Rezerwy, rozciągamy kredyt, który stworzyliśmy z niego, na wszystkie lokalne banki, które są bankami członkowskimi. A one z kolei rozciągają kredyt na przemysł. W ten sposób stworzyliśmy więcej niż Bóg, gdyż całe nasze dobra powstały z niczego. Pan wydaje się zszokowany! Niech Pan nie będzie! To jest prawda, my obecnie więcej robimy niż Bog. Za pomocą tego niby kapitału, czynimy naszymi dłużnikami zarówno przemysł, jak i posiadaczy i pracowników. Ten dług tylko wzrasta i nigdy nie jest likwidowany. Dzięki temu stałemu wzrostowi jesteśmy zdolni przeciwstawić właścicieli …pracownikom, tak że oni nigdy się nie zjednoczą i nie zaatakują nas i nie zapoczątkują wolnej od długów przemysłowej utopii. My jesteśmy koniecznym elementem, ponieważ nic nie wydajemy. Własność może stworzyć swój własny kapitał – zyski. Ich przedsiębiorstwa mogą rosnąć i ich zyski też. Pracownicy mogą prosperować również, podczas gdy ceny produktów mogą zapewnić stałe powodzenie przemysłu, pracy i właścicieli. My Żydzi chlubimy się tym, że głupi goje nigdy nigdy nie zdali sobie sprawy z tego, że MY jesteśmy PASOŻYTAMI, które konsumują coraz to większe porcje produkcji, podczas gdy producenci otrzymują coraz mniej.(…) Religia także musi być nauczana i w tej dziedzinie my też pracowaliśmy. Ponieważ zawiadujemy przemysłem podręczników i nowymi mediami, możemy mieć pozycję jako autorytety religijne. Wielu naszych rabinów jest profesorami w rzekomo chrześcijańskich teologicznych seminariach. Jesteśmy zdumieni głupotą chrześcijan, którzy przyjmuja nasze nauki i rozpowszechniają je jako swoje. Judaizm jest nie tylko nauczaniem w synagogach, lecz także doktryną każdego „Chrześcijańskiego Kościoła” w Ameryce. Dzięki naszej propagandzie Kościół stał się naszym najbardziej entuzjastycznym stronnikiem. To nam dało nawet specjalne miejsce w społeczeństwie. Oni wierzą w to kłamstwo, że my jesteśmy „narodem wybranym”, a oni sa gorszym ludem (gentiles). To zwodzone dzieci Kościoła bronią nas do takiego stopnia,że aż niszczą swoją własną kulturę. Żydzi nie muszą trzymać swoich palców na wszystkich guzikach, które powodują zniszczenie lub judaizację chrześcijańskiej cywilizacji, ponieważ w wielu przypadkach oni maja swoich prozelitów lub gojów-posłańców, aby to czynić. Ta prawda jest oczywista nawet dla tępaków., gdy przyjrzymy się historii i widzimy, że wszystkie wojny polegały na tym, że biali walczyli z białymi po to, abyśmy my utrzymywali nasze zwierzchnictwo. My kontrolowaliśmy Anglię w czasie Rewolucji, północ w czasie amerykańskiej wojny domowej, Anglię i Amerykę w czasie I i II Wojny Św.. Poprzez nasz wpływ na religię byliśmy w stanie włączyć nieświadomych tego białych chrześcijan w wojny między sobą, które zawsze powodowały ubożenie obu stron, podczas gdy myśmy zbierali finansowe i polityczne korzyści. Zawsze gdy prawda wychodzi na wierzch, co odsłania nas, my zawsze przychodzimy do siebie i skupiamy nasze siły – o nieświadomi chrześcijanie! Oni atakują krzyżowców (uczestników wypraw krzyżowych) nawet gdy ci są członkami ich rodzin. Poprzez religię zdobyliśmy całkowitą kontrolę nad społeczeństwem, rządem i ekonomią. Żadne prawo nigdy nie zostało uchwalone, jeśli jego zalety nie były wcześniej wykazane z kazalnic. Jako przykład można przytoczyć równość rasową, co doprowadziło do integracji i w końcowym efekcie do skundlenia ludności. Łatwowierny kler jednym tchem instruował parafian, że my jesteśmy narodem specjalnym, wybranym, a drugim tchem głosił, że wszystkie rasy są takie same. Ich niekonsekwencja nigdy nie zoastała odkryta. Tak więc my Żydzi cieszymy się specjalna rolą w społeczeństwie, podczas gdy wszystkie inne rasy są zredukowane do równości. To dlatego właśnie przyczyny my popieramy równość, bujdę przez którą cała reszta (poza Żydami) jest zredukowana do niższego poziomu. Byliście uczeni, że nasze bieżące ekonomiczne praktyki pochodzą z dobrej woli, a więc są zgodne z religią chrześcijańską. Te papugi z kazalnic wysławiają naszą dobroć, że pożyczamy im pieniądze na budowę ich świątyń, nigdy nie zdając sobie sprawy z tego, że ich święta księga potępia wszystkie lichwy! Oni są gotowi płacić wygórowane procenty. Pod względem politycznym głoszą błogosławieństwa dla demokracji, a nigdy nie rozumieją, że przez demokrację myśmy opanowali ich naród! Ich księga (zwróćcie uwagę, że p.R. zawsze mówi o Biblii jako o „ich księdze” – księdze białych ludzi, nigdy jako o naszej księdze, czyli żydowskiej księdze) także uczy dobrowolnej despotycznej formy rządów zgodnie z prawem tej księgi, podczas gdy demokracja jest regułą motłochu, który my kontrolujemy poprzez ich Kościoły i media oraz instytucje ekonomiczne. Ich religia jest tylko innym kanałem, przez który możemy kierować siłę naszej propagandy. Głupotę tych religijnych marionetek przewyższa tylko ich tchórzliwość, ponieważ z łatwością można nimi kierować. (…)Podczas gdy Wy będziecie żyć i umierać dla dobra wspólnoty, my będziemy żyć i umierać tylko indywidualnie dla siebie. Idea samopoświęcenia jest obrzydliwa dla Żydów. Jest obrzydliwa dla mnie. Żadna przyczyna nie jest warta losu śmierci, skoro śmierć jest końcem.(…) My nigdy nie dajemy, tylko bierzemy. My nigdy nie pracujemy, tylko cieszymy się z owoców pracy innych. My nie tworzymy lecz zabieramy. My nie jesteśmy producentami lecz PASOŻYTAMI. My możemy fizycznie żyć w danym społeczeństwie, ale duchowo zawsze pozostawać osobno.(…) My bierzemy Waszą produkcję za marny grosz i przekształcamy ją w fortuny.(…) Obecnie robimy plany szybkiej ucieczki. Wiemy, że gdy zaczyna się świt, nic nie zdoła powstrzymać rodzącego się dnia. Wszystkie wysiłki z naszej strony wzmocnią tylko światło i skierują oczy w jego kierunku. My obawiamy się, że światło nadchodzi w ruchach w poprzek tego kraju, zwłaszcza powodowany przez Was,. Zadziwia nas, jak Wy byliście skuteczni w kontaktowaniu sie z ludźmi, kiedy my zamknęliśmy wszystkie drogi komunikacji. (…)Biada nam, jeśli oni kiedykolwiek dojrzą próżność tych wysiłków, odłożą pióro i wezmą się za miecz. Historia potwierdza fakt, że pasja powstańczej mniejszości, nieistotne jak mała to jest grupa, wytwarza dość siły, aby wywrócić największe mocarstwo. Ruchy, które kierują losem, to nie są te, które polegają na nieaktywnej większości, ale dokonują się poprzez siłę aktywnej mniejszości. Siłą jest wola, a nie liczba ( Bardzo to przypomina „wolę” niejakiego Adolfa Hitlera – H.P.), ponieważ silna wola zawsze rządziła masami.
A więc my jesteśmy bezpieczni tak długo, jak nasza wola jest silniejsza, albo jak wola narodu (białego) jest skierowana na manowce, rozproszona i bez przywództwa.
MY nigdy nie będziemy zwaleni z tronu słowami, tylko siłą!. (…)
My jesteśmy narodem wybranym przez Boga… Większość Żydów nie lubi tego mówić, ale naszym Bogiem jest LUCYFER, więc ja nie kłamałem – i my jesteśmy jego wybranymi dziećmi. Lucyfer jest bardzo aktywny.

Część druga:

Ukryta Tyrania

Pan Rosenthal oświadczył publicznie, że Żydzi będą kompletnie panować na całym świecie i że oni kontrolują wszystkie aspekty życia politycznego w Ameryce i wszystkie aspekty porozumiewania się przez media (podkreślenie pana Rosenthala).


Wreszcie pan Rosenthal i ja spotkaliśmy się i odbył się prywatny wywiad z nim, w czasie którego rozmowa była nagrywana na taśmie za jego wiedzą i zgodą. W czasie długiego wywiadu pan Rosenthal stał się niecierpliwy, szorstki i wulgarny (wszystko to znalazło się na taśmie) i on żądał reszty zapłaty zanim ja skończyłem moje pytania.

Ponieważ cały wywiad był tak długi, my opublikowaliśmy w 1977r. tylko pierwszą część pod takim samym tytułem jak powyżej: „Ukryta tyrania”. Kopie tego artykułu były poszukiwane przez ludzi z całego świata. Obecnie my uwalniamy resztę nagranego wywiadu jako Część drugą. Chociaż nie zamierzam robić dygresji, ale pewien analityk powiedział mi, że pierwsza część manuskryptu „Ukrytej Tyranii” trafiła do 7 milionów czytelników. Gdy ta końcowa, druga część zaczyna cyrkulować, jej rozchodzenie się wydaje się nawet większe. To zależy też od Ciebie czytelniku.

Zanim jakakolwiek umowa została zawarta między nami, ustaliłem z panem Rosenthalem, że on odpowie na nieograniczoną liczbę pytań całkowicie uczciwie i jak tylko będzie mógł najlepiej. To właśnie dzięki temu uzgodnieniu ja oskarżyłem pana Rosenthala , że nie odpowiada mi uczciwie w czasie końcowej fazy wywiadu na następujące pytanie: Czy Pan wie kiedy i dlaczego zaczęła się historia dotycząca Żydów jako narodu wybranego? To jest między innymi wtedy, kiedy on powiedział: ” Większość Żydów nie lubi wspominać tego, ale naszym bogiem jest Lucyfer – więc nie kłamałem – i my jesteśmy jego wybranym narodem. Lucyfer jest bardzo żywy. Jak to poszło do prasy, my stale szukamy państwowego urzędu, aby badał twierdzenie pana Rosenthala. Mój słownik określa takie twierdzenie jako „zdradę stanu”.

My teraz podsumowujemy dysputę, w czasie której dyktafon był wyłączony. Kiedy pojawia się literka „W” to są moje słowa a kiedy „R” to są komentarze pana Rosenthala.

W– Panie Rosenthal, jak Pan przewiduje, co społeczeństwo Świata zrobi Wam Żydom, kiedy cała ta historia zostanie opublikowana w całości, kiedy prawda rzeczywiście wyjdzie na jaw?
R – Ja myślę, że myśmy skończyli już ten wywiad.
W – Ja jestem zainteresowany, wydaje mi się, że ta kwestia wymaga Pana odpowiedzi.
R – My wszyscy będziemy skończeni, Pnie White a Pan mnie teraz znów zaczyna pompować. Ja już dałem Panu „tablice z kamienia” i jeszcze Pan chce
więcej.
R – Tak czy owak, czy Wyście jeszcze nie zrozumieli – Wy Chrześcijanie!!!
W – Teraz Pan mnie gani, ponieważ jestem chrześcijaninem. Myślałem, że próbujemy opierać się na podstawie jakby interesu (business-like basis).
R – (niezrozumiałe wykrzykniki pana Rosenthala)
W – Cokolwiek to jest lub znaczy, Pan używa słów, których ja nigdy przedtem nie słyszałem. Czy Pan (teraz) mówi po angielsku?
W – Czy Pan może to przeliterować?
R – (Rosenthal literuje M I S CH N A H i krótko komentuje, że jest to słowo z podstaw Talmudu. I dalej kontynuuje: Nie zatrzymujmy się nad tym bo nigdzie nie zajdziemy – poza tym my zakończyliśmy sprawę i to kończy naszą umowę.
W – Czy boi się Pan odpowiedzieć na pytanie, które zadałem?
R – Co u diabła Pan o mnie myśli? – Ja się nie boję odpowiedzieć na żadne pytanie, ale już dałem Panu dość informacji na całą książkę.
W – Czy ja nie zapłaciłem Panu według naszej umowy?
R – Ech! – oczywiście – ale znów Pan chce więcej. W porządku, chce Pan mojej opinii na temat co ludzie na świecie pomyślą, gdy ta historia będzie napisana.
W– Dobrze, ja nie postawiłem pytania dokładnie tak, ale proszę kontynuować.
R – Ja nie przysięgnę się co ludzie będą myśleć. Nie mniej kiedykolwiek to się stanie Pan i ja będziemy martwi. Po prostu nie żywi. Czy to Pana satysfakcjonuje?
W – Są jeszcze dwa lub trzy pytania w moich notatkach i jedno z nich jest bardzo ważne.
R – Jakie to pytanie?
W – Że 6 milionów Żydów rzekomo było spalonych (skremowanych) lub zamordowanych przez nazistów
R – Co na ten temat?
W – Czy Pan wie kto, albo jaka żydowska organizacja stworzyła to wielkie kłamstwo?
R – Nie, nie wiem nic na temat jego autentyczności. Nie myślę wszakże żeby to było ważne.
W– Panie Rosenthal, pan wie lepiej, co Pan myśli o młodej generacji, która wzrasta wierząc w to wielkie kłamstwo? I Pan myśli, że to nie jest ważne!!
R – To jest następstwo wojny i my wszyscy wiemy, że Hitler nienawidził Żydów, więc ktoś, kiedyś pomyślał, że przesadzi z tą liczbą. My wiemy, że wielu, wielu Żydów było zabitych przez nazistów.
W – Jestem pewien, że Pan wie, iż kiedy II wojna światowa wybuchła, w całych Niemczech było mniej niż ćwierć miliona Żydów. Wiele tysięcy Żydów już opuściło (wtedy) Niemcy. (Przypisek tłumacza: Pan White nie bierze pod uwagę, że w Polsce przedwojennej było 3.5 miliona Żydów i bardzo dużo ich było (kilka milionów) w sąsiednich państwach, Europy Środkowo-Wschodniej i na Białorusi i Ukrainie i ci Żydzi zostali w ogromnym procencie wymordowani. W Warszawie było ich pół miliona a kto wrócił? W Izraelu też ich nie ma, prócz nie wielu niedobitków. Liczba 6 milionów nie wydaje się bardzo przesadzona).
RWięc co? Jak poprzednio powiedziałem, naród żydowski jest najmądrzejszym narodem świata. Tak wiec ktoś wymyślił wielką liczbę i może ta liczba rosła aż do dzisiaj i mamy 6 milionów Żydów zabitych. My kontrolujemy media i to jest wielka różnica. W innym przypadku Wasi ludzie mogliby puszczać Wasze wielkie kłamstwa.
W – Pan przeczesał to troszkę. Coś tak ogromnego…
R – Przerwał mówiąc – Mój naród był uczony zważać (na słowa) naszych nauczycieli raczej niż na słowa waszych ludzi i na (wasze) prawa.
W – Pan żyje w Ameryce Panie Rosenthal i naszym obowiązkiem jest przestrzeganie praw naszego Kraju. Wasza religia uczy Was, że możecie składać przysięgę, taką jak wtedy gdy jesteście przyjmowani do urzędu związanego z polityką i jeśli przysięga Wam nie odpowiada możecie po cichu zaprzeczać faktowi że składaliście tę przysięgę. Ja mam teraz kopie żydowskiego dokumentu zwanego Kol Nidre i sprawdziłem jego autentyczność. (Dokument Kol Nidre (wszystkie śluby) znajduje się w księdze Talmudu Nedarim (Śluby) i jest odczytywany w synagogach każdego roku w Dniu Pokuty. To pozwala uznać za nie ważne i rozgrzeszone zapomniane i puste, bez efektu – wszystkie przyszłe zobowiązania, przysięgi i przyrzeczenia. To pozwala Żydom kłamać, oszukiwać i być przewrotnym.
R
– Nie wszyscy Żydzi praktykują te sprawy z przysięgami. Jestem tego pewien.
W – Nie mniej czy to praktykują czy nie, ale robią to z przyzwoleniem Rabina
R – W pewnym stopniu tak. Prawdopodobnie gdy to jest korzystne dla jakiejś osoby.
W – Czy to nie jest grzech?
R – Być może z Waszego punktu widzenia
. Powiedziałem Panu – Pan i ja jesteśmy różni. Jesteśmy odmiennymi ludźmi. Nasze wierzenia są całkowicie różne. My byliśmy chowani w ten sposób od stuleci tak, że dla nas nie jest żadnym grzechem składać przysięgę i łamać ją. To jest nasze nauczanie. (Ten punkt w różnicy charakterów był wyrażony przez wielu innych żydowskich pisarzy i mężów stanu i jest dobrze udokumentowany w historii i nauce. Nie mniej, co jest śmieszne, chrześcijanie nadal wierzą w żydowskie kłamstwo, że „wszyscy jesteśmy jednakowi lub równi”.
W – Prawdopodobnie zachowałem najważniejsze kwestie aż do teraz
R – Słuchaj White, jeśli będziesz nadal przedłużał, to mój czas to pieniądz. Zrobiliśmy umowę a Pan przedłuża ją poza granice rozsądku. Pan ma to wszystko na taśmach i proszę pamiętać, że uzgodniliśmy, że Pan może brać cokolwiek chce z tych nagrań i Pana notatek, ale pod żadnym warunkiem nie wolno Panu ich reprodukować. One powinny być zniszczone. Jeśli złamiesz tą umowę wytniemy Ci jaja.
W– Kto to „my”
R – Po prostu bądź mądry i będziesz wiedział. Pan nie chce mieć kłopotu i ja też. Niech Pan stosuje się do umowy i nic się nikomu nie stanie!! A teraz daj mi resztę pieniędzy Dobrze?
W – Zamierzam trzymać się naszej umowy co do litery i może Pan mieć moje słowo honoru, że te taśmy nie pójdą dalej i pozostaną w moim użyciu w przygotowaniu opowieści. Nie ma tu miejsca na niezrozumienie. My zgodziliśmy się na to i ja dotrzymam słowa. Za minutkę Pan otrzyma pieniądze.
R – Mam przyjaciół White i znam wielu ludzi i nie chcę, aby oni czytali rzeczy związane ze mną, których ja nie powiedziałem. Nie przeklinam tego co Pan lub ktokolwiek myśli, ale ja nie chcę drukowanych kłamstw – tylko pytania i odpowiedzi z tego wywiadu.
W
– My rozumiemy się doskonale co do tego Panie Rosenthal. A teraz jeszcze jedno pytanie:
R – Strzelaj. Ale pamiętaj, że potrzebuję wielkich pieniędzy.
W – Pan z pewnością wie z jakiegoś szkolenia, albo Pan ma jakieś osobiste odczucia co do tego Kiedy i dlaczego zaczęła się historia, że Żydzi są narodem wybranym Boga?
R – My JESTEŚMY wybranym narodem Boga.
W – czy Pan na prawdę w to wierzy?
R – Być może ja to wytłumaczę, ale może Jake da lepszą odpowiedź
W – Kto to jest Jake?
RJake Javits Pan wie mój współtowarzysz. To jest człowiek dla którego ja pracuję i on jest bardzo mądrym towarzyszem. Bardzo mądry. Jego odpowiedź może lepiej posłużyć Panu dla opowieści.
W – Ja chcę Pana odpowiedzi.
R – ……. Pan i ja mamy innego Boga
W – Czy to jest odpowiedź na pytanie, że Żydzi są wybranym narodem Boga?
R – Dla naszego Boga my jesteśmy wybrani. Jesteśmy tak uczeni od dzieciństwa.
W – To jest wymijająca odpowiedź. Pan wie co ja myślę, gdy stawiam takie pytanie i ja nie wierzę w pana odpowiedź i w Pana wytłumaczenie.
R – W porządku. Ja nie potępiam tego w co Wy wierzycie
WCzy Wy wierzycie, że Jezus Chrystus był Żydem?
R
– Do diabła! Czy my znowu wracamy do tego tematu? Już przez to przechodziliśmy.
W – To było zanim wyłączyliśmy dyktafon. Nie wydaje mi się, żeśmy zapisali Pana odpowiedź na to pytanie.
R – Dobrze, mogę odpowiedzieć za wszystkich Żydów. Ja myślę że Pan pyta co Żydzi na całym świecie myślą?
W – Tak
R – Jake mógłby odpowiedzieć lepiej niż ja
W – Proszę Pana a nie chcę żadnych odpowiedzi pana senatora Javitsa
R – White, Ja wiem czego Pan poszukuje. Ja wiedziałem od początku, ale to jest w porządku. Wy i my jesteśmy tak odmienni. Wy jesteście z innej gliny. Wy nie jesteście z naszego rodzaju. Nie jest tajemnicą, że my nie poważamy Was i Waszego rodzaju (Genesis 3:15)
W – Odnosi się Pan po prostu do naszego rodzaju jako do chrześcijan?
R – Nie do Was jako do nie-Żydów – wszyscy jesteście naszymi wrogami. Kiedy byłem małym chłopcem, po prostu dzieckiem, byliśmy uczeni bardzo mądrze. Wiele stuleci temu, kiedy Żydzi byli prześladowani prawie w każdym kraju i wypędzani z tak wielu krajów – niektóre rządy, nie mogę sobie przypomnieć czy to był rząd Francji czy Hiszpanii). W każdym razie ten rząd zażądał, że Żyd musi stać się chrześcijaninem albo będzie wypędzony z kraju.
W – Tak, ja przypominam sobie, że czytałem to wiele razy
R – Czy to była Francja czy Hiszpania?
W – Może oba te kraje, ale ja przypominam sobie żywo królową Izabelę hiszpańską – jak cierpliwa ona była w stosunku do Żydów – zawsze dając im dobrodziejstwo wyjaśnienia wątpliwości, dopóki nie przyszedł czas, że jej oczy otworzyły się całkowicie na podstępy Żydów. Ale proszę kontynuować.
R – Tak czy owak, Żydzi mieli w tym czasie bardzo mądrego przywódcę rabina, światowego przywódcę i jego rady były przyjmowane na całym świecie. On powiedział, że Żydzi muszą udawać, że są chrześcijanami i czekać na swój czas i czynić prawdziwe ofiary jeśli to konieczne. My zawsze byliśmy gotowi poświęcić parę tysięcy Żydów w zamian za światowe przywództwo. (Taki był plan Żydów, którzy wywołali II wojnę światową. Troche Żydów zostało poświęconych tak, żeby propaganda prześladowań mogła być kontynuowana). To jest mała cena i nie ma nic zdrożnego w tym. Byłem nauczany, że my Żydzi mamy być prawnikami, tak abyśmy mogli kontrolować i dławić sądy i nawet sędziów jeśli oni nie byliby Żydami. My powinniśmy stawać się doktorami i nauczycielami i liderami we wszystkich Kościołach – i ten cel był prawie całkowicie urzeczywistniony. Powiedziałem to poprzednio i powtórzę to teraz, że będziemy mieli kompletną, powtórzę kompletną kontrolę na całym świecie, możliwie jeszcze zanim ja umrę. Mamy wielkie sukcesy w trzymaniu nie-Żydów w zamieszaniu. My stwarzamy zamieszanie. (Słowo Babilon po hebrajsku znaczy Babel i oznacza zamieszanie. Żydzi są mistrzami w robieniu zamieszania, ponieważ są liderami systemu znanego jako „Tajemnica Babilonu”). Pan nie jest głupi Panie White. Pan wie, że Żydzi mają powodzenie dzięki swojej jedności. My umieramy jeden za drugiego jeśli potrzeba. My wspaniałomyślnie finansujemy swoich, więc jest zrozumiałe, że my rządzimy nie tylko w tym kraju. My kierujemy amerykańską polityka zagraniczną. Jesteśmy nadrzędnym rządem świata. Czy to wystarczy (Panu)?
W
– Niech Pan kontynuuje. To co Pan mówi jest dla mnie bardzo interesujące. Proszę mówić.
R – My jesteśmy najsilniejszą grupą ludzi na świecie! Czy Pan w to wierzy?
W – Pan mówi z takim przekonaniem, że ja…….
R (przerwał) – My możemy zniszczyć ekonomię każdego kraju bez ich świadomości co się dzieje, jeśli tego chcemy. Myślę, że to jest to co Pan chciał usłyszeć. (Większość Amerykanów jest całkowicie nieświadomych, że przez system Federalnych Rezerw ich pieniądze zostały skradzione i oszczędności roztrwonione).
W – Mam nadzieję, że Pan mówi mi prawdę, Panie Rosenthal.
R – Tak, to jest prawda. My jesteśmy sprytni – my jesteśmy potężni i we właściwym czasie spowodujemy, że Wasze żony, Wy nie-Żydzi, zostaną zmieszane z Czarnymi i za 50 lat Wy wszyscy będziecie zmieszani. Czarni lubią p….. wasze białe kobiety i my sprowokujemy to używając ich dla swoich korzyści.
W
– Ja pamiętam jak Pan mówił, że Czarni będą wykorzystani.
R – Tak, my wykorzystamy ich dla swoich korzyści. (To głównie w żydowskich statkach handlowych i dzięki żydowskim targowiskom Czarni dostali się do Ameryki)
W – I potem będziecie próbowali zniszczyć ich, gdy już ich wykorzystacie, jak przewiduję?
R – Jeśli to konieczne. Tak! Pan i ja wiemy, że oni są ludźmi niższego rodzaju, głupia rasa, ale mogą być użyteczni za pomocą pieniędzy. Znaczy wielkich pieniędzy. Czarni zrobią wszystko za pieniądze. Tak więc, gdy przyjdzie czas – i Pan być może dożyje, aby to widzieć – my będziemy mieć kompletną kontrolę a Wy głupi chrześcijanie czekacie na Waszego Chrystusa, oszusta, który ma wrócić by Was zbawić.
W
– Gorycz przemawia przez Pana
R – Wcale nie. Dlaczego miałbym być zgorzkniały? Jesteśmy na szczycie!!
W – I kiedy ta cała podła historia zostanie poznana, rezultatem będzie obudzone społeczeństwo – rozzłoszczone społeczeństwo, które zechce Was zniszczyć.
R – Jak? Pytam jak? Wy nie macie środków dotarcia do społeczeństwa. My je mamy wszystkie pod taką kontrolą, że nikt nie może dotrzeć do narodu bez naszej woli. (Kto miał kontrolę nad mediami masowymi w czasie 20 stulecia? – Przewodniczący ABC, panowie Leonard Goldenson, Prezydent CBS – James H. Rosenfield, Przewodniczący RCS Dawid Sarnoff, Szef egzekutywy NBC – Fred Silverman, Prezydent PBS – Lawrence Grossman, Przewodniczący Time – Artur Heiskell, Wydawca U.S. News and World Report – Marvin Stone, szef egzekutywy Dow Jones – Warren H. Phillips, Wydawca Newsweeka – Lester Bernstein, Prezydent TV Gide – Walter Annenberg, Prezydent New York Times – rodzina Sulzbergerów, producent programów TV – Norman Lear – oni I jeszcze wielu innych to wszystko Żydzi!!). My rządzimy tym!! Zaraziliśmy całkowicie Wasze Kościoły a teraz mamy pod kontrolą szkolnictwo w Stanach Zjednoczonych. To jest rzeczywistość, że mamy całkowitą kontrolę nad zorganizowanym chrześcijaństwem. Prawie wszędzie, całkowicie.
W – Znajduję tak wiele rzeczy odrażających w tym co Pan mówi i w sposobie w jakim Pan to mówi.
R – To jest to, co Pan chciał usłyszeć lub Pan nie zapłacił dość pieniędzy za ten wywiad.
W – Tak długo jak Pan jest prawdomówny w stosunku do mnie – ale Pan jeszcze nie odpowiedział na pytanie, które już dawno zadałem, czy Wy wierzycie, że Jezus Chrystus był Żydem?
R – Jak powiedziałem, Jake mógłby dać Panu naprawdę inteligentną odpowiedź. Ja wiem, że większość moich przyjaciół, dzieci i ludzie z którymi wzrastałem, w rzeczywistości wszyscy nasi przyjaciele, ja powiedziałbym wszyscy oni, nie wierzą, że Chrystus był Żydem. On był oszustem i miliony ludzi wszędzie na świecie teraz wierzą, że chrześcijaństwo zostało oparte na nieprawdzie i świadomie niepoprawnym tłumaczeniu naszej Biblii. Chrystus był oszustem. Nawet Narodowa Rada Kościołów zgadza się, że Wasz lud uznaje tłumaczenie księgi (=biblii), które nie jest poprawne. To jest oparte na kłamstwach. (Ten komentarz z trudem może być uznany jako pochodzący z prawdziwie chrześcijańskich źródeł, ponieważ Narodowa Rada Kościołów została zorganizowana przez Żydów i jej teologia pochodzi od nich).
W – Zgodzie z ostatnimi badaniami, Wasi przodkowie nie są izraelitami ale Mongołami i Azjatami ze Wschodniej Europy i Zachodniej Azji, więc Wasi przodkowie mieszkali tysiące mil od Ziemi Świętej. Oni nigdy nie widzieli Ziemi Świętej – co udowadnia, że Wasz naród nie był narodem wybranym przez Boga.
R
– Jak? A jakąż to czyni różnicę?
W – Nas uczono przez wiele lat wielkiego kłamstwa, że Żydzi są narodem wybranym przez Boga, to czyni różnicę, bardzo poważną różnicę.
R – Jaką poważną różnicę?
W – Czy to nie dowodzi, że większość dzisiejszych Żydów pochodzi od Chazarów. Wasi przodkowie nigdy nie deptali ziem, po których stąpał Chrystus, oni nigdy nie znali Jerozolimy i Palestyny, więc jak mogli…
R
(krzycząc) Jaką u diabla to czyni różnicę dzisiaj?
W – Tak wiele rzeczy, które Pan mówi jest odrażających dla mnie i Pana arogancki sposób chwalenia się, i że Pan wyraźnie był częścią tego gigantycznego …… potwornego spisku przeciwko ludzkości – i od czasu do czasu Pan próbuje omijać sprawy mówiąc ” jaką różnicę to czyni” . Tak dużo z tego co Pan powiedział poraża mnie w rzeczywistości, że brak mi słów ….
(Pan R. przerywa)
R – Ponieważ Pan jest nie-Żydem. Pan nie rozumie. Pan nigdy nie zrozumie! Dopóki nie będzie za późno i moją nadzieją jest, osobiście, że naród amerykański nie… (tu pan R. przerwał).
W – Tak dużo Pan już powiedział, że naród Panu nie uwierzy – oni nie uwierzą w ten wywiad (Pan R. przerywa)
R – Oto dlaczego mamy kontrole (nad Wami) dzisiaj. Oto jedna z przyczyn. Wasz naród nie wierzy, żeby było możliwe, aby jakiś naród czy rasa mógł dokonać tego co myśmy zrobili w ciągu kilku stuleci. Nie-Żydzi są głupcy. MY jesteśmy inteligentni. Ja zamierzam być ważną osobą w, i wokół Waszyngtonu i wkrótce zamierzam stać się wybitną osobistością w Ameryce. Zapewne usłyszy Pan i przeczyta o mnie w przyszłości. Jestem młody i miałem odwagę powiedzieć Panu więcej niż jakikolwiek inny Żyd kiedykolwiek śmiałby Panu powiedzieć, przynajmniej publicznie. Ja nadstawiłem moją szyję, White. Część z tego co powiedziałem jest częścią wewnętrznego, niewidzialnego świata żydostwa.
W
– Patrząc na Pana teraz, jak obserwuję Pana zmianę, widzę Pana jako podłego bastarda – wszystkich Was tak widzę (Pan R. przerywa).
R – Nikt mnie nie nazywa bastardem i odrzuć to!!
W – Wszyscy zasługujecie na pogardę i jesteście nikczemni i obrzydliwi.
R – Łupnę Twoją przeklętą przez Boga głowę, jeśli nazwiesz mnie bastardem.
W – Nie próbowałbym tego jeśli byłbym Panem. Ja także mam przyjaciół, wielu z nich chciało by mieć szansę dostać się do Pana, więc lepiej trzymajmy się formalnych zasad tak jak było postanowione na początku. (Wtedy Pan Rosenthal powiedział „Aj waj!” – amerykański rozmówca tego nie zrozumiał, ale każdy Polak zna te żydowskie słowa).
W – Wiele razy gdy coś się odnosiło do osoby będącej Żydem ja słyszałem jak mówiono „ja rozumiem, że on jest prezbiterianinem lub katolikiem”. Więc chciałem znać Pana opinię lub wytłumaczenie. Co Żydzi czują wobec innego Żyda, który przeszedł na inną wiarę? Czy ona lub on nie są już Żydami?
R – To może być wytłumaczone, najlepiej w taki sposób – Ja nie wiem kim byli Pana ojciec i matka, znaczy jakiej byli narodowości….
W – Mój ojciec był Brytyjczykiem – Anglikiem a mama była Niemką.
R – A więc, jeśliby Pan zdecydował studiować syjonizm czy Talmud i chciałby Pan nawrócić się i zaczął uczęszczać do synagogi, czy to by wymazałoby Pana angielskie czy niemieckie dziedzictwo?
W – Oczywiście, że nie – ale ja chciałem usłyszeć to od wykształconego Żyda – co Pan by powiedział – jest ona lub on nadal Żydem?
R – To jest głupie! (głupie pytanie). My jesteśmy kim jesteśmy. Nie ważne do czego się przyłączymy, czy też co adoptujemy, to nie zmienia tego kim jesteśmy. Ja jestem Żydem i nic nie może mnie zmienić choćbym zmienił religię. Taka głupota! (Ta koncepcja jest zweryfikowana w Pismach w postaci retorycznego pytania „Czy Etiopczyk może zmienić skórę albo leopard swoje centki? (Opuszczono trochę nieistotnego tekstu, dotyczącego przypowieści raczej nieznanej dla polskiego czytelnika)
W – Ale Żydzi lubują się w zwodniczym upodabnianiu.
R – My mamy talent do mieszania Waszych spraw.
W– Wy jesteście mistrzami zwodniczości i dzięki tym chytrym praktykom infiltrujecie rządy na całym świecie.
R – Czemu nie? My powinniśmy opanować banki, uniwersytety, Kościoły i rządy, jeśli nie-Żydzi nie są dość inteligentni aby je prowadzić. Ja nie mógłbym tak mówić kilka lat temu, ale teraz jest inaczej. Nie ma sposobu, aby unicestwić naszą strategię w dzisiejszym świecie, więc mogę mówić znacznie swobodniej. To co ja odkryłem może pomóc innym Żydom w wypowiedzeniu się, jeśli będą mieli dość odwagi. Nie jesteśmy małoduszną rasą.
W – Pan i Pana naród jesteście bardzo pewni siebie, nie prawdaż?
R – My możemy być poróżnieni w wielu sprawach, ale nic nigdy tak na prawdę nie podzieli nas.
W – kto to MY?
R – Mój naród, Żydzi jesteśmy jak jeden, kiedy jest wielka potrzeba. Żaden przypadek nigdy nie może nas podzielić. (poprzez wieki Żydzi nauczyli się, że nie mogą wierzyć innym narodom. Tak więc więzy rasowe są ich najważniejszymi więzami).
W – Ja słyszałem, że Żydzi walczą ze sobą przy pomocy trucizny!
R – Ah! To jest całkowicie inna sporawa. Oczywiście, my walczymy jeden z drugim, ale jak powiedziałem, gdy są sprawy na prawdę ważne my jesteśmy jak jeden człowiek. Naszą mocną stroną White jest podział pracy i dwulicowość. To jest niezawodna broń i my jesteśmy zręczni – prawdopodobnie jesteśmy perfekcjonistami w jej stosowaniu. Nie macie dość inteligencji, aby z nami współzawodniczyć.
W – ale my mamy kulturę, którą Wy Żydzi nigdy nie zrozumiecie i nam w niej nie dorównacie.
R – Żydzi mają życie rodzinne. Nasza kultura wymaga wysokiego standardu wykształcenia. Ustaliliśmy standardy, tak, że nasze dzieci osiągają wykształcenie wyższe niż rodzice. Nasz naród kontynuuje dramatyczny postęp w edukacji. Sukcesy naszych dzieci nie zależą w całości od szkół, ale od rodziny i my jesteśmy ogromnie dumni z tych osiągnięć. Wy nie możecie konkurować! Więcej niż 12.000 doktorów co roku opuszcza medyczne uczelnie w Stanach Zjednoczonych i prawie 10.000 z nich to są Żydzi. Pośród prawników procent Żydów jest jeszcze większy. Żydzi są tak ugruntowani tutaj w Stanach Zjednoczonych, że każdy rodzaj opozycji przeciwko naszej kontroli będzie tylko czasowy. Pan wie, my śmiejemy się z historii 6 milionów (Żydów wymordowanych w czasie wojny), tak samo jak z opowieści, że Chrystus był Żydem jak i z opowieści o „wybranym narodzie przez Boga”. To powinno pokazać narodowi, że my mamy solidarność jak nikt inny w świecie. Żydzi czują bliskość do innych Żydów, których oni nigdy nie widzieli lub może nawet nigdy o nich nie słyszeli (według powiedzonka „krew jest gęstsza niż woda”).
W – Panie Rosenthal, mam nadzieję, że Pan nie kłamał mnie w żadnym z tych wywiadów, ponieważ, gdyby Pan to zrobił wzięlibyśmy odwet na Panu. Rozumie Pan.
RTo co powiedziałem jest prawdą – Wszystko jest prawdą. Nie potrzebuję kłamać.
W – Stwierdziłem, że pasją Żydów jest chciwość, zysk i zniszczenie chrześcijaństwa. Czy sądzę prawidłowo?
R – Ja nie mogę mówić za wszystkich Żydów.
W – Ja mówię o znacznej większości Żydów. Czy mam słuszność?
R – Być może większość Żydów czuje w ten sposób, ale nie ma w tym niczego złego!!
W – Myślę, żeby Pan kontynuował ponieważ zgorzknienie jest w Panu i mówi Pan takie rzeczy, w które nawet Pan nie wierzy. Niektóre rzeczy, które Pan powiedział są prawie nie do uwierzenia.
R – Nie obchodzi mnie co Wy sobie myślicie. Dałem Panu uczciwe odpowiedzi i opinie. A teraz koniec pytań. I proszę nie zapomnieć o naszej umowie – jeśli dowiem się, że taśmy zostały użyte, inne niż to co ustaliliśmy, Pan odczuje surowe konsekwencje. Czy Pan zrozumiał?
W – Tak! Zrozumiałem. A teraz Panie Rosenthal tu jest reszta pieniędzy, które uzgodniliśmy jako zapłata za wywiad.

KONIEC WYWIADU

Drogi czytelniku – gdy już dyktafon został wyłączony Ja oskarżyłem Harolda Rosenthala o nie zastosowanie się do naszej umowy w odpowiedzi na pytanie jak Żydzi stali się narodem wybranym przez Boga. On odpowiedział:
„My jesteśmy narodem wybranym przez Boga… Większość Żydów nie lubi tego mówić, ale naszym Bogiem jest Lucyfer, więc ja nie kłamałem – i my jesteśmy jego wybranymi dziećmi. Lucyfer jest bardzo aktywny.”

Byłem oszołomiony! Nie miałem więcej komentarzy. Obserwowałem że ten arogancki, pyszny człowiek zmienia się czasem jak kameleon, który zmienia swój kolor. Wiele razy on okazywał nienawiść, tak, nawet jad. Koniec końców ja czułem się nie czysty przebywając koło niego. Ukryta tyrania została ujawniona.

Wiele z tego co H,W. Rosenthal powiedział, ujawniło rzeczywistość, którą my weterani znaliśmy od dawna, ale ta żydowska zdradzieckość jest bardziej szokująca, gdy otrzymujemy ją w jednym pakunku. Twierdzi się, że Harold Rosenthal został zabity ponieważ powiedział za dużo. Jest więc zrozumiałe, że jeśli to jest prawdziwe, jako że on wypowiedział takie szokujące stwierdzenia siedem lat temu, że my traktujemy to jako realność. Jako przykład cytujemy przerażającą eksploatację Murzynów i wszechobecność Murzynów dzisiaj (w Ameryce). Umniejszaliśmy znaczenie tego czym chełpił się pan Rosenthal, to jest kontrolą (żydowską) nad naszymi Kościołami. Było to niewiarygodne wówczas. Jednak teraz, w jesieni 1983 roku stało się to rzeczywistością, (na przykład) że Sąd Najwyższy usankcjonował akceptowane przez IRS państwowe Kościoły.

Gdy Rosenthal przedstawił to stwierdzenie dotyczące (żydowskiej) kontroli Kościoła, uważaliśmy, że to przesada, ale obecnie prześladowania Kościoła i księży tu w Ameryce przez państwo stało się dzisiaj Faktem. Jeśli Wam powiedzą, że szeryf i trzech deputowanych czekało w ciemności o północy, aby aresztować pastora, niejakigo Everetta Silevana w Omaha w Nebrsce ponieważ zamierzał odnowić dzienną edukacyjną pracę duszpasterską w Kościele Baptystów w Louisville – nie uwierzylibyście w to 6 lat temu. Dzisiaj jednak, to jest po prostu jeden z dziwacznych epizodów w jednej, z trudnych do uwierzenia, opowieści w amerykańskiej historii. Zorganizowane żydostwo jest zdecydowane i realizacja ‚Końcowego Ucisku Chrześcijaństwa’ poprzez opodatkowanie i regulacje (prawne) jest już dzisiaj FAKTEM. Nieprzyjaciel nie nadchodzi, nieprzyjaciel jest tu. Wojna została wydana chrześcijaństwu, Kościołom, wolności religijnej, prawdziwie amerykańskiemu sposobowi życia (American Way) i białej rasie. Czy inne wartości warte są, żeby o nie zabiegać, żyć dla nich, walczyć o nie, umierać dla nich? Jeśli tak, to proszę wstać, pokazać się, powiedzieć to i być słyszanym. Czas jest walczyć o wolność i my mamy (jeszcze) swobodę zrobić to. Chrześcijanie mają być solą ziemi i światłem świata. Sól i światło są symbolami władzy. Jest czas dla chrześcijan egzekwować bogobojną władzę – a jeśli za pomocą rządu naród jest spychany do zniszczenia, wówczas rebelia jest nie tylko prawem, ale obowiązkiem każdego członka tego narodu. Gorąca krew, która doprowadziła nas do Zgody jeszcze płynie w naszych żyłach! My potrzebujemy prawdziwych Amerykanów dla obrony Ameryki przeciwko żydowskiej tyranii i są miliony miłujących wolność, czerwono-krwistych Amerykanów, którzy tylko czekają na słowo. Sprzymierzmy się więc sami, razem, aby nie pozwolić tym obcym diabłom zrujnować nasz niegdyś wielki naród.

Gdy amerykański naród naprawdę odkryje i zda sobie sprawę co niewypowiedzianie zły Żyd popełnił, ich gniew nie będzie miał granic i rynsztoki będą pełne krwi.
C. H. Weisman

Fragment książki pt: „Dyktatura Nietykalnych” Henryka Pająka


Za: www.polskawalczaca.com/viewtopic.php
stopsyjonizmowi.wordpress.com/…/wywiad-z-h-w-ro…
stopsyjonizmowi.wordpress.com/…/wywiad-z-h-w-ro…