Język
Wyświetlenia
2,5 tys.
ŚW.FILOMENA 4

Na mapach GOOGLE żydowska Trzecia Świątynia już stoi na Wzgórzu Świątynnym na miejscu Kopuły na Skale !!!

Z CYKLU: Apokalipsa dokonuje się na naszych oczach ale mało kto to zauważa...

Jak wiadomo GOOGLE jest jedną z kluczowych struktur rządu światowego Nowego Porządku Świata, rządu Antychrysta. Tak więc na mapach GOOGLE, na miejscu meczetu al-Aksa, już stoi żydowska Trzecia Świątynia, w której ma być koronowany Antychryst.

Na razie ta świątynia, gontyna Szatana, zbudowana została przez pachołków Antychrysta w rzeczywistości wirtualnej ale, sądząc po wszystkich przesłankach, przygotowywane jest jej prawdziwe wzniesienie a środki na budowę świątyni zbierane już są w internecie (patrz niżej)

Tutaj możecie naocznie zobaczyć mapę GOOGLE


UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.


W internecie zbierane są pieniądze na budowę żydowskiej III Świątyni Jerozolimskiej.

Instytut Świątynny (The Temple Institute – Mahon ha-Mikdash), ktory zajmuje się przygotowaniem budowy żydowskiej Trzeciej Świątyni podjął decyzję wykorzystania nowoczesnych środków do przyciągnięcia inwestycji i ogłosił zbiórkę pieniędzy w internecie.

Gromadzenie środków za pośrednictwem ofiarności użytkowników internetu (crowdfunding) stało się ostatnio popularnym sposobem uzupełniania budżetu w sytuacji kiedy brakuje innych źródeł finansowania. Instytut Świątynny postawił sobie za cel zebranie 100 tysięcy dolarów. Do wieczora dnia 9 miesiąca av zebrano 15 tysięcy dolarów.

Do tekstu o zbiórce ofiarnych datków był załączony opis Trzeciej Świątyni, odpowiadający wyobrażeniom o budowie publicznego obiektu: „Trzecia Świątynia będzie całkowicie skomputeryzowana, będzie posiadała podziemny parking, klimatyzację, windy, platformy do publicznego transportu, pochylnie i podjazdy dla wózków inwalidzkich, i inne udogodnienia” – gazeta „Haaretz” cytuje plan budowy.

Jest to bardzo mało prawdopodobne, że żydowska Trzecia Świątynia zostanie zbudowana ze współczesnych materiałów budowlanych ponieważ sprawa dotyczy Jerozolimy to do budowy zostanie, z pewnością, zastosowany wyjątkowy „kamień jerozolimski”, który jest charakterystyczną cechą stolicy Izraela.

Aby przyciągnąć uwagę publikuje się wizerunki szat arcykapłana, plany budowy Trzeciej Świątyni a także zaprasza się inwestorów na wycieczkę po Wzgórzu Świątynnym, którą oprowadza szef Instytutu Świątynnego.


Źródło: ieshua.org/v-internete-sob…

Za: 3rm.info/main/65418-tretiy-hr…

________________________________________________

PROSZĘ,PRZECZYTAJ:

Matka Zbawienia: Antychryst zajmie tę pozycję, ponieważ zostanie o to poproszony

Czy to już nie koniec czasów ? Sanhedryn po raz pierwszy od 2000 lat wybrał arcykapłana

ANIOŁ STRÓŻ POLSKI: Nie spoglądajcie ani na Wschód ani na Zachód. Ameryka chce sprzedać was i oddać pod wpływ Rosji, która dąży do militarnej ekspansji.

I POSŁUCHAJ: Niesamowity wywiad z rabinem. Mówi szokującą prawdę…
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w Benjamin Netanjahu: Prezydentura Trumpa "jest okazją bez precedensu", by osiągnąć postęp ku pokojow….