Clicks2K
csk.news
10

Biskupi končia Synodu nehanebnou tanečnou párty - František zostáva sedieť

Pred hlasovaním o konečnom dokumente Synody Mládeže zorganizoval pápež František a Otcovia Synody piatkové večerné stretnutie (26. októbra) s audítormi mládeže na pódiu Vatikánskej Audienčnej Sály.

Audítori čítali básne spievali a tancovali. Medzi umelcami bol generálny tajomník Synody, kardinál Baldisseri, ktorý hrá na klavír.

Táto udalosť sa zvrhla do tanca ponoreného do zmysluplného levanduľového disko-svetla, keď tancujúci dav vyzval biskupov, aby s nimi tancovali.

Tiež sa snažili uchopiť Františka, ktorý sa však z kresla nepostavil (ktorý má občas problémy s chôdzou)

#newsRikwysrssc

Samson1
Moniko G Stačí se vrátit k tradiční mši a zednáři mají po srandě. Vždyť i to je jeich dílo, jinak by se před svatostánkem klekalo a ne tancovalo.
Caesar and one more user like this.
Caesar likes this.
Monika G likes this.
Monika G
NOBODY. Ty stále nechápeš, že jak se jednou v katolické církvi uvolní mravy, tak se samozřejmě budou stále prohlubovat, až se KC tak oslabí, že splyne s ostatními církvemi. Kdy konečně pochopíš, že o toto právě PF usiluje, aby zednáři mohli prosadit v celém světě církev nového věku, pro všechna náboženství. Začíná to nenápadně ekumenismem a může skončit synkretismem, jestli to lidé jako ty …More
NOBODY. Ty stále nechápeš, že jak se jednou v katolické církvi uvolní mravy, tak se samozřejmě budou stále prohlubovat, až se KC tak oslabí, že splyne s ostatními církvemi. Kdy konečně pochopíš, že o toto právě PF usiluje, aby zednáři mohli prosadit v celém světě církev nového věku, pro všechna náboženství. Začíná to nenápadně ekumenismem a může skončit synkretismem, jestli to lidé jako ty neprohlédnou a budou ty záměry zednářů stále podporovat.
Caesar likes this.
snakee
polož tu otázku jinak, trolle
snakee
Caesar
Ha, ha, uz stratili akukolvek dostojnost. Strach a hroza, ako sa spravaju!
Monika G likes this.
AlanSCOTH
3. fatimské tajemství

»Třeste se, vy, kteří předstíráte, že se klaníte Kristu, a vnitřně se klaníte jen sami sobě; třeste se před Bohem, který vás předá svému nepříteli, protože posvátná místa jsou znesvěcena. Řím ztratí svou víru a stane se sídlem Antikrista.«
»Pohanský Řím zmizí.«
La Salette
snakee likes this.
AlanSCOTH
Sepp Wudy (1870, Brčálník – 1915, neznámé místo v Dolomitech v Alpách) byl populární německý věštec - řada jeho proroctví vstoupila do mytologie bavorsko-české oblasti. Sepp byl čeledín, který žil na Brčálníku v domě č.p. 34 (tehdy se říkalo spíše Frischwinkelu) a pracoval na selském dvoře. Byl málomluvný, podivínský a údajně měl vidění, které zapisoval sedlák do prázdných stránek kalendáře. …More
Sepp Wudy (1870, Brčálník – 1915, neznámé místo v Dolomitech v Alpách) byl populární německý věštec - řada jeho proroctví vstoupila do mytologie bavorsko-české oblasti. Sepp byl čeledín, který žil na Brčálníku v domě č.p. 34 (tehdy se říkalo spíše Frischwinkelu) a pracoval na selském dvoře. Byl málomluvný, podivínský a údajně měl vidění, které zapisoval sedlák do prázdných stránek kalendáře. Jeho proroctví byla vyřčena a prvně zapsána mezi léty 1910 – 1914. Ze záznamů vznikly německy psané brožury a jejich české překlady včetně různých komentářů a výkladů. První prokazatelně texty těchto proroctví jsou až z konce roku 1944 od spisovatele jménem Hanz Watzlik, takže proroctví mohou být značně uzpůsobena. Později byla převzata Paulem Friedlem do jeho knihy s názvem Prophezeihungen aus dem bayerisch-böhmischen Raum. Proroctví byla velmi pesimistická, předpovídal další světovou válku i svoji smrt v té první (už se nikdy domů nevrátím, že je mi souzeno zemřít ve sněhu a ledu). Jeho proroctví: „tahle válka není ta poslední, brzy po ní bude zase jiná a nakonec přijde teprve ta poslední. Jedna bude strašnější, než druhá…“ nebo „budeš – li chtít, můžeš tátu ve Vídni vidět tady ze svý světnice a když ho rychle potřebuješ, máš ho tady za hodinu…“, „lidé stále méně budou v Boha věřit, v kostele budou hrát taneční hudbu a zpívat s pastorem“, „žádné zábrany proti Bavorsku, že nemohu říci, kde jseš…“, „během dalšího bezbožného tance a hudby v kostele se po západu slunce objeví na severu červená záře jakou nikdo nikdy neviděl a pak oheň poroste všude kolem…“, „řekněte to dětem svým a vnukům ti budou mít co do činění s koncem příběhu…“, „Šumava bude jednou hořet jako slaměný vích…“, „Neutíkej vodtud. Až přiletí šediví ptáci, jinde to bude ještě horší…“, „dejte na sebe všechno oblečení co máte, vzduch bude prosakovat do kůže jako jed…“, „sedni si do díry a počkej až bude všechno pryč, nesekej trávu, když vidíš mrtvé králíky u potoka, mléko po osm týdnů nepij“, „Máš před sebou jídlo, ale nemůžeš ho jíst, protože by to byla tvoje smrt. Máš vodu v nádrži, ale nemůžeš se napít, protože i to by tě zabilo. Z Vostrýho jde ještě jeden pramínek a z toho se smí člověk ještě napít…“, „Jde to ke svému konci. Už to začíná. Bude to zase jako vo sto let nazpátek. Lidi se budou muset znovu učit číst a psát…Lidi to vodhodí tam, kde už jednou byli, aby je to ztrestalo za tu jejich pejchu…
Caesar likes this.
snakee
snakee
Tone, pořád nechápeš?
Coburg
Nemá náhodou problém kľačať pred Eucharistickým Ježišom? Vraj zo zdravotných dôvodov. Ale pred moslimkou, ktorej umýval nohy, kľačal ako "vyšitý".
apredsasatoci and one more user like this.
apredsasatoci likes this.
snakee likes this.