Język
Wyświetlenia
1 tys.
ŚW.FILOMENA 1

Watykan publikuje odpowiedź na dubia, w celu "wyjaśnienia obaw" tradycyjnych środowisk

TŁUMACZONE TRANSLATOREM

Kardynał Coccopalmerio mówił. Foto: AFP

Kardynał Francesco Coccopalmerio, przewodniczący Papieskiej Rady Tekstów Prawnych, napisał nową książkę, która została opublikowana w dniu 7 lutego. Broszura 56-stronicowa jest zatytułowana "Ósmy rozdział w posynodalnej adhortacji apostolskiej Amoris Laetitia". Dwa fakty wskazują, że tekst był zatwierdzony przez Bergoglio ponieważ został wydrukowany przez Libreira Editrice Vaticana i na dzisiaj zaplanowano konferencję prasową w Watykanie do uruchomienia upubliczniania.

Jest ona podobna do opublikowanych wytycznych dla maltańskich biskupów w L'Osservatore Romano ", co również przyczyniło się zatwierdzenie Bergoglio użytkownika. Nie jest jasne, czy istnieje coś bardziej o to, że ta publikacja na Walentynki (14 lutego) zostanie upobliczniona - nie jest już godne upamiętnienia rzymskiego kapłana i męczennika, ale międzynarodowym świętem wszystkich rodzajów działalności, moralnych i niemoralnych, przeprowadzonych w imieniu "miłość".

Podobnie jak w przypadku dyrektyw maltańskich biskupów książka Coccopalmerio wydaje się objąć możliwie najbardziej liberalną interpretację Amoris Laetitia. W raporcie opracowanym przez dziennikarza Orazio La Rocca na włoskiej stronie Panorama.it, jesteśmy traktowani na fragmencie tekstu:

"Rozwiedzionych żyjących w nowych związkach de facto pary, którzy mieszkają razem, z pewnością nie są modele małżeństw w prostej linii z doktryny katolickiej, ale Kościół nie może wyglądać inaczej. W związku z tym dane podane sakramentów pojednania i komunii, nawet do tych tak zwanych rannych rodzin i wielu, którzy, pomimo ich w sytuacjach życiowych, które nie są zgodne z tradycyjnymi prawo małżeńskie, wyrażają szczerą chęć podejść do sakramentów po odpowiedni okres rozeznania ".

To tylko kwestia czasu, zanim inni, którzy angażują się w np. akty homoseksualne są dodawane do listy, które sakramenty "powinien" otrzymać jako forma "duszpasterstwa".

La Rocca, który będzie również obecny na konferencji prasowej, nadal z pewnymi uwagami:

To jest odpowiedź, choć pośrednio [do dubia], ale przede wszystkim wynikiem głębokiego kanonicznej i kościelnych badań przeprowadzonych na prośbę samego papieża, przez jednego z jego najbliższych i najbardziej częstych pracowników, kardynał Francesco Coccopalmerio, przewodniczący Papieskiej Rada do spraw Tekstów Prawnych (dalej "minister sprawiedliwości" Stolicy Apostolskiej).

[...] Inicjatywa, jak to wyjaśnić w Watykanie zamierzonego celu "wyjaśnienia" wszelkie obawy, wyrażone przez bardziej tradycyjnych środowisk, w związku z ich obronie do gorzkiego końca nauki Kościoła o małżeństwie i dostępem do sakramentów. [...]

Tak więc, przyjmowanie sakramentów tym, którzy choć żyją w nieregularnych sytuacjach szczerze prosić o wejście w pełnię życia Kościoła, geście otwartości i głębokiego współczucia - napisano w nocie ministra - na matka Kościół, który nie opuszcza swoich dzieci, i zdaje sobie sprawę, że absolutna doskonałość jest cennym darem, ale taki, który nie może być osiągnięty przez nikogo.

Wybitnie kard Coccoopalmerio pełnił funkcję biskupa pomocniczego kardynała Carlo Martiniego, który był znanym progresywne i członkiem " mafii St. Gallen ", którzy spiskowali przeciw Benedykta XVI, a Bergoglio chciał wznieść papieża.

za:restkerk.net/…/vaticaan-public…

Źródło: OnePeterFive

_______________________________


PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Broszura: "Ósmy rozdział w posynodalnej adhortacji apostolskiej Amoris Laetitia"


Ks. Ray Blake'a Blog: SYTUACJA KAPŁANÓW NA MALCIE JEST ROZPACZLIWA

SKANDALICZNE WYTYCZNE DIECEZJI RZYMSKIEJ W SPRAWIE "AMORTIS LAETITIA"

WAŻNE: Od tego roku podczas tradycyjnych wizyt episkopatów Franciszek będzie rozmawiał z biskupami za zamkniętymi drzwiami

JEZUS DO KAPŁANÓW: Zmiany wprowadzane w Kościele, będą sprzeczne ze Słowem Bożym

Franciszek - fałszywy prorok nakazał rewizję tłumaczeń tekstów liturgicznych ... !!!

Katolicy podnoszą alarm! Holenderscy biskupi chcą upoprawnić politycznie „Ojcze nasz”. ZOBACZ, CO IM PRZESZKADZA?

JEZUS: Orędzie do kapłanów, biskupów i kardynałów o fałszywym proroku

JEZUS: On został wysłany, aby zdemontować Mój Kościół i rozedrzeć go na strzępy

JEZUS: Jako pierwsze mają być zniszczone Sakramenty - potem Msza ....


MATKA BOŻA: Fałszywy prorok wprowadzi potężną wiarę ekumeniczną, co zadowoli każdego heretyka.

RZYM STRACI WIARĘ I STANIE SIĘ SIEDZIBĄ ANTYCHRYSTA - ORĘDZIE MATKI BOŻEJ, LA SALETTE, r. 1846

I ZOBACZ:

Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w Broszura Kard. Francesco Coccopalmerio odpowiedzią na dubia: "Ósmy rozdział w posynodalnej adhortac….
ŚW.FILOMENA
Wygląda na to, że Kościół przestał zwalczać grzech, a zaczyna go oswajać umożliwiając wiernym pozostającym w stanie grzechu ciężkiego popełnienie jeszcze cięższego grzechu – świętokradczego przyjmowania Ciała Pana Jezusa w Komunii Świętej. Zachowanie takie ma znamiona odstąpienia od podstawowego zadania jakie ma Kościół Katolicki do wykonania – prowadzenia wiernych do zbawienia, ponieważ … Więcej