Język
4 5 1,2 tys.

''Dziś byłam w przepaściach piekła''

Kulminacyjnym punktem naszego ziemskiego życia jest moment śmierci. Wtedy w obecności Chrystusa dokonuje się sąd i decyduje się nasza wieczność: zbawienie albo potępienie. Będziemy musieli …
Napisz komentarz …
predex
Szkoda ,że nasz kosciółek przekręca dziela Św Faustyny, zamienili obraz Jezusa miłosiernego, najczęściej w kosciolach wisi obraz nie wg Faustyny tylko Chyły=malarza.

Równiez jej koronka jest zmieniana,

orginał brzmi "o krwi i wodo któraś wytrysnęła z serca Jezusowego...."
predex
Dziś byłam w przepaściach pieklą, wprowadzona przez anioła. Jest to miejsce wielkiej kaźni, jakiż jest obszar jego strasznie wielki (...) umarłabym na ten widok tych strasznych mąk, gdyby mnie nie utrzymywała wszechmoc Boża. Niech grzesznik wie: jakim zmysłem grzeszy, takim dręczony będzie przez wieczność cala. Piszę o tym z rozkazu Bożego, aby żadna dusza nie wymawiała się, że nie ma pieklą, albo tym, że nikt tam nie był i nie wie, jak tam jest.
~Aniela~
Nikomu, nawet największemu wrogowi, nie życzę aby znalazł się w miejscu wiecznego potępienia. Nie obawiajcie się trudu, odrażającej i niewdzięcznej pracy, nie obawiajcie się ludzi, którzy odwrócą się plecami w sytuacjach dla was krytycznych. Obawiajcie się tylko piekła. Stamtąd już nie ma powrotu. Módlcie się za konających. O ich dusze walczy zaciekle demon. Módlcie się za konających samotnie, bez kapłana, bez sakramentów.
rysio
Straszne...i prawdziwe...