Мова
Перегляди
75
uk.news

Три єпископа з Казахстану виступили проти Папи Франциска

Схвалення Папою Франциском пасторальних правил єпископів з Буенос-Айреса стало причиною, в повній мірі, та призвело до зростання плутанини серед віруючих і духовенства, - пишуть три єпископи з Казахстану.

Серед них - архієпископ Томаш Пета з Астани, архієпископ Ян Павло Ленга з Караганди і вікарний єпископ з Астани - Атаназіус Шнайдер. Їх звернення датоване 31 грудня 2017 року.

В даному листі пасторальні норми розглядаються як один із способів поширення «чуми розлучення» навіть в житті Церкви. Виправдання другого шлюбного союзу «є значною зміною сакраментальних правил, створених понад дві тисячі років тому», а також доктрини католицької церкви.

Єпископи наводять слова батьків-засновників Церкви і сучасних священиків, які одноголосно заявляють про те, що другий союз ніколи не може бути визнаний Церквою.

Автори звернення приходять до висновку: «Пряме чи непряме виправдання або узаконення розлучень і непостійних сексуальних відносин за допомогою сакраментальних правил, що дозволяють розлученим людям, і особам, які перебувають у повторному шлюбі, отримувати таїнство Святого Причастя, повністю суперечить традиціям католицької Церкви і апостольським традиціям».

Зображення: Tomash Peta, Jan Pawel Lenga, Athanasius Schneider, © wikicommons, CC BY-SA, #newsAamidgljnm
uk.news згадав цей пост в Вікарний єпископ зі Швейцарії обрушився з критикою на адресу «Радості любові»: «Протиріччя ….