Valoda
Skatījumi
49
lv.news

Arhibīskapija māca "uzticību" nāves grēkam

Itālijas Turīnas arhibīskapija sniegs "uzticības mācības" gejiem tā sauktajā atkopšanās laikā Lentā, raksta "La Stampa" (3. februāris).

Pasākumsnotiks 24. un 25. februārī Gudrības meitu klosterī. Tēvs Džanluca Karega, kurš ir atbildīgs par "homoseksuāļu pastorālo aprūpi", nenoliedza, ka divvietīgas istabas tiks piedāvātas tiem homoseksuāļiem, kas vēlas klosterā praktizēt nešķīstības.

Karega izsakās: "Mēs vēlamies pateikt homoseksuāļiem, ka viņi arī pelnījuši uzticību." Saskaņā ar Evaņģēliju, Karegas "uzticība" ir uzticība nāves grēkam. Karega māca Jauno Derību Teoloģijas fakultātē Turīnā.

To visu vadīs jezuītu tēvs Pino Piva. Viņš runās par "ticības un mīlestības vērtību, ņemot vērā Bībeles vēstījumu". Baznīca nekad nav redzējusi saikni starp sodomiju un mīlestību.

Karrega atgādina, ka 2017. gadā viņš saņēma no saviem draugiem trīs ielūgumus uz geju pseidolaulībām, bet tikai vienu uzaicinājumu uz normālu laulību. 2016. gada maijā Itālija ieviesa geju pseidolaulības. Saskaņā ar Karegas teikto "šis likums nesa daudz augļu".

Attēls: Duomo di Torino, #newsBjjgpkhwyw
lv.news pieminēja šo rakstu Bīskapu geju avīze dusmīga.