Clicks1.1K
ŚW.FILOMENA
11

JEZUS: Człowiek cierpi nieopisane męki z powodu szatana. Tak wielu ludzi nie rozumie, jak bardzo niszczy on życie

JESUS: Man has suffered untold hardship because of Satan. So many people do not understand how much he destroys lives

piątek, 25 października 2013 roku, godz. 23.55

M
oja szczerze umiłowana córko, kiedy ludzie oskarżają cię o szerzenie lęku przez te Orędzia, to muszą oni zrozumieć Moje prawdziwe intencje. Lęk pochodzi z nikczemności tych, którzy są przeniknięci ciemnością duszy i chodzą wśród was.

Wasi wrogowie są Moimi wrogami. W każdym narodzie będą tworzyć fałszywą duchowość, która nie będzie pochodziła ode Mnie. Będą oni tak uroczy, przenikną do tych o wysokim statusie, aby rozpowszechniać fałszywą doktrynę New Age, pochodzenia satanistycznego. Wielu uzna te straszne działania za nieszkodliwe zabawy, ale za pozornie niewinną fasadą leży przebiegły plan pozbawienia świata wiary w Trójcę Świętą.

Bardzo niewielu ludzi na świecie pokłada jakąkolwiek ufność w Bogu lub w ogóle w Niego wierzy, toteż gdy słudzy szatana przedstawią im fałszywe wartości, fałszywe duchowości i pogaństwo, wielu zostanie zwiedzionych. Będą ich przyciągać fałszywe humanitarne apele o prawa dla tych, którzy szukają akceptacji dla swojego życia, sprzeciwiającego się przykazaniom ustanowionym przez Mojego Ojca. Ponieważ ich wiara w Boga jest słaba, będą otwarci na kłamstwa. W zamian będą czcili fałszywego boga, antychrysta.

Mówię wam te rzeczy, bo są prawdą. Dlaczego nie miałbym was przed tym ostrzegać? Jestem waszym Zbawicielem i w końcu przygotowuję ratunek dla was wszystkich, po tak długim i bolesnym czasie.

Człowiek cierpi nieopisane męki z powodu szatana. Tak wielu ludzi nie rozumie, jak bardzo niszczy on życie. Rujnuje on wasze relacje z innymi ludźmi, popycha na drogę występków, które was niszczą, zmieniają i wciągają w pułapkę. Bez względu na to, co on wam daje, zawsze będziecie się czuli puści.

Nadal będziecie nieustannie upadali i uwikłacie się w niemoralne i sprzeczne z naturą czyny i nie da wam to żadnego zaspokojenia. Tylko Ja, Jezus Chrystus, mogę przynieść wam prawdziwy pokój, miłość i zbawienie.

Muszę was ostrzegać, ponieważ przez antychrysta wasze życie na ziemi zmieni się w sposób przekraczający wasze rozumienie. Nie robię tego, aby was wystraszyć, ale by was przygotować na prawdę. Tylko Prawda uwolni was od nieprawości tych, którzy żyją, oddychają i którzy umrą z powodu przynależności do szatana i jego demonów.

Tylko Ja, Jezus, jestem waszą drogą do znalezienia ulgi od prześladowań, które rzucą na świat ci niegodziwi, przebiegli i podstępni ludzie.

Wasz Jezus

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/very-few-people…
za: jezusdoludzkosci.pl/2013-10-25-23-5…

__________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Moi współcześni uczniowie otrzymują ogromną Misję / JESUS: My modern day disciples are being given an enormous Mission

JEZUS: Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze

JEZUS: Błogosławię was i daję wam odwagę, mądrość, wiedzę i Łaski do kontynuowania Mojego Dzieła na ziemi

I POSŁUCHAJ:

Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem

POSŁUCHAJ RADIA PARUZJA Z ORĘDZIAMI Z KSIĘGI PRAWDY
Tymoteusz likes this.
ŚW.FILOMENA