Jazyk
Pozretia
1,2 tis.
csk.news 8

Viedenský kardinál obraňuje homosexuálneho tanečníka na prijímacom zábradlí

Nebolo to "v zásade nevhodné" používať katedrálu vo Viedni na scénu v [homosexuálnej] šou Jedermann reloaded, Dr. Dorothee Bauer, hovoril hovorca pro-homosexuálneho Viedenského kardinála Schönborna, ktorý kritizoval udalosť. Gloria.tv dostala Bauerov e-mail.

30. novembrovú šou spoločne usporiadal notorický Rakúsky homosexuálny propagandista a priateľ Schönborna Gery Keszler. Vystupoval bez košele, homosexuálny herec, ktorý sa poskakoval po prijímacom zábradlí v Katedrále.

Schönbornov sekretár vysvetľuje, že sa vo Viedenskej katedrále pravideľne organizujú "veľmi úspešné" kultúrne podujatia [ktorá má byť kostolom].

Vyjadruje však Schönbornovu "ľútosť" v prípade, že homosexuálna show "ublížila náboženským pocitom", hoci kritika v liste nebola o "pocitoch", ale o znesvätení najdôležitejšieho Rakúskeho kostola.

#newsLztoomsvcn
Caesar
Hoki

To je totalne smiesne zdovodnenie, preco taký tvar. Chramy, katedraly, kostoly, kaplnky sa nerobia podla nejakých kamenov, co niekde najdu. Ten architekt Botto je totalny blbec, tie jeho projekty su urcite moderné prísery, obludy, betonove kocky, sklenené skatule, ktoré hyzdia mestá a dediny!
Co turisti vacsinou obdivuju? No predsa tie staré historické budovy, pamiatky, prekrásne katedrály,… Viac
Caesar
Hoki

tak to vidím skutocne, co je to za príseru postavenu, ako kaplnka. To ten, co to projektoval bol totalny blazon! Ved to je hnus!
Takto sa maju stavat sakráne stavby, ktoré su cisto novo postavené:
Chrám krvi - muceníkov Jekaterinburg, postavený na mieste, kde zidobolsevici zavrazdili cara a jeho rodinu:
cz.depositphotos.com/88101140/stock-photo-chu…

Egypt: otvorenie novopostavenej najvac… Viac
Caesar
Hoki

Podla recí a skutkov som vedel, ze Sonborn bud je slobodomurár alebo je s nimi spolcený, no pri volbach prezidenta uz sa sam prezdradil.
Sonborn vyzyval silno katolíkov, aby volili Belena.
Iba salzburgský arcibiskup vyzval katolíkov, aby nevolili slobodomurára Belena - nepriatela cirkvi.
Nuz, vrana k vrane sada, slobodomurár slobodomurára podporuje.
Peter(skala)
V Galii, severnom Taliansku a v Rakúsku uctievali boha Belena - boha slnka, podobného Apolónovi.
svetkuzielamagie.717.cz/…/kelti-a-druidiz…
Coburg
Anglicko: Kardinál slávil ďalšiu omšu pre LGBT

Londýn, 18.1.2019 (LifeSiteNews) 024 454 - Kardinál Vincent Nichols, arcibiskup anglického Westminsteru, slávil ďalšiu omšu pre osoby LGBT aj s ich rodičmi a príbuznými. Omša sa konala v nedeľu, 13. januára na slávnosť Krstu Pána, ako informovala agentúra Independent Catholic News v Kostole Nepoškvrneného Počatia na ulici Farm Street v štvrti … Viac
Caesar
Sonborn je slobodomurár, takze ziadne prekvapenie.
Coburg
Rakúsko a dúhová pastorácia

Linec, 17.1.2019 (kath.net/rn) 024 450 – V kňazskom seminári v rakúskom Linci, v ktorom sú už sotva nejakí bohoslovci, plánuje diecéza na koniec januára vedením seminára schválenú propagandu gejov. Podujatie má názov: „Páry žien, páry mužov. Následky štátneho ‚manželstva pre všetkých’“. Organizuje to Franz Harant, oficiálny vedúci „Dúhovej pastorácie Rakúska“, ktor… Viac