Język
Wyświetlenia
1,1 tys.
D a n i e l 1

Boli ich prawda! Napadnięto samochód informujący o skali pedofilii wśród homoseksualistów [VIDEO]

Jeden z napastników. FOT.fundacjaprotv/YouTube

5 października w pobliżu placu Dominikańskiego we Wrocławiu został napadnięty stojący w korku samochód fundacji Pro-Prawo do Życia, który ciągnął przyczepę z banerem o treści: „Stop pedofilii. Pedofila występuje do 20 razy częściej wśród homoseksualistów”.

Czynu dopuściło się dwóch zamaskowanych sprawców. Jeden ze nich, nie mogąc wyrwać megafonu przyczepionego do dachu auta, złamał go na pół. Drugi agresor pomazał sprejem obie strony przyczepy informacyjnej. Kierowcy, na szczęście, nie stała się krzywda.

Zdarzenie zostało zgłoszone policji. Wewnątrz samochodu znajdował się monitoring, a funkcjonariusze otrzymali nagrania z kamery oraz zdjęcia sprawców. Po zbadaniu sprawy przez policję dowiemy się, czy monitoring uliczny zarejestrował zdarzenie i wizerunki sprawców.

Poniżej publikujemy nagranie z auta. Fundacja Pro-Prawo do Życia prosi jednocześnie o pomoc w rozpoznaniu sprawców [informacje można zgłaszać na policję lub do fundacji]. Zdaniem obrońców życia „bandyci mogą mieć związek ze środowiskiem LGBT, które bardzo wrogo reagowało na pokazywane przez fundację treści”.

Już wcześniej pod adresem kierowcy były kierowane pogróżki – mówi Adam Brawata, koordynator regionalny fundacji Pro-Prawo do Życia. – Między innymi pewna kobieta rzucała w kierunku kierowcy wulgarne groźby – dodaje. Już na początku kampanii fundacji Pro-Prawo do Życia środowiska LGBT rozpoczęły akcję dezinformacyjną, atakując przekaz oraz zgłaszając zawiadomienie do prokuratury w sprawie działań obrońców życia.

Mimo tego kampania trwała dalej. Po 2 tygodniach korzystania z samochodu z materiałami informacyjnymi pojazd obrońców życia został zaatakowany. Jako że auto zawsze jeździło podobnymi trasami, do ataku można było się przygotować, zaś sam napad wyglądał na dobrze zorganizowany – zauważają przedstawiciele fundacji Pro-Prawo do Życia.

Jeden bandyta zaatakował przyczepkę, a drugi megafon. Widać w tym ewidentny podział ról. Poza tym komu może przeszkadzać informowanie społeczeństwa o częstotliwości występowania pedofilii wśród homoseksualistów, jeśli nie lobby LGBT, które dąży do akceptacji seksu z dziećmi? – mówi Adam Brawata.

Wrogość środowisk homoseksualnych do akcji można było zobaczyć również podczas pikiety antypedofilskiej zorganizowanej na wrocławskim Rynku 4 października. Organizator protestu został opluty.

Źródło: Pro-Prawo do Życia

Read more: www.pch24.pl/boli-ich-prawda…
Napisz komentarz
osdamen
Nie ma solidarności i empatii wśród polskiego społeczeństwa na jawne agresywne działania.
Gdzie są ludzie widzący tych wandali?
Zadziwia brak reakcji u wszystkich siedzących wygodnie w swoich samochodach - znieczulica totalna.

Co by nie powiedzieć o Rosji to taki bandycki napad miałby inne zakończenie, wielotygodniowa rehabilitacja szpitalna po złamanych kończynach i "sanatorium" w więzieniu.

Więcej
Napisz komentarz