Język
Wyświetlenia
979
pl.news 3

Kardynał-heretyk Kasper zagrywa kartą "strachu"

Antykatolicki kardynał Walter Kasper (85) jest przekonany, że Katolicy "wykorzystują" nadużycia homoseksualne, "wolność religijną w komunistycznych Chinach" i "populizm narodowy" by "osłabić Franciszka".

3 stycznia powiedział on ReligionNews.com, że pod płaszczykiem katolickiej opozycji wobec Franciszka kryje się "strach" [mimo że potrzeba odwagi, by zmierzyć się z oligarchicznymi mediami chroniącymi Franciszka].

Antykatolicki kardynał oskarża Katolików o dostrzeganie "tak wielu niepewności", mimo że są oni pewni wiary, a liberałowie Kaspera - nie.

Kasper nazywa Katolików "sekciarzami". Podążanie za zasadami wiary jest według niego "recytowaniem reguł z podręcznika pobożności".

ReligionNews.com interpretuje tę tyradę przeciwko Katolikom jako wyraz "wewnętrznego spokoju".

Grafika: Walter Kasper, © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-SA, #newsBzxfdvlswb
Klasyczna i bardzo dobrze sprawdzona przez geniusza demagogii antychrysta matoda USPRAWIEDLIWIENIA I OBRONY heretyckich działań , które niszczą Kościół Chrystusowy....Znamy te działania z Dziejów Apostolskich....tam też Apostołowie wierni Panu Jezusowi i Jego Kościołowi, synagogę szatana osłabiali, faryzeusze i żydowscy kapłani- arcykapłani podobnie jak kard Kasper Apostołów OSKARŻALI i … Więcej
waz2054
Tak, diabeł jest zawsze oskarżycielem.
Henoh
A co tu sie dziwic jak sam Fraciszek nienawidzi Kosciola, przejawia sie to podejsciem do Najswietszego Sakramentu, nie klęka wogóle przed Obliczem Boga a podczas przeistoczenia patrzy na Ten Sakrament jakby chciał Go opluć