Język
Wyświetlenia
1,3 tys.
ŚW.FILOMENA 1 1

JEZUS: To z ich powodu uderzą w ziemię pioruny, trzęsienia ziemi i tsunami

JESUS: It will be by their hand that lightning, earthquakes and tsunamis will strike the earth

sobota, 27 października 2012 roku, godz. 21.35

Moja szczerze umiłowana córko, powstał plan rozpoczęcia intensywnego powszechnego nauczania. To nauczanie nie będzie od Boga. Przeciwnie, będą nauczać kłamstwa wskazującego, że Bóg nie istnieje i nie może istnieć. Będą mówić, powołując się na ludzkie rozumowanie i naukową ocenę, że Bóg jest tylko wytworem ludzkiej wyobraźni.

To nauczanie nie jest przypadkowe, lecz jest to dobrze zaplanowana i skoordynowana kampania obmyślona przez tych ateistów, którzy są lojalni wobec złego ducha. Ich serca, umysły i dusze zostały skradzione przez szatana, który wykorzystuje pychę ich ludzkiego intelektu do bezczelnego głoszenia kłamstw, aby zablokować Prawdę.

Jest to plan przemienienia ludzkich serc w kamień, tak jak ich własne serca są zimne i nie kochają. Wtedy ogłoszą, że nowa namiastka religii została prawnie wprowadzona. Ta jedna światowa religia odda hołd bestii, ponieważ ta ohyda dokona się przez ręce niewolników króla ciemności.


Ateiści, którzy będą z ukrycia kierować tym planem, są gorliwymi wyznawcami szatana. Nie dajcie się oszukać – oni ubóstwiają bestię i mają za nic ból i cierpienia, jakie wywołają ich działania. Ich zadaniem jest zniesienie wierności jednemu prawdziwemu Bogu – Bogu kochającemu wszystkie dzieci, które stworzył. Odrzucą oni wysiłki podejmowane teraz z Nieba, aby uratować ludzkość od ostatecznego zniszczenia. To z ich powodu uderzą w ziemię pioruny, trzęsienia ziemi i tsunami.

Zostaną oni powstrzymani. Będą strasznie cierpieć, a ich bolesny koniec został przepowiedziany. Bitwa Armagedonu będzie zacięta, bo Bóg już dłużej nie będzie pozostawał na uboczu, pozwalając na taką plagę. Straszliwe kary, o tak wielkich rozmiarach, zgładzą tych pogan, którzy odrzucają Słowo Boże.

Błagalna modlitwa do Boga o Miłosierdzie jest jedynym sposobem na złagodzenie takich kar. Wasze modlitwy, wypraszające im przebaczenie za grzechy, są jedynym sposobem, dzięki któremu te dusze będą mogły być zbawione.

Moja córko, nastąpi wiele zniszczeń jako skutek tego niegodziwego działania, które te grupy ateistów zamierzają przeforsować na ziemi. Wielu z nich nie zdaje sobie sprawy z wagi swoich działań. Wielu jednak dokładnie wie, co czyni, bo są to kłamcy. Oni rzeczywiście wierzą w Boga, bo zdecydowali się na Jego nieprzejednanego wroga, diabła, jako na swojego boga z własnego wolnego wyboru. Chcą tylko kraść dusze.

Bóg, Mój Ojciec, zainterweniuje Swoją Mocą nie tylko po to, aby ich ukarać, ale także by ocalić dusze, zanim zostaną Mu skradzione.

Wasz Jezus

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/it-will-be-by-t…
za: jezusdoludzkosci.pl/2012-10-27-21-3…

_________________________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

BÓG OJCIEC: Świat odbędzie karę - Moja interwencja jest konieczna

JEZUS: Kary są częścią Bożych planów odnowienia ziemi, których celem jest zarówno oczyszczenie grzeszników, jak i ziemi, po której stąpacie. Dopiero wtedy, gdy ziemia zostanie oczyszczona, może nastąpić Moje Powtórne Przyjście

BÓG OJCIEC: Trzęsienia ziemi będą odczuwane jako część małej kary przed Ostrzeżeniem

JEZUS: Góry będą się zapadać, jeziora zlewać z morzami, a lądy zostaną zredukowane o jedną trzecią

JEZUS: Kupcie kuchenki na butle gazowe, koce, suszone pożywienie i konserwy, tabletki do oczyszczania wody, świece oraz obrazy religijne dla siebie i waszych rodzin, abyście mogli przetrwać wielką karę, która nastąpi po ostrzeżeniu
ŚW.FILOMENA wspomniała ten post w Bóg Ojciec: Niech żaden człowiek spośród was nie ignoruje Mojej Sprawiedliwości.