Clicks220
ZBM
1

Jak należy bić żonę zgodnie z zasadami islamu - porada katarskiego socjologa

Socjolog tłumaczy, jak bić kobiety. Film trafił do internetu
Aleksandra Chruścielewska

Lekko i bezboleśnie – tak katarski socjolog radzi bić żonę. W sieci pojawił się filmik, na którym Abd Al-Aziz Al-Khazraj Al-Ansari tłumaczy panom, jak stosować przemoc zgodnie z zasadami islamu.

Socjolog tłumaczy jak bić żony (youtube.com)

Katarski socjolog Abd Al-Aziz Al-Khazraj Al-Ansari zamieścił nagranie, w którym zdradził sposób na bicie swoich żon. Chodzi o to, aby przemoc była zgodna z zasadami islamu. Mężczyzna tłumaczy, że nie należy zbyt często podnosić ręki na kobiety, mimo tego od czasu, do czasu trzeba pokazać żonie, kto rządzi w domu. Dyscyplina jest według niego sposobem na okazywanie miłości.

https://youtu.be/m-jpwHPsHDQ

Socjolog dodaje, że bicie żony musi być lekkie i bezbolesne – kobieta w ten sposób zauważy męskość partnera oraz odkryje swoją kobiecość. Zdecydowanie zabrania uderzania w twarz. Mężczyzna pokusił się nawet o dokładne zaprezentowanie instrukcji. Wykorzystał do tego małego chłopca, który wcielił się w rolę kobiety. "Powiedziałem ci, żebyś nie wychodziła z domu! Ile razy muszę ci o tym mówić?" – słyszymy na filmie. W stronę chłopca padło również kilka delikatnych uderzeń.

Abd Al-Aziz Al-Khazraj Al-Ansari przy okazji ostro skrytykował kraje zachodnie. Uważa, że kobiety traktowane są tam jak tani towar – pracują jako prezenterki telewizyjne, aktorki, używają Snapchata i służą w wojsku. Wszystko po to, aby zapewnić komfort mężczyznom, którzy mogą nie tylko na nie patrzeć, ale również do woli uprawiać z nimi seks. Socjolog uważa, że 90 proc. europejskich dzieci pochodzi z nieprawego łoża.

Źródło: kobieta.wp.pl/socjolog-tlumac…
.
PAPA FRANCISZEK POPIERA ISLAM W KAŻDEJ POSTACI.. TAK PRZYNAJMNIEJ POKAZUJĄ W TV..

TAK TO JEST FRANCISZKU, NIE DA SIĘ DIABŁU SŁUŻYĆ, A BOGU UDAWAĆ..